Įkraunama...
Įkraunama...

SRIUBOS sriubytės

PIRMOJI TEMA

user posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 05 rugsėjo 2008 - 07:54
Prasidejo moliugu sezonas taigi gaminau laaaabai skania sriubyte ax.gif

Moliugu-morku kremine sriuba


Isverdam sultini, viriau is vistienos kauliuku, kauliukus isimam, sudedam virti kelias morkas, kelias bulves, apie 0,5 kg. moliogo, kai isverda viska pertrinam, idedam pagal skoni druskos (man daugiau jokiu prieskoniu nereikia rolleyes.gif ) ir patiekiam su grietine wub.gif
user posted image

vaiko porcija buvo su vistienos krutinele (ji labai tinka prie sios svelnios sriubytes) wub.gif
user posted image
Atsakyti
doh.gif pamirsau parasyt, kad i kremine sriuba dar dejau gabaleli sviesto blush2.gif
Atsakyti
Ir as tokia darau thumbup.gif ,man ji pati skaniausia tongue.gif ,tik kartais vietoj grietines pilu grietineles,o vaikui dar su blenderiu sutrinu vistiena arba kalakutiena smile.gif
Ai,dar svoguna kartu verdu ir kartu sutrinu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neryte: 05 rugsėjo 2008 - 17:49
nu Nerytes thumbup.gif Visu pirma grazus nauji namuciai clap_1.gif
O del sriubytes: kazkada viriau,nes jau velniskai skaniai atrodo man jos ir nepatiko, niekaip negalejau to saldumo panaikinti doh.gif O jums ir saldokos jos gaunas?
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2008 09 05, 17:48)
Ir as tokia darau  thumbup.gif ,man ji pati skaniausia  tongue.gif ,tik kartais vietoj grietines pilu grietineles,o vaikui dar su blenderiu sutrinu vistiena arba kalakutiena  smile.gif
Ai,dar svoguna kartu verdu ir kartu sutrinu.


as irgi kartais pilu grietinele

svoguno nededu, kad nesugadintu to pasakisko svelnumo rolleyes.gif

vaikui jau nebeblenderiuoju seniai tai kerta vistiena gabaliukais kaip didelis biggrin.gif

QUOTE(aguonele @ 2008 09 05, 18:06)
nu Nerytes  thumbup.gif Visu pirma grazus nauji namuciai  clap_1.gif
O del sriubytes: kazkada viriau,nes jau velniskai skaniai atrodo man jos ir nepatiko, niekaip negalejau to saldumo panaikinti  doh.gif O jums ir saldokos jos gaunas?

man nesijaucia saldumo schmoll.gif ji tik tokia svelni rolleyes.gif g.gif
Atsakyti
O man tai patinka tokia saldoka ax.gif
O svogunas nepanaikina to gero skonio,gal net pagerina,nu bet kiekvienam savo mirksiukas.gif Va cesnakas tai visiskai netinka,viena krta bandziau,tai schmoll.gif
Atsakyti
puiki tema 4u.gif aš tai nelabai mėgstu trintas sriubas.labiau vaikams darau.bet atrodo skaniai thumbup.gif
Atsakyti
Kopustu sriuba 4u.gif
user posted image
Mesyte verdu apie 45 min su svogunu,buljonu ir t.t.,tada sudedu smulkiai pjaustytas bulves, morkas (jei netingiu jas apkepu) ir kopustus. Pagardinu pora saukstu kecupo ir citrinos sultimis. Verdu kol viskas suminksteja. Skanaus!
Atsakyti
rolleyes.gif kaip seniai kopustiene valgiua... reik kada issivirti thumbup.gif
Atsakyti
Tirsta ziediniu kopustu ir graikiniu riesutu sriuba
Vidutinio dydzio ziedinio kopusto,
vieno supjaustyto vidutinio svoguno,
450ml vistienos sultinio,
450mllieso pieno,
3 saukstai smulkintu graikiniu riesutu,
druskos, paprikos milteliu,
juoduju pipiru.
Pasalinkite isorinius kopusto lapus ir suskaidykite mazais ziedynais.
Uzvirinkite, uzdenkite ir pavirkite ant silpnos ugnies 15 min.,kol suminkstes.
Supilkite piena bei graikinius riesutus ir ismaisykite virtuviniame kombaine iki vientisos mases.
Pagal skoni pasudykite,padardinkite pipirais ir uzvirinkite.
Patiekite sriuba apibarsyta papriku milteliais ir sukapotais graikiniais riesutais.
Galima ideti grietines,as nuo saves. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif išsiviriau labai skanią blush2.gif truputėlį aštrią sriubytę, dalinuosi su jumis:

4 bulvės
100 gr jautienos faršo
1 maža morka
2 skiltelės česnako
1 marinuotas agurkiukas (vietoj jo galima dėti truputėlį citrinos rūgšties)
2 pomidorai
1/4 šaukštelio aitriųjų paprikų pastos
200 gr konc. pupelių
5-7 konc. alyvuogės
1 šaukštelis "Santa maria" picų prieskonių
tarkuoto sūrio "Džiugas"
Druskos

Bulvytes pjaustom kubeliais, kol jos verda pasūdytame vandenyje, sausoje keptuvėje kepinam faršą. kai paruduoja dedam druskytės, tada smulkintą česnaką, morką ir agurkėlį, kepam toliau. Nuplikome pomidorus supjaustome, dedam į keptuvę, kartu su pomidorais dedame paprikų pastą. už 5 min sudedam pupeles ir griezineliais supjaustytas alyvuoges. Išmaišom, viską pilam į verdančias bulvytes. Įdedam šaukštelį picų prieskonių ir išjungiam ugnį. Tiekiant sriubą pabarstyti sūriu.
Greitai valgom, nes pakartoti gali ne visiems ir likti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agute: 08 rugsėjo 2008 - 14:53