Įkraunama...
Įkraunama...

Hepatitas B

Sveiki,

man prieš kelias dienas buvo diagnozuotas hepatitas B. verysad.gif
Norėčiau paklausti, ar tai turės įtakos norint pastoti ar laukiantis vaikelio? Kokia tikimybė, kad jis gimdymo metu neužsikrės?
Atsakyti
ki 95 proc. atvejų motinos nešiojančios hepatita B gimdymo metu gali užkrėsti naujagimį, iš kurių apie 80 proc. sirgs lėtine hepatito B forma.
Atsakyti
O ar yra būdų išvengti užsikrėtimo? Ar tai reiškia, kad aš praktikai negaliu susilaukti sveikų vaikų? unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Labutis smile.gif Labai noreciau suzinoti kas tai per liga,koki buvo tau tos ligos pozymiai.
Atsakyti
sveika, as turiu hepatita b jau daugybe metu, nieko super baisaus nera, vaiku susilauksi sveiku, gali del to net nepergyventi, mano sunus tiesog gavo keliomis vakcinomis nuo hepatito b daugiau nei sveiku mamu vaikai. pirma skiepa gavo jau gimes, o toliau pagal tvarkarasti. na o paciai reiketu pasidaryti detalisni kraujo tyrima, jei yra dar kokiu klausimu, gali rayti man i az
Atsakyti
QUOTE(shiva1 @ 2006 03 30, 03:56)
sveika, as turiu hepatita b jau daugybe metu, nieko super baisaus nera, vaiku susilauksi sveiku, gali del to net nepergyventi, mano sunus tiesog gavo keliomis vakcinomis nuo hepatito b daugiau nei sveiku mamu vaikai. pirma skiepa gavo jau gimes, o toliau pagal tvarkarasti. na o paciai reiketu pasidaryti detalisni kraujo tyrima, jei yra dar kokiu klausimu, gali rayti man i az

sveika smile.gif na as ir susiduriau su sia liga,kuria aptiko man tik nestumui baigiantis,gal tik po kokiu 4 issamiu kraujo tyrimu,tad man kilo itarimas,kad butent is ligonines(airijoj)ir busiu parsivezus sita malonuma.Keisciausia tai,kad Lietuvoj lankantis pas gydytoja,jis primygtinai liepe darytis kepenu biopsija ir skirti gydima,kuris kainuoja tik viso labo...apie 13 tukst lituku unsure.gif taigi mane tokia moteriske paprotino,kad gydyciausi Airijoj,nes ten atseit kompensuoja gydyma.Na as taip ir padariau,kreipiausi pas gydytojus,atliko tyrimus ir pareiske ,kad gydymo man nereikia... blink.gif atseit kad mano kepenys nepazeistos.Na bet vistiek,as juk esu viruso nesiotoja.Tai ka man laukt kada mano kepenys prades irt...ir tik tada man skirs gydyma?Tiesiog nezinau ka ir galvot rolleyes.gif
Atsiliepkit merginos,kurios esat susidurusios su sia klastinga liga! smile.gif
Atsakyti
auuuu smile.gif atsiliepkit kas nors,kas susiduret su Hep b!
Atsakyti
man irbi butu labai idomi si informacija.
Ko gero pradziai reikai issiaiskinti - ar hepatitas B prasirgtas ir matosi kraujo tyrimusoe, kad jis parsirgtas.
Ar - jis tapes letinis.
Jei prasirgtas - tai viskas OK, nieko daryti nereikia, jus jau turite imuniteta.
Bet va liudnesnis atvejas, kai jis tampa letinis. Va tada kaip suprantu pamazu yra grauziami kepenys, reikia skirti gydyma. Nes letinis hepatitas B, tai beveik tas past kas hepatitas C.
Lietuvoje tik daliai skiriama kompensuojami vaistai, jei nepataikei, tai tada susimoketi turi pats.
Bet irgi - ... tie vaistai mazam procentui padeda, salutinis poveikis didziulis...

Man paciai labai butu idomu daugiau informacijos gauti kazkur ....
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2007 05 18, 12:08)
man irbi butu labai idomi si informacija.
Ko gero pradziai reikai issiaiskinti - ar hepatitas B prasirgtas ir matosi kraujo tyrimusoe, kad jis parsirgtas.
Ar - jis tapes letinis.
Jei prasirgtas - tai viskas OK, nieko daryti nereikia, jus jau turite imuniteta.
Bet va liudnesnis atvejas, kai jis tampa letinis. Va tada kaip suprantu pamazu yra grauziami kepenys, reikia skirti gydyma.  Nes letinis hepatitas B, tai beveik tas past kas hepatitas C.
Lietuvoje tik daliai skiriama kompensuojami vaistai, jei nepataikei, tai tada susimoketi turi pats.
Bet irgi - ... tie vaistai mazam procentui padeda, salutinis poveikis didziulis...

Man paciai labai butu idomu daugiau informacijos gauti kazkur ....

laba smile.gif ,naudingos informacijos radau cia http://www.gsk.lt/li...rus_hepatit.htm
man hepatitas perejo i letini,tik gydytojas nezino kiek ilgai pas mane tas virusas,sako gali but ir 10 metu...Paprastas kraujo tyrimas kazin ar rodo hepatito zidini(nes pries tai man ,nestumo metu, gal 3 kraujo tyrimus dare ir viskas normalu buvo)reikia issamesnio.Laiku neaptikus ligos...is umaus jis i letini pereina.Buna ir besimptomiu atveju,kai zmogus visa gyvenima nugyvena,net nezinodamas,kad yra Hep b nesiotojas ir jokiu nusiskundimu del sveikatos neturi.
Atsakyti
jo visa lietuviska info internete jau perskaiciau, noretusi dar kazkokios "lupos i lupas" informacijos. Kaip gi realiai gyvenime viskas vyksta.
Ar naudojo kas tuos vaistus ar ne. Padejo, nepadejo, kiek gydytojai prognozuoja gyvenimo trukme, kaip is tikruj uten su ta kepenu ciroze ir veziu.

As prie hepatito C skaiciau, kad jei gydaisi pats, t.y. is savo lesu, nes tau nera vietos prie kompensuojamu vaistu, kad gydymas menesiui kainuoja 6000 Lt. tai milziniski pinigai. Jei reiketu 6 ar visus 12 menesiu vartoti vaistus, tai ohoho kokia suma susidaro.
Kaip realiai su salutinaisi pozymiais buna ? Ar tikrai juos vartodamas esi nedarbingas ? Kosk salutinsi poveiksi, be to, akd temperaturos, lauzo kaulus, slenka plaukai, kaip kitiems organams, kokia jiems zala padaroma.
Tai va toki uir kitokiu klausimu pilna....
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2007 05 18, 13:33)
jo visa lietuviska info internete jau perskaiciau, noretusi dar kazkokios "lupos i lupas" informacijos. Kaip gi realiai gyvenime viskas vyksta.
Ar naudojo kas tuos vaistus ar ne. Padejo, nepadejo, kiek gydytojai prognozuoja gyvenimo trukme, kaip is tikruj uten su ta kepenu ciroze ir veziu.

As prie hepatito C skaiciau, kad jei gydaisi pats, t.y. is savo lesu, nes tau nera vietos prie kompensuojamu vaistu, kad gydymas menesiui kainuoja 6000 Lt. tai milziniski pinigai. Jei reiketu 6 ar visus 12 menesiu vartoti vaistus, tai ohoho kokia suma susidaro.
Kaip realiai su salutinaisi pozymiais buna ? Ar tikrai juos vartodamas esi nedarbingas ? Kosk salutinsi poveiksi, be to, akd temperaturos, lauzo kaulus, slenka plaukai, kaip kitiems organams, kokia jiems zala padaroma.
Tai va toki uir kitokiu klausimu pilna....

Na man gydytojas sake,kad gydymas tikrai slykstus,bloga savijauta,ne visada uztenka 6-12 men. gydymo,dazniausiai tos visos priemones buna neveiksmingos... verysad.gif sunku uzmust ta virusa,jis daznai atsinaujina netgi po sekmingo gydymo.Be to nemazai gydytoju jo neskiria,nepadare kepenu biopsijos(ima is kepenu gabaleli, norint isitikint,kad nesupiktybejusios kepenu lasteles)taigi tenka i ligonine vykt parai.(as sitos proceduros atsisakiau,tiksliau mane atkalbejo,del galimu komplikaciju)Norint ,kad tos visos blogybes(ciroze,vezys)aplenktu is tolo, butina dieta,t.y DIETA ir SUBALANSUOTA MITYBA visam gyvenimui,alkoholio atsisakymas,poilsis. doh.gif taigi,reikia save ypatingai priziureti.
Atsakyti
QUOTE(inqusiux @ 2007 05 18, 15:40)
Na man gydytojas sake,kad gydymas tikrai slykstus,bloga savijauta,ne visada uztenka 6-12 men. gydymo,dazniausiai tos visos priemones buna neveiksmingos... verysad.gif sunku uzmust ta virusa,jis daznai atsinaujina netgi po sekmingo gydymo.Be to nemazai gydytoju jo neskiria,nepadare kepenu biopsijos(ima is kepenu gabaleli, norint isitikint,kad nesupiktybejusios kepenu lasteles)taigi tenka i ligonine vykt parai.(as sitos proceduros atsisakiau,tiksliau mane atkalbejo,del galimu komplikaciju)Norint ,kad tos visos blogybes(ciroze,vezys)aplenktu is tolo, butina dieta,t.y DIETA ir SUBALANSUOTA MITYBA visam gyvenimui,alkoholio atsisakymas,poilsis. doh.gif taigi,reikia save ypatingai priziureti.



O jei ne paslaptis, pas kokia gydytoja lankaisi ?
Ir apei kokius vaistus jus snekejote? Sako, kad tas brangesnis nekompensuojamas pegiliuotas interferionas padeda... Bet kainele ten ape 6000 Lt menesiui iseina....
Apie kepenu biopsijos komplikacijas nieko nesake.... blink.gif
Mes atsipute ruosiames biopsijas daryti blink.gif
o kokios ten komplikacijos?
Atsakyti