Įkraunama...
Įkraunama...

Pirkimas/pardavimas/registravimas

Gal kuri žinot, kur ir kaip susitvarkyti automobilio pardavimo dokumentus.
Mes pirkom automobilį iš firmos, tai ten viskas buvo aišku, o dabar parduodant fiziniam asmeniui (su tais pačiais registracijos numeriais), kur ir kokius dokumentus reik sutvarkyt.
Reigitroj reik išregistruot, o toliau g.gif
Juk dabar pajamų deklaravimui irgi reikia dokumentų, už kiek parduodi automobilį.
Atsakyti
QUOTE(lorikas @ 2006 03 30, 14:22)
Gal kuri žinot, kur ir kaip susitvarkyti automobilio pardavimo dokumentus.
Mes pirkom automobilį iš firmos, tai ten viskas buvo aišku, o dabar parduodant fiziniam asmeniui (su tais pačiais registracijos numeriais), kur ir kokius dokumentus reik sutvarkyt.
Reigitroj reik išregistruot, o toliau  g.gif
Juk dabar pajamų deklaravimui irgi reikia dokumentų, už kiek parduodi automobilį.

as pries pora metu pirkau tai bandysiu prisiminti kaip buvo... g.gif numeriu ir tada nekeitem (nes cia papildomi pinigai tada).
reikia pirkejui ir pardavejui nuvykti i regitra (Raudondvario pl (paciam gale ten beveik) www.regitra.lt <- gal cia rasi info tau naudingos
reikia tureti masinos dokumentus,BUTINAI masina turi buti drausta (negali buti pasibaiges draudimas), savo dokumentus. Ten nuvarai su masinuku ir vietoj iskart sutikrina dokumentus (kebulo nr ir pan) issregistruoja, ir ivaziuoji i toki kiema. tada eini su pirkeju. tu susimoki uz issregistravima (jau nepamenu kiek) o pirkejas susimoka uz iregistravima.
ten iskart ir ta dok del pajamu deklaravimo duoda.
nu dabar neprisimenu tiksliai, bet tikrai nera ten sudetinga. ir viska ten susako. as tai siulau pasiziureti tame psl telefona ir pasiskambinti. tikrai visa pasakys
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2006 03 30, 15:39)
BUTINAI masina turi buti drausta (negali buti pasibaiges draudimas),

g.gif mes aną vasarą pirkom mašiną iš žmogaus, kuriai jau buvo pasibaigęs draudimas ir nieko bigsmile.gif man atrodo tu viską pasakei teisingai, bet su tuo draudimu apsirikai smile.gif
Atsakyti
nu nelabai as zinau del tu reikalavimu, bet Kaune tai tikrai kai as pirkau turejo buti drausta. kitaip neregistruoja. net ten nuvykus dirba pilna draudimo agentu, kurie iskart prisoka "ar nepamirse apsidrausti"...
bet cia pries pora metu kazkur buvo, gal dabar pasikeite g.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 03 30, 16:46)
g.gif mes aną vasarą pirkom mašiną iš žmogaus, kuriai jau buvo pasibaigęs draudimas ir nieko bigsmile.gif man atrodo tu viską pasakei teisingai, bet su tuo draudimu apsirikai smile.gif

Tas kuris parduoda su pasibaigusiu draudimu tai jam gerai, o kuris perka mašiną su pasibaigusiu draudimu, tai prieš registruodamas ją turi apdrausti, nes nedraustų neregistruoja.
Atsakyti
Nesusikalbėjome doh.gif aš supratau Elzės žinutę kaip kad būtina nupirkti jau draustą doh.gif tada viskas tvarkoj, apsidraudi pats, jei ji nedrausta ir į Regitrą 4u.gif
Atsakyti
jei parduodi masina tai nuvaziuoji i regitra nesvarbu ar yra draudimas ar ne nuemi nuo iskaitos kainuoja tau 21lt ir tau ramu kas perka susimoka 38lt atrodo ir tada jau cia jo bedos su draudimais nes masina neiregistruosi be draudimo nes jis privalomas
kitas dalykas nebereik jokiu komisu nueini i informacija regitroj paprasai "pirkimo pardavomo"lapo ten susipildai ka reikia ir viskas masina nebutina vertint tiek uz kiek ja parduodi kiek nori tiek parasai nu cia tik nereikalingas popierius mano manymu
Atsakyti
QUOTE(avieciuks @ 2006 04 06, 21:12)
kitas dalykas nebereik jokiu komisu nueini i informacija regitroj paprasai "pirkimo pardavomo"lapo ten susipildai ka reikia ir viskas masina nebutina vertint tiek uz kiek ja parduodi kiek nori tiek parasai nu cia tik nereikalingas popierius mano manymu

reikalingas, kai reikia pajamas deklaruot VMI - beje, jei daiktą turėjai trumpiau kaip 3 metus, tai turi susimokėti pajmaų mokestį. o be dokumentėlių kaip įrodysi, už kiek pardavei g.gif
Atsakyti
jei per 3m pakeiti daugiau neei 2 masinas tada reik moket
Papildyta:
o ant pirkimo-perdavimo lapo irgi parasyta uz kiek pirkai ir pardaviai automobilitai kam dar tas komisas kad papyldomai pinigus sumoketum
Atsakyti
QUOTE(avieciuks @ 2006 04 10, 18:52)
jei per 3m pakeiti daugiau neei 2 masinas tada reik moket

neturi reikšmės mašinų skaičius - jei neišlaikei turto 3 m., priklauso mokėt mirksiukas.gif
Atsakyti
o man dabar iškilo toks klausimas- ar tikrai būtina, kad įregistruojant mašiną draudimas būtų ne trumpesnis nei mėn? g.gif ta prasme jei ji parduodama su draudimus, kuris baigsis galioti uz kelių savaičių, tai ką- reikia apdrausti ilgesniam laikui?
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2006 04 22, 20:03)
o man dabar iškilo toks klausimas- ar tikrai būtina, kad įregistruojant mašiną draudimas būtų ne trumpesnis nei mėn? g.gif ta prasme jei ji parduodama su draudimus, kuris baigsis galioti uz kelių savaičių, tai ką- reikia apdrausti ilgesniam laikui?

Nereikia, aš pardaviau kai iki draudimo galiojimo pabaigos buvo likę 2 dienos
Atsakyti