Įkraunama...
Įkraunama...

Obuolių actas- priemonė lieknėjimui?

Sveikos merginos. Kolegei pasiguodžiau, kad nebeliko drabužių apsirengti karštu oru, nes sustambėjau blink.gif (įpač apatinė kūno dalis cry.gif ), tai ji man patarė vartoti obuolių actą( į stiklinę vandens įpilti šaukštą šio acto ir ušgerti. 2-3 kartus per dieną) sako, kad pagreitina medžiagų apykaitą ir kg pasišalina. g.gif
Gal kuri bandėte? Koki rezultatai? Ar tikrai veiksminga?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitulka: 13 liepos 2005 - 14:13
O man obuoliu actas patiko, tik ne tabletes, o tas kur paprastam buteliuke parduotuvese parduodamas. Kiekviena ryta isgerdavau puodeli vandens su mazdaug saukstu acto. Bent jau pasedejimas wc kas ryta granatuotas buvo smile.gif Dabar vel nusipirksiu. Aisku, kad jis svorio neistirpins, bet siaip neblogas dalykas.
Atsakyti
Baikit juokus su tuo obuolių actu nono.gif Žinoma, jei norit problemų su skrandžiu- visada mielai prašom. Obuolių actas tikrai nesulieknins, o kapsulės, kurios parduodamos vaistinėje, viso labo suaktyvina smulkiųjų kraujagyslių veiklą ir labai padeda šąlančioms galūnėms. Jei norit sulieknėt, mažiau valgykit ir daugiau sportuokit. Garantija- 100% thumbup.gif
Atsakyti
Reikėtų naudoti obuolių sidro actą. O šiaip tai labai gera priemonė ir labai padeda thumbup.gif , tik vartojant obuolių sidro actą reikėtų - atsisakyti saldumynų, riebios mėsos, geriausiai valgyti garuose apdorotą maistą, jokio alkoholio, kuo mažiau duonos, bulvių, reguliariai užsiiminėti seksu ir bent 4-5 kartus per savaitę po 1.5 val. pasportuoti. Jeigu laikysitės šių rekomendacijų - garantuoju rezultatas bus. Sėkmės!

P. S. aš pati dar nepradėjau vartoti šio acto...
Atsakyti
Tas actas, tai trumpiausias kelias skrandžio opą įsivaryt, o ne svorio numest. schmoll.gif Yra ir kitų būdų medžiagų apykaitą gerint ir organizmą valyti!
Atsakyti
Neseniai skaičiau straipsnį viename sveikatos žurnale apie obuolių actą. Pasirodo, jį kaip vaistą vartojo jau mūsų senoliai. Manau esmė yra koks tas obuolių actas. Gydomųjų savybių turi TIK NATŪRALUS obuolių actas, pagamintas namuose be visokio papildomo š..... Visa kita sintetika ir prakiurdo skrandžius. Abejoju ar prieš šimtą metų seneliai šį dalyką pirko parduotuvėse biggrin.gif
P.S. Nebetikiu užrašais ant produktų "NATURALUS". biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pampuškiukas: 25 sausio 2006 - 13:08
teko ir man gerti ta obuoliu acta ,bet negaliu pasakyti kad koki poveiki paliko,skrandzio nesusigadinau .Atsimenu kazkada konsultavausi su treneriu ,tai jis man aiskino ,kad jei jau geri tai tik po valgio ir ne ant tuscio srandzio (jis atiseiet turetu medziagu apykaita skatinti) nors siaip patare ,kad lygiai ta pati efekta gali pasiekti valgydama citrinas,greipfruktus ,kivius , gerdama naturaliais siu vaiosiu sultis. O dar jis man atsimenu sake ,kad kuo rugsciau (cia kalbu apie vaisius) tuo yra sveikiau. smile.gif
Atsakyti
Sveikos.As tai skaiciau, kad obuoliu actas tinka pagal kraujo grupe, kam kraujo grupe yra ketvirta, tai zinau, kad jis netinka, o kaip tik tukina ir isviso acto vartoti negalima bent jau 4 krauujo grupei, apie kitas grupes nezinau, nes man neaktualu bigsmile.gif
Atsakyti
Abuolių actą naudoju jau 3mėn. Kas rytą, nevalgiusi išgeriu 1stiklinę vandens+1-2 valg.šaukštai obuolių acto. Tai man skatina žarnyno peristaltiką, organizme jaučiasi toks lengvumas. Skrandį įmanoma susigadinti, jeigu acto įpili per daug, turi būti maloni rūgštelė,o ne pritrenkianti rūgštis. Rekomenduoju išbandyti.
Atsakyti
as gerdavau po kiekvieno valgio po du sauksteliu i stikline vandens,bet galima ir pries valgi,po valgio toms kam skrandukai silpnesni,o ju yra kiekvienoje parduotuveje bent jau kaune
Atsakyti
bet juk yra tos kapsulės obuolių sidras grakščiai figurai Harmony line , tai kam vargti su actu???? g.gif g.gif g.gif
dabar sau nusipirkus turiu, visai patinka thumbup.gif
Atsakyti
Na kartais rytai paziuriu Malaxovo+ laida (rodo per ort:) ) Jis ,kaip zinoma, garsus sveiko gyvenimo budo ir pan zynovas ir t.t. tai buvo visa laida skirta oboliu actui. Malaxovas labai rekomendavo naturalu oboliu acta, atsiet labai sveika, pagerina vyrskinima. Tik aisku viskas proto rybose. Jis dare taip 1 saukstas acto (valgomas) +1 arb. s, medaus + dydele stikline vandens.
Atsakyti