Įkraunama...
Įkraunama...

Nepavydus vyras

sveikos mergaitės,

daug kalbėta apie pavydžius vyrus, tačiau visiškas vyro nepavyduliavimas tai pliusas ar minusas? gal kam teko su tuo susidurti? džiaugiatės tuo ar stengiatės bent trupučiuką suvirpinti MB širdelę smile.gif
Atsakyti
Tai tu džiaukis, kad nepavydus. O ne taip kaip kitos gyvena su vyru ir negali net su savo buvusiu klasioku pasisveikinti, nes tas į isterija puola bash.gif bash.gif
Mano draugas irgi nepavydus ir aš tuo laba džiaugiuosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatute @ 2008 12 01, 21:12)
Tai tu džiaukis, kad nepavydus. O ne taip kaip kitos gyvena su vyru ir negali net su savo buvusiu klasioku pasisveikinti, nes tas į isterija puola    bash.gif  bash.gif
Mano draugas irgi nepavydus ir aš tuo laba džiaugiuosi        thumbup.gif


nenorejau pateikti klausimo kaip savo pavyzdzio smile.gif nes manasis pavydi tada kada reikia. nors stengiuosi tam preteksto neduoti ax.gif taciau uzejusi i sia rubrika pamaciau kad labai daug kalbama apie pavydzius vyrus tai idomu pasidare kaip mergaites vertina visiskai niekur niekam ir niekada nepavydincius vyrus. ar tai visisko pasitikejimo zenklas o gal isblesusiu jausmu? kiek teko girdeti kad tos moterys kurios turi tokius nepavydzius vyrus sako jog jauciasi kad vyrams visikai vienodai kur jos su kuo ir ka daro. idomu ar taip yra istiesu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimanciuke: 01 gruodžio 2008 - 19:24
Mano vyras- nepavydus, ir gerai pagalvojus tai labai didelis pliusas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rimanciuke @ 2008 12 01, 21:23)
nenorejau pateikti klausimo kaip savo pavyzdzio smile.gif nes manasis pavydi tada kada reikia. nors stengiuosi tam preteksto neduoti  ax.gif  taciau uzejusi i sia rubrika pamaciau kad labai daug kalbama apie pavydzius vyrus tai idomu pasidare kaip mergaites vertina visiskai niekur niekam ir niekada nepavydincius vyrus. ar tai visisko pasitikejimo zenklas o gal isblesusiu jausmu? kiek teko girdeti kad tos moterys kurios turi tokius nepavydzius vyrus sako jog jauciasi kad vyrams visikai vienodai kur jos su kuo ir ka daro. idomu ar taip yra istiesu  smile.gif


Nepavydus maniškis, bet kartais paskambina pasiteirauja ką veikiu ir t.t.
Bet čia neskaitau, kad tau yra pavydas.
Atsakyti
Mano ir nepavydus,tuo labai dziaugiuosi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
As manau, kad nepavydziu nebuna, tik pavydumo laipsnis skiriasi. Buna nesveikai pavydus ir tie, kurie pavydi, nes myli. rolleyes.gif
Atsakyti
Nepavydus geriau nei pavydus smile.gif ...
Atsakyti
Mano vyras nepavydus. O jei ir pavydi - to visiskai neparodo.
Atsakyti
QUOTE(makalynė @ 2008 12 02, 17:27)
Mano vyras nepavydus. O jei ir pavydi - to visiskai neparodo.

o ar noretumet kad siek tiek parodytu? gink dieve ne per daug ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rimanciuke @ 2008 12 02, 14:30)
o ar noretumet kad siek tiek parodytu? gink dieve ne per daug  ax.gif

Nezinau g.gif Juoko forma gal, bet jei rimtai, tai ne schmoll.gif
Atsakyti
Maniškis napavydus ir aš tuo labai džiaugiuosi smile.gif
Nenorėčiau, kad mane kiekvienam žingsnyje dėl nepagrįsto pavydo kontroliuotų schmoll.gif
Atsakyti