Įkraunama...
Įkraunama...

Meduolis su graikiniais riešutais.Labai skanu

thumbup.gif Meduolis su graikiniais riešutais:
Reikės-
3 kiaušiniai,
200 g cukraus,
stiklinė pieno,
250 g sviesto,
200 g medaus,
500 g miltų,
4 šaukšteliai kakavos,
šaukštelis kepimo miltelių,
3 šaukšteliai meduolių prieskonių,
100 g graikinių riešutų,
šaukštas riebalų,
2 šaukštai maltų džiūvėsių (formai patepti ir pabarstyti),
2 šaukštai cukraus pudros.

Paruošimas-

Atskirtus kiaušinių trynius išsukti su cukrumi, supilti pieną, ištirpintą sviestą, medų, suberti miltus, išmaišytus su kakava, kepimo milteliais ir prieskoniais. Viską gerai išmaišyti.

Riešutus nuplikyti verdančiu vandeniu ir padžiovinti orkaitėje. Į tešlą sukrėsti išplaktus kiaušinių baltymus ir išmaišyti. Suberti riešutus ir dar kartą išmaišyti. Tešlą supilti į riebalais pateptą ir džiūvėsiais pabarstytą kepimo formą. Kepti iki 170°C įkaitintoje orkaitėje 50 min.

Iškeptą pyragą skardoje pabarstyti cukraus pudra, ataušinti ir supjaustyti gabaliukais.
SKANAUS!!!!! rašykite kaip sekėsi kepti tongue.gif p.s. mano vyras (nes mažiukas da negali tokių dalykų) sušveičia viska per vieną vakarą drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas,

Vakar kepiau si meduoli, tik be graikiniu riesutu, o pakepinau ivairius riesutus, nes man kepiniuose graikiniai per aitru. Ir nedejau riebalu, nes sviesto ir taip daug buvo. aciu uz recepta. dar beje as apliejau sokoladiniu glajumi. Labai skanus meduolis 4u.gif

user posted image
Atsakyti
as ir kepiau si meduoli, tik riesutu visai nedejau, nes vaikai nemegsta. gavosi thumbup.gif kepsim dazniau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo malena44: 02 gruodžio 2008 - 19:27
pasiūlysiu ir aš meduolio receptuką.Dabar maximoje yra pirkti Dr.Oetker žolelių prieskonių meduoliui ir karštam vynui(40g.-1,29lt.),nusipirkau,o ant pakučio receptas parašytas,išsikepiau-nu skanus.Meduolis:100g.margarino išsukti su 3/4st.cukraus,įdėti 2 trynius,100g.medaus,1 šaukštą šalto vandens,1/2st.grietinės,1,5st.miltų sumaišytų su 1šaukšteliu sodos,1šaukštu kakavos,1š.Dr.Oetker žolelių prieskonių.Trinti iki vienalytės masės.Įtešlą galima įdėti miltais apibertus džiovintus vaisius.2 baltymus išplakti ir švelniai įmaišyti į tešlą.Tešlą sudėti į 25cm.ilgio formą,prieš tai pateptą riebalais ir pabarstytą miltais.Kepti 160-170 temp.1val.Iškepusį puošti šokoladiniu glajumi.Aš kepiau iš 1,5normos silikoninėje kekso formoje. thumbup.gif,kepsiu dar smile.gif
Atsakyti
O jeigu deciau dirbtini medu ?
Labai skonis skirtusi ?
Atsakyti

 i 
PROFILAKTINIS FORUMO TAISYKLIŲ PRIMINIMAS:

1. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!

2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir įsitikinkite, ar anksčiau forume nebuvo rašyta Jus dominančia tema.

3. Draudžiamos temos, kuriose klesti šlamtlaiškiai ir reklama, komerciniai pasiūlymai (pvz. gaminu-parduodu, "turiu-parduodu", "aš neplatinu, platina kiti", "kur nusipirkti?", "kas galit parduoti?", "atsakiau į AŽ" ir pan.). Radus tokio pobūdžio temas /  žinutes, jos ištrinamos be išankstinio perspėjimo.

4. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

5. Norėdami pacituoti žinutę (-es) , necituokite pačių nuotraukų (cituojamoje žinutėje (-ėse) tiesiog ištrinkite nuotraukos nuorodą su kodu [ img ] [ /img ] ) , taip forumas bus neapkrautas.

6. Jei keliate patiekalų nuotraukas, tai ne didesnes nei 500- 600 pikselių. Didesnio formato nuotraukos papildomai apkrauna Forumą ir iškraipo Forumo langą.

7. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt  
Atsakyti
sis meduolis itrauktas i velykiniu vaisiu sarasa.
Atsakyti
kuri isbandete si recepta gal galetumet pakomentuoti ar dregnas jis gaunasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emiliuxas: 02 kovo 2011 - 15:53
man tai gavosi liuks, nei per dregnas nei per sausas, tobulas smile.gif
Atsakyti