Įkraunama...
Įkraunama...

Gekonai ir kiti driežai

Sveiki, senai svajojau apie gekoną. Pagaliau atradau Lietuvoje parduotuvę, kur parduoda šiuos fainuolius. Pradžioje nusipirkau vieną, vakar įsigijau jau ir antrą ax.gif

Ar yra be manęs dar driežų mylėtojų? Bendraukime, dalinkimės patarimais, patirtimi


Kadangi mano augintiniai gana slaptosi ir sunku juos nufotografuoti, tai įkeliu foto iš interneto:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kryyste: 16 lapkričio 2008 - 17:06
labai gražūs, papasakok jei gali plačiau apie priežiūrą, maitinimą ir pan 4u.gif
Atsakyti
Dar ir kito nuotrauką įkeliu. Jie abu skirtingi. Kol kas dar nelabai senai pati juos turiu, tai pačios geriausios priežiūros dar ieškausi.
Gyvena jie stikliniam terariume, kol kas nedideliame, nes ieškausi geresnio. Maitiname svirpliais, kurių aš tai bijau pati lotuliukas.gif Įmetame į terariumą, kad patys galėtų susimedžioti. Jiems turi būti visą laiką šilta, tai laikome netoli radiatoriaus, kur šilumos daugiausiai, bet ateityje gal kokią lemputę reiks padaryti. O šiaip jie mėgsta kur nors ant šakos užsilipę tūnoti ir slėptis. Skaičiau internete, kad galima jiem duoti vaikišką tyrelę vaisių, dar pati nebandžiau, tai galvojau gal yra daugiau kas turi tai pasikonsultuosiu
Atsakyti
o kokia kaina tokio gyvio? labai noriu tik neįsivaizduoju kur reiktų tų svirplių susirast savo miestelyje , o jie kasdien šeriami? kokia temperatūra reikalinga? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeiLLi: 16 lapkričio 2008 - 17:40
Aš mokėjau už vieną lygtais 60, o kitas 75. Na dar ir namukas atskirai kainuoja. Bet kol kas pas mane pats papraščiausias, ieškau geresnio. Svirplius irgi perku zoo prekių parduotuvėje. Vasarą galima žiogais šerti, arba galima iš "dzikūnų" (musių lervų kur žvejybai naudoja) išauginti museliukus. Temperatūra tai turėtų būti apie 25 laipsnius. Kol kas namie šilta, tai papildomo šildymo nenaudoju. Bet jei geras terariumas yra tai vienas galas turi būti su lempa šildomas, o kitas vėsesnis. Labai sunku normalų namuką jiems rasti, bandau per internetą ieškoti užsisakyti.
Papildyta:
QUOTE(kryyste @ 2008 11 17, 20:49)
Aš mokėjau už vieną lygtais 60, o kitas 75. Na dar ir namukas atskirai kainuoja. Bet kol kas pas mane pats papraščiausias, ieškau geresnio. Svirplius irgi perku zoo prekių parduotuvėje. Vasarą galima žiogais šerti, arba galima iš "dzikūnų" (musių lervų kur žvejybai naudoja) išauginti museliukus. Temperatūra tai turėtų būti apie 25 laipsnius. Kol kas namie šilta, tai papildomo šildymo nenaudoju. Bet jei geras terariumas yra tai vienas galas turi būti su lempa šildomas, o kitas vėsesnis. Labai sunku normalų namuką jiems rasti, bandau per internetą ieškoti užsisakyti.


Šeriu beveik kasdien, įmetu kokius tris svirplius ir jie ten vaikšto. Dar nei karto nemačiau kaip valgo, bet svirbliai dingsta kažkur. bigsmile.gif Reiškias valgo, tik jaučiu naktį kai nieks nemato biggrin.gif Tas pirmas margas, tai toks slapukas, tik kabo žemyn galva ant šakos ir nieko neveikia. O auksinis, tai draugiškesnis ir judresnis. Keičiau vandenį šiandien tai ant stiklinės sienelės prisilipino ir kybojo lotuliukas.gif
Atsakyti
o kokio dydžio terariumas? aš akvariumą turiu tai bandyčiau panaikinti ir nusipirkti šitą grožį wub.gif
Atsakyti
Nedidukas - visos kraštinės po 30 cm. Yra ten dirbtinis fikusas priklijuotas, šakatokia, paskui akmuo ir medžio rastas. Labai norėčiau nupirkti akmenuką šildomą, gal galėtų driežiukai pasilepinti smile.gif
Atsakyti
O imami į rankas leidžiasi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupsiukė @ 2009 02 13, 14:03)
O imami į rankas leidžiasi? ax.gif


nelabai, labai spurda ir bando pabėgto. O tas kaip mini krokodiliukas kąsti bando smile.gif
Atsakyti
Mhm... Tai vistik nejaukūs gyvūnai smile.gif. Kaip tarpusavyje sutaria?
Atsakyti
nugi kokie faini wub.gif
Atsakyti
ar driezams yra butina kasdiene prieziura, ar turint terariuma su reikiama iranga butu galima ir vienus savaitgaliui palikti? ax.gif
Atsakyti