Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

na pradejau nauja tema nes pabijojau kad baigsis o taip dar siandien linkus diskutuoti smile.gif
tikiuosi dute_a kaip visad sudes reikalinga info nes as nelabai moku ax.gif
sena tema galima rasti cia
http://www.supermama...?...3265&st=588
Atsakyti




Daug virtuvių vienoje vietoje

Alno programa


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naujakurė: 19 lapkričio 2008 - 22:03
thumb_yello.gif paste copy blush2.gif nedasiprotejau bet aciu smile.gif na ka ziuresiu daktara hausa ir seksiu JUS ka cia gero veikiat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorijag @ 2008 11 19, 21:44)
vat kai matau toki varianta tai net graziai grazu  thumbup.gif mes su MB snd ryte diskutavom man tik pasistojo klausimas jei as dujine perkelsiu i ta vieta kaip sitame plane kaip bus su gartraukiu nes taip iseina kad ventiliacija jau isvesta i ta vieta kur kriaukle  g.gif  jo galingumas 550m3/h
as ir taip maniau kad galima butu padaryti ale buvau cia SM uzklausus del tu groteliu kad langas nerasotu  g.gif  nes tas radiatorius apsiltins ir virtuve ir svetaine  smile.gif gal pas ka yra taip kad radiatorius pasleptas kaip sprest sia problema  g.gif  aisku patogumo delei patogus nepriristas prie vienos vietos stalas nes gimine tai diiidele
Papildyta:
kai pasibaigs sita temele prasom i naujus namucius ir tikiuosi dute_a sumes visa info kaip visad nes as nemoku  ax.gif  o kiek seku sia tema tai ji tai visada padro  aciu jai  smile.gif
tema cia http://www.supermama...howtopic=377947


Jei norėsi viryklę perkelti, tai tiesiog reikės sugalvoti kaip gražiai paslėpti gofrą, o dėl ištraukimo, tai problemų neturėtų būti smile.gif
Jei tavo šaldytuvas bus toje vietoje kur suplanavai ir, jei stalą perkelsi maždaug ten, kur pabraižiau, tai viryklę palikčiau suplanuotoje vietoje, tik plautuvę iš kampo patraukčiau arčiau šaldytuvo (daryčiau maždaug per vidurį to darbastalio ar tiesiog pritraukčiau prie indaplovės). Taip išgausi - "pasiėmiau iš šaldytuvo produktus, nuploviau, papjausčiau ir įdėjau į puodą" biggrin.gif Žinoma, tą patį galima padaryti ir iš kitos pusės, tik kaip jau rašiau reikės gofrą paslėpti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorijag @ 2008 11 19, 23:53)
na kas liecia kainu nezinau kelis psl atgal imeciau as savo planeli tai man apytikslaia paskaiciavo 6400lt
cia man darys vilnieciai matai priklauso is kur tu  smile.gif  nieks dabar neatraso tau nes turbut zinias ziuri  lotuliukas.gif

nei planiuko nesimato, tai neaisku, nei kas nei kur nei kaip, nei is kokiu medziagu nori. kuo tiksliau surasysi, tuo normalesni atsakyma gausi. Gal pabandytum pasidelioti savo virtuviuke pati, o merginos patartu pataisytu. tada jau galetum duoti keliems gamintojams ir pasirinkusi tinkamiausia varianta laukti savo svajoniu virtuves 4u.gif
Na, desimt tukst manau tikrai nekainuos, jeigu be buitines skaiciuoti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Viktorijag @ 2008 11 20, 00:01)
thumb_yello.gif  paste copy  blush2.gif nedasiprotejau bet aciu  smile.gif  na ka ziuresiu daktara hausa ir seksiu JUS ka cia gero veikiat  smile.gif

gerai, kad priminei biggrin.gif
Atsakyti
Va,siandien apziurejau virtuviny pas pazystama. Virtuvinis iseina apie 5 metrus,saldytuvas tik ydetas y anga,bet neimpregnuotas.Orkaite,kaitlente Ardo,garine Fagor (cia kartu su virtuviniu ir y virtuvinio kaina yskaiciuota).Netoli 9.000 lt.
Atsakyti
QUOTE(magelena @ 2008 11 19, 19:21)
Laba,
norėčiau pasiklaust išmanančių daugiau nei aš - šiandien mums pastatė balinto ąžuolo faneruotės virtuvės kompektą ir visa esmė, kad virtuvinio durelės yra skirtingų atspalvių. aš suprantu, kad gali skirtis medžio raštas, bet to paties virtuvinio spalva? Meistrai sako, kad čia viskas gerai, medis "gyvas" ir taip turi būti. būčiau labai dėkinga už patarimus, kadangi rytoj turiu sumokėt, bet jaučiu, kad mus nori išdurti.


Jokiu budu nemokeciau. Jei jie aiskina, kad medis "gyvas", tai ju uzduotis buvo tuos "gyvumus" suderinti.
Kaip Cobre rase. Reiktu ir i kokybes inspekcija kreiptis pagalbos, jei jie "spardysis".
Sekmes nelengvoje kovoje 4u.gif .
Atsakyti
Tiesa virtuvinis labai grazus ,bet nepraktiskas.Stalvirsiai tamsiai rudi,o pacios spinteles baltos.Ant stalvirsiu matosi viskas kas tik ymanoma doh.gif dulke...trupinelis.....
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2008 11 19, 23:05)
1. nei planiuko nesimato, tai neaisku, nei kas nei kur nei kaip, nei is kokiu medziagu nori. kuo tiksliau surasysi, tuo normalesni atsakyma gausi. Gal pabandytum pasidelioti savo virtuviuke pati, o merginos patartu pataisytu. tada jau galetum duoti keliems gamintojams ir pasirinkusi tinkamiausia varianta laukti savo svajoniu virtuves 4u.gif
Na, desimt tukst manau tikrai nekainuos, jeigu be buitines skaiciuoti smile.gif
Papildyta:

2. gerai, kad priminei biggrin.gif

1. aga cia kaina be buitines na viena siena mano 2800 kita 2900 plokste bus lenkiska smile.gif vaikscioti per kitur kaip ir neturiu noro nes daresi svogeris jis domejosi dar vienas pazystamas geras daresi kuris piginu turi ir pas juos daresi tai as jais pasitikiu kokybe iki siol nei vienas nesiskundzia smile.gif

2. jo kelis 3dienius kasi rode ir gerai bet hausas tai patinka
Atsakyti
QUOTE(mesyte @ 2008 11 19, 21:41)
4u.gif prasau pagalbos, pasakykite kokia normali kaina yra virtuvei, beginio metro/ jei virtuvinis butu 3,6m imontuojamas saldytuvas vyrykle indalpove , kriaukle. KOkia normali kaina uz virtuvini siai dienai, o kokia didele. aciuka



QUOTE(Viktorijag @ 2008 11 20, 00:23)
1. aga cia kaina be buitines na viena siena mano 2800 kita 2900 plokste bus lenkiska  smile.gif  vaikscioti per kitur kaip ir neturiu noro nes daresi svogeris jis domejosi dar vienas pazystamas geras daresi kuris piginu turi ir  pas juos daresi tai as jais pasitikiu kokybe iki siol nei vienas nesiskundzia  smile.gif

2. jo kelis 3dienius kasi rode ir gerai bet hausas tai patinka

atsiprasau, pacitavau tave, tai nesusipratimas isejo. siaip posta mesytei skyriau 4u.gif
o dieve kokia slykstyne per hausa rode blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 19 lapkričio 2008 - 22:59
as net uzsimerkiau na gerai einu liuliu nes kaip matau visi tai daro arba csi pradejo ziuret lotuliukas.gif
jau kai pamaciau gyvesni projekteli tai net vakaras grazesnis patao net MB susizavejo db liko tik smulkmena apmastysi kaip cia geriau iki galo ir moketi babkes meistram smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2008 11 20, 00:12)
Jokiu budu nemokeciau. Jei jie aiskina, kad medis "gyvas", tai ju uzduotis buvo tuos "gyvumus" suderinti.
Kaip Cobre rase. Reiktu ir i kokybes inspekcija kreiptis pagalbos, jei jie "spardysis".
Sekmes nelengvoje kovoje 4u.gif .


Manau graziai paaiskinus ir pareiskus tiesiog pretenzija, normali imonse sureaguos i savo klaida ir ja pataisys... ir nereikes kokybes inspekciju. Mano manymu graziuoju sprendziami gincai greiciau ir tikslingiau issisprendzia unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Naujakurė @ 2008 11 20, 00:11)
Va,siandien apziurejau virtuviny pas pazystama. Virtuvinis iseina apie 5 metrus,saldytuvas tik ydetas y anga,bet neimpregnuotas.Orkaite,kaitlente Ardo,garine Fagor (cia kartu su virtuviniu ir y virtuvinio kaina yskaiciuota).Netoli 9.000 lt.


o kas gamino, gal zinai? g.gif
Atsakyti