Įkraunama...
Įkraunama...

Legolendas

smile.gif sveiki.Prireikė pagalbos. Mano berniukai pasimaišę dėl lego kaladėlių. Na ir aplankyti legolendą yra tiesiog būtinybė,gal kas galite patarti,kaip geriau ten vykti,mačiau novaturas jau organizuoja keliones,ar jos ne varginančios,o gal geriau su savo mašiniuku važiuoti? g.gif
Atsakyti
O tu i kuri nori? Yra Danijoj,yra ir Vokietijoj.As irgi jau nekantrauju, nors mums dar iki jo paaugti reikia smile.gif
Atsakyti
Visokias vaikiskas keliones organizuoja "Excursus". Cia ju puslapiukas wink.gif Kelione neprailgsta, nes keliones metu organizuojami visokie zaidimai, viktorinos ir t.t. thumbup.gif

O cia nuoroda butent i pavasarine kelione: Legolendas - Heides parkas wink.gif
Atsakyti
Danijoj tikrasis Legolendas ir man atrodo vienintelis wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Martyna: 28 vasario 2004 - 14:57
Mano sesuo kazkada vaziavo su ta agentura i vaikiska kelione (i Disneilenda Paryziuje), tai labai patiko thumbup.gif Ten ir su mazais vaikais vaziuoja ir jiems labai patinka, nes visa kelia gide juos uzimineja visokiais zaidimais, tai kelione visai neprailgsta wink.gif Man atrodo visai verta i tokia kelione vaziuoti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Martyna: 28 vasario 2004 - 15:32
Viena vasara as su seserim ir jos mergaitem automobiliu keliavom i Legolenda. Kelemes keltu i Svedija, o paskui automobiliu iki pat Danijos, pakeliui aplankant Lowenparken (zoologijos sodas, kur su automobiliu vazineji ir kaip Afrios safari gyvunus laisvai vaikstancius matai), Kopenhaga (ten irgi yra labai geras pramogu parkas) ir dar keleta sauniu vietu.
Kelione mums labai patiko, nes ir keliai buvo geri, ir nakvynes pigiai radome. Taciau viena galiu pasakyti, kad Legolendas labiau tinka visai maziukams. Musu panos buvo 6 ir 9 metu. Tai joms Kopenhagos pramogu parkas paliko didesni ispudi nei Legolendas.
Atsakyti
luju,
jei varysi su masina i Vokietija, tai pirmiau uzsuk i zaislu parduotuve ir pasidairyk kai kuriuose lego kibireliuose yra prikabinti bilietai i legolenda-1 vaikui nemokamas iejimas arba puse suaugusiui!!! nusausi 2 kiskius-ir lego nusipirksi ir legolenda nemokamai pamatysi! thumbup.gif
tai maciau "toysrus" pardej!
Atsakyti
mes buvom Danijoj "Legolende" nu patiko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Prancuzijoj,tai man atrodo Disneylendas.............Legolende sumoki musu pinigais 70lt. ir gali visa diena ten buti ir naudotis visais pribambasais,vyksta vaidinimai,na tik kalba danu,na tik reikia susitaikyti su eilem,nes eiles,tai po puse val.laukti reikia....bet labai smagu
Atsakyti
legolandas yra ir ir Anglijoje... Windsore - mieste kur tuoksis Pri
ncas Charlsas su Camila...
Pasakyciau - kad tai mamyciu rojus - vaziuokite tik su vaikais... thumbup.gif
Ten atsikras pasaulis... smile.gif Tik labai jau brangus...
Mazytis ranksluostukas ( siuvenyras ) kainuos £14 - tai apie 70lt.
Siulyciau - susiruost sumustiniu is namu - nes maistas tokiose vietose labai brangus...
Pasiimkite dekeli ir gulekite ant zolytes kol vaikai supasi ant supyniu arba sokineja baiseinuose...
Eikite i tokias vietas anktsi is ryto - nes nepastebesite kaip prabegs laikas...
Vasara - nepamirskite nuo saules kremo - nes nusvilsite veidus smile.gif
Ten daug supyniu ( zinoma vaiksiku ) ir seip visokiu idomybiu :0
Anglijoj iejimas i Legolanda kainuos apie 15-20£
Atsakyti
Dar yra senesnių temų apie Daniją, Vokietiją vaikams, gal ten bus kokių gerų patarimų.
Danija - psl. 3, o Berlynas, programa vaikams - psl. 4.
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2004 02 28, 14:50)
Danijoj tikrasis Legolendas ir man atrodo vienintelis  wink.gif


"Tikrasis" Legolendas yra Danijoje - čia jis buvo atidarytas pats pirmasis, iš Danijos į pasaulį pasklido Lego kaladėlės. Tačiau dabar pasaulyje yra keli legolendai: Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, Junginėse Valstijose ir Danijoje.
Atsakyti
4u.gif Mūsų kelionė su mašiniuku prasidėjo ankstų sekmadienio rytą,lėkėm per Lenkiją,buvo mažiau tralų(sekmadienis),aplenkdami Varšuvą,vakare buvome netoli Danijos sienos.Nakvojom Vokietijoje,tel pilna motelių(vadinasi pensionai ar kažkaip).Galima buvo ir per vieną dieną nuvažiuoti,bet kai mes važiavom pirmą kartą ,galvojom,kad nespėsime. O Danijoje ,netoli Bilundo buvome internetu užsisakę kempingo namelį 3 parom,tai nuo jo iki Legolendo apie15 km. Vaikai buvo sužavėti ,tikrai ten vaikų šalis,pirkome bilietus 2 dienom.Kaip kažkas jau minėjo vaikus vežtis geriau iki 12 m. Didesniems ten tikrai nėra labai įdomu.Ir dar reikia pagalvoti ir apie lietinga orą, mums iš 4 dienų 2 lijo tongue.gif ,pasiruoškite avalynę,ploščiukus,nors juos ten sėkmingai pardavinėja,bet kaina vienam kartui g.gif Taigi ,sėkmės keliaujant thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti