Įkraunama...
Įkraunama...

Žindymas ir mamos grožis

Buvau isitikinusi, kad po gimdymo ne tik greitai sugris buves svoris, bet ir veido skaistumas..
Svoris krenta, bet veidelis vaje vaje... blink.gif blink.gif
Vienos demes, spuoguciai, inkstirai, kazkokie paberimai... unsure.gif
Mano mergytes jautrus pilvelis, negaliu valgyti ko noriu, pagrinde koses, koses ir koses... wink.gif
Gal mano organizmas valosi, ar cia del hormonu? Gal reikia kazka specialaus vartoti, gal kuom nors veida valyti?

Parasykit mamytes, kaip jus atrodet ir jautetes is karto po gimdymo, kada sugrizote i "normalu buvi" biggrin.gif ir susigrazinote buvusi grozi ir jegas. Ar geriate vitaminus?
Atsakyti
zinok su tuo groziu tai ir man savotiskai gaunasi.As po gimdymo koki menesi atrodziau visai neblogai,o paskui kaip pradejo visokie spuogai kilt,tai kazkoks kosmaras,ginekologe sake,kad cia del hormonu,kadangi maitinu pati,tai jie nesusireguliuoja niekaip,nes as jau po 4 savaiciu po gimdymo susirgau menesinemis,tai dar ir PMS siaubinas,zodziu laukiu kol baigsiu maitint,tada sake,kad viskas susireguliuos.Kosmetologe beje,sake ta pati,valyk nevales,kol organizme vyksta perversmai tai nieko gero nebus....Vitaminus geriu Pregnacare arba Yourlife Prenatal.
Atsakyti
va va, man tas pats.... irgi laukiu nesulaukiu, kol baigsiu maitinti... tik kad to pieno nemazeja smile.gif
Atsakyti
Monikule,o kokia tu kosmetika naudoji?
Atsakyti
O man ti kazkaip atvirksciai - kol maitinau tai visa svytejau... Jau kokia savaite is vis pasibaige pienas ir prasidejo spuogai.... sad.gif Beje, kol kas dar nebuvo PMS... Gal del to..
Atsakyti
Man irgi buvo problemų su spuogais ir inkštirais, kol maitinau. Po truputį gražėt oda pradėjo, kai vaikai jau pradėjo daugiau valgyt košių ir mažiau mano pieno smile.gif .
Atsakyti
As tai kai ir Giedrula pirma mienesi po gimdymo vaiksciojau labai grazi, o paskui tai oda isprotejo, o dabar tai tai labai gerai, tai labai blogai, beje menesiniu vis dar nera g.gif, kazin kada ju laukti, maitinu dar pati g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriaka: 13 kovo 2004 - 14:54
Kai pagimdziau jauciausi ne kaip.Jau svoris po truputi atsistato i savo normas ,dar 6 kg liko.Menesines man po pirmo gimdymo atsirado tik po 6 menesiu,kai pradejau primaitinti.Vartoju Maternos vitaminus,na savo oda tikrai nesiskundziu ,gal tik sausesne paliko,tai pasikeiciau krema. biggrin.gif
Atsakyti
Svoris atsistate po metu (iki siol maitinu, dukrytei 1.2men)Su oda ivairiai buvo: tai beria , tai praeina. Menesines prasidejo po menesio nuo gimdymo. Be to ziema, pavasari oda visada buna negrazi. Man labai padejo soliariumas, pakeiciau krema, pilingas, kaukes. ir darau pertraukas gerdama vitaminus, nes jie mane labai alergizuoja.
Atsakyti
Man visi aiskina, kad as labai isgrazejau po gimdymo, na as tai to nejauciu, bet jei visi taip jau sneka, tai baigiu patiketi blush-anim-cl.gif veido oda ir isliko grazi, kaip ir nestumo metu, tik tas variantas maitinu kudiki ir liekneju, tai man netinka mad.gif bet tikiuosi kad kai baigsiu maitinti tai viskas susitvarkys ir vel atgausiu pirmini savo svori laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Tvarkele @ 2004 03 13, 17:30)
Svoris atsistate po metu (iki siol maitinu, dukrytei 1.2men)Su oda ivairiai buvo: tai beria , tai praeina. Menesines prasidejo po menesio nuo gimdymo. Be to ziema, pavasari oda visada buna negrazi. Man labai padejo soliariumas, pakeiciau krema, pilingas, kaukes. ir darau pertraukas gerdama vitaminus, nes jie mane labai alergizuoja.

man vitaminai irgi negerai. O gal vis nepataikau, bet kad jau beveik visus isragavau g.gif
eiciau i soliariuma, bet bijau, kad tos demeles ir isberimai ne isnyks,o dar patamses unsure.gif
Atsakyti
o mano svoris po gimdymo nukrito staigiai,gal po menesio blink.gif gal del to kad maitinu. bet sveriu maziau nei pries niestuma unsure.gif net baisu paziuret, tik kaulai ir skura,visi mano raumenys nuo sporto dinge sad.gif sad.gif mad.gif o oda as niekad nesiskundziau ( tfu tfu tfu) thumbup.gif bet aisku niekada nebus man viskas gerai,reikia ir pasigrazint,o be to juk pavasarelis rolleyes.gif laugh.gif
Atsakyti