Įkraunama...
Įkraunama...

Dvyniai ir Žuvys

Ar šie zodijako ženklai suderinami meilės reikaluose?? wub.gif
Atsakyti
As dvyne smile.gif turejau paauglystei vaikina zuvi...sutarem gan neblogai,bet issikyrem biggrin.gif ( labai jau pavydus buvo )
Atsakyti
Maniskis atrodo irgi prie pavydziuju unsure.gif
Atsakyti
O mano vyras visa nepavydus unsure.gif Bent jau neparodo wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Will: 01 liepos 2005 - 21:43
Na visokiu zmoniu buna, dar priklauso nuo gimimo tikslios datos, laiko...
Bet kiek skaiciau sie zodiako zenklai nedera. Gal kas galetu paneigt si teigini? blink.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo winterlady: 03 liepos 2005 - 16:57
Dvynė ir Žuvis

Niekas negalėtų pavadinti šios sąjungos normalia. Tačiau yra tokių jūsų daugiaaspekčių asmenybių bruožų, kurie žavi ir vilioja vienas kitą. Jūs abu labiausiai vertinate įvairovę. Laimei, kiekvienas iš jūsų puikiai nusimano, kaip suteikti tą įvairovę vienas kitam. Jums abiem reikalingas stabilumas, tačiau nepanašu, kad jį rasite vienas kitame. Bet jus pakeri nežemiškas Žuvų žavesys, o jūsų sąmojingumas ir nerūpestingumas nubaido Žuvų liūdesio kerus. Kad jūsų santykiai išsilaikytų ilgesnį laiką, jiems reikalinga konkreti struktūra. Ar jūs galite ją atrasti?

mirksiukas.gif
Atsakyti
AS dvyne o mano vyras zuvis.Mes vianas kita papildom.Buna juk ir isimciu.Santykiai musu labai audringi.Jis pavydus ir as taip pat.Keliam vienas kitam scenas,bet greitai ir susitaikom.Ir nuo to musu santykiai tik stipreja. ax.gif biggrin.gif wub.gif As ji labai myliu.Bet apie mus dar sako kad mes negalim but kartu,bet ir atskirai nepagyventumem goss.gif
Atsakyti
oj oj oj audringa meile. Bec cia kaip su japoniskais porceleno puodeliais. Jie jei sudusta nunesa pataisyt ir ne seip suklijuot, o dar ta iskilima pazymi auksu (kazkaip uztaiso) Kuo jis labiau suklijuuotas taip tuo brangesnis. Be to sakoma jei seima daug isgyvenimu patiria (ne paciu geriausiu) tuo ji darosi tvirtesne.
Atsakyti
Maniškis žuvis visai nepavydus, o aš dvynė norėčiau kad šiek tiek pavydėtųsmile.gif Šiaip santykiai tikrai audringi, nes ką jau čia slėpti, visos dvynės mėgstam extrym, o juos sunku išjudinti. Kartais nuo to ir kyla nesklandumai. Bet jau ko ko, o nuobudulio santykiuose nerasi:) O tai bent jau man svarbiausia
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2005 07 15, 22:49)
Maniškis žuvis visai nepavydus, o aš dvynė norėčiau kad šiek tiek pavydėtųsmile.gif Šiaip santykiai tikrai audringi, nes ką jau čia slėpti, visos dvynės mėgstam extrym, o juos sunku išjudinti. Kartais nuo to ir kyla nesklandumai. Bet jau ko ko, o nuobudulio santykiuose nerasi:) O tai bent jau man svarbiausia

Man taip su visais pazystamais, rasciau tik pora su kuriais, arba ant kuriu nebuciau supykus. Nu nes kazkaip ir gyvenimas nuobodus. Nors maniau cia del vardo, o ne zodiako zenklo. Kadangi vardas Milita - Military - karingas, karinis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Na as dvyne o mano vyras zuvyte - visai idomi sajunga ir tikrai nesamone kad neimanoma...na tai priklauso nuo zmoniu, as ji myliu tikriausiai uz visas tas savybes kuriu dvyniai tikriausiai ne visi turi ax.gif
na as esu uz tai kad virsu imtu - meile- vat, jei myli tai bet kokia sajunga bus thumbup.gif Bet kad ji butu ilgalaike turi pasistengti abudu, jei tik vienas kurens meiles lauza o kitas pasyviai i tai ziures, tai nieko gero nelauk schmoll.gif o jei abu tai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
aš žuvis, mano vyras - dvyniai. tai sąjunga tvirta (netrūksta pagarbos, meilės, partnerystės), o lovoj tai išvis thumbup.gif blush2.gif
Atsakyti