Įkraunama...
Įkraunama...

Kaziuko mugė

smile.gif pasidalinam nuomnjėm apie Kaziuką,man nepasisekė būti Vilniuje,bet Kaune šiemet man trūko originalių minčių ,nebuvo studentų darbų,arba aš ne ten žiūrėjau wink.gif Bet girdėjau,kad ir Vilniuje ne kas, žmonių tiršta ,pasirinkimas vienodas.
Ar jau mes tapome labai išrankūs ,ar tikrai seniau geriau buvo? g.gif
Atsakyti
Mes su seimyna irgi buvom Kaune kaziuko mugeje, sekmadieni. Tai su vezimu praktiskai neimanoma vaziuoti. Zmoniu mase. bet siaip smagu. O i tuos dirbinius nelabai ir ziurejom, tiesa pasakius.
Atsakyti
Zmoniu labai daug, nes daugiau jokiu pramogu savaitgaliais Kaune nelabai ir yra, tai nors sioks toks prasiblaskymas smile.gif Bet siaip, tai siemet Kaziuko mugej nieko idomaus g.gif
Atsakyti
anksčiau nekantriai laukdavau tos Kaziuko mugės, bet man tas šaltis, stumdymaisi, makalynė įgriso, idėjų gerų ir iš kitur pasisemt galima wink.gif , nėjau.
Atsakyti
Buvom ir mes su šeimyna išsiruošę sekmadienį, anksčiau nulėkėm - 10val., tai išvengėm spūsties, o 12val. jau plaukė minios žmonių, ypač gaila buvo mamų su vežimėliais unsure.gif
Nukeliavom ir į Tymo kvartalą, bet ten - nieko gero, tik Marceliukės klėtis ir išprotėjusios bobutės su meduoliais - širdelėmis po 8 lt (!!!!) blink.gif Vieta ten graži, bet nepatogi, kažin ar prigis idėja ten organizuoti... Pasitenkinom riestainiais, gaideliais, pora sausų gėlių ir keramikiniu "bliūdeliu".
Labiausiai džiugino puikus oras thumbup.gif
Atsakyti
nulekem mes su drauge i Kaziuka sestadieni per pati pika - baisu kiek zmoniu buvo! kaip patekom i spusti, taip ir nutekejom ta pacia tekme iki pat rotuses taip nieko ir nepamate, tik verbu virsuneles, o kas ant stalu buvo sudeta tik pro alkunes, jei pavykdavo. Net jei ir buvo kas idomesnio - nematem, nes prasibrauti arciau buvo neimanoma.. O jau susalome! blink.gif Nusipirkome viena vieninteli pyraga, net meduoliu neradome - budavo seniau dideliu grybu ar meduoliniu sirdeliu - si syki nieko, nesupratau ar ispirko ar mes tiesiog prazioplinome ohmy.gif
Labai gaila buvo mazu vaiku, kurie slinko pazeme toje zmoniu juroje - jiem turejo buti labai baisu (ka sau tevai galvoja sad.gif
Priejau isvados, kad jei negali i kaziuka nueiti pvz penktadieni kai nera tiek zmoniu, tai geriau visai neiti, tik nuotaika sugadinsi. Idomu ar sekmadieni dar vyko kas nors - toks oras geras buvo... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doma: 08 kovo 2004 - 15:53
O zinot, man Pranciskaus muge rudeni pradeda labiau patikti - ten vaikams bent atrakcionu buna, gyvuliu aptvaras... o Kazys visai nupezo, prekeiviu neperdaug, zmoniu mase... gerai dar kad oras geras buvo smile.gif
kazkaip labai jau sukomercinta ta muges organizavimo tvarka (skandalai prasidejo dar pries muge). Urba su chebra persistenge sad.gif
Atsakyti
As buvau kaziuko mugeje Vilniuje ir Kaune. tai skiriasi kaip diena ir naktis.
Vilniuje buvau penktadieni ir sestadieni. Tai penktadieni nusipirkau tokiu labai idomiu verbu, sestadieni ju jau nebuvo sad.gif O siaip sestadieni daugiau pamaciau idomiu daiktu. Man labai grazu tos visokios tokio tikrai auksto meninio lygio vazos, puokukai ir kiti keramikiniai darbai. tik gaila kad ju mazokai, o kainos didokos. Nusipirkau is bobulyciu kaimisku vilnoniu siulu papigiai, galesiu megzti thumbup.gif Man grazu kad ir neperkant pavaikscioti, pazioplineti, as tiesiog atsigaunu, pasisemiu ideju.
O Kaune gaila kad mazokai labai graziu daiktu, bet pilna pintu dirbiniu ir maisto buvo. Toks susidare vaizdas, kad daromas tik biznis bile tik parduoti
Atsakyti
Aš tai buvau šeštadienį Vilniuj, ėjom po pietų tikėdamiesi, kad bus mažiau žmonių, bet kaip ir pernai buvo žiauriai šalta ir labai labai daug žmonių. Išvada tokia: jokio malonumo, nekalbant apie tai, kad per grūstis 90% prekystalių iš viso nesimato. Gerai bent kad ėjom tikslingai ir ieškojom pintų krepšių skalbiniams, tai tikrai labai samgų nusipirkom. Bet tai, ko gero, vienintelis pliusas, nes stumdymasis ir žvarbus oras tikrai nuotaikos nepakėlė sad.gif
Atsakyti
Viskas tas pat. Tie patys šaukštai, tie patys kašikai, tas pat stumdymasis, tik dar šaltis prisidėjo. Nieko gero nelaukiu. Neisiu, geriau į kokią kavinę nueisim pasėsėt.
Atsakyti
Vat ir as galvojau vaziuoti Vilniun i Kaziuka, bet nusprendziau, kad gal si karta bus geriau Kaune. Niekad nebuvau Kauno Kaziuke, bet Vilniuje tas stumdymasis tai tikrai uzknisa. Ir del to trenktis sostinen tikrai nera jokio noro. Jau geriau pasiliksiu savame Kaune ir cia pasiziuresiu smile.gif
Atsakyti
as ir eisiu i kauni kaziuka. reikia samcio o ir pyraga koki gal nugriebsiu. ir siaip akcija atrakcija:)
Atsakyti