Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka - 3

Sveikos,
Gal zinote kaip dabar, nuo rugsejo pasikeitus vaiku priemimo i darzelius tvarkai, galima patekti i norima darzeli Vilniuje???? Ar galima tartis su vedeja, ar tik per savivaldybe???
Labai aciu uz atsakymus
Atsakyti
QUOTE(Naujas.vardas @ 2009 01 09, 19:43)
Sveikos,
Gal zinote kaip dabar, nuo rugsejo pasikeitus vaiku priemimo i darzelius tvarkai, galima patekti i norima darzeli Vilniuje???? Ar galima tartis su vedeja, ar tik per savivaldybe???
Labai aciu uz atsakymus


laba smile.gif
as tiesiog paskambinau i darzeli vedejai ir ji patare atnesti prasyma laisva foma, vaiko deklaracija gyvenamosios vietos ir gimimo liudijima smile.gif
Atsakyti
Sveiki, 4u.gif

Mane irgi domina - kaip dabar patenkama į darželius?
Aš vaiką užrašiau į darželį 2007 m. ir noriu šiemet rudenį leisti. Nuėjau į darželį šią savaitę. Ir klausiu kaip viskas vyks... tai man sako birželio mėn. bus sąrašai ir matysim ar pakliuvo vaikas ar ne... bet po to galvoju, o jei nepaklius tai ką tada daryti? Gal dabar nueiti dar į kelis darželius užrašyti ir po to žiūrėti kur pateksime? Kažkokia nesąmonė gaunasi. fear.gif cry.gif
Aš galvoju jei aš atėjau, tai mano vaikas turi pakliūti į grupę. O gal jie nori, kad duočiau kyšį kokį nors, tik nenori tiesiai šviesiai pasakyti... g.gif Sunervino... verysad.gif
Atsakyti
kelinti eilėj ir kiek priima? dėl šventos ramybės užrašyčiau dar į kelis darželius. pati vaiką esu užrašius keturiuose doh.gif vienam priimtų nors dabar - Vytenio g. Šnekutis.
centralizuoto priėmimo artimiausiu metu Vilniuj nebus verysad.gif
Atsakyti
Sis klausimas ir mane labai domina g.gif
Uzraseme mazyli net i keleta darzeliu...Visur vedejos porino apie istatymu pasikeitima,o aiskumo jokio...
Vieno darzelio vedeja mum tiesiai sviesiai pasake:"man reikalingi tevai,kurie remtu darzeli..Tokius priimam be eiles..."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daugiaziede: 22 sausio 2009 - 16:07
QUOTE(Daugiaziede @ 2009 01 23, 01:05)
Sis klausimas ir mane labai domina g.gif
Uzraseme mazyli net i keleta darzeliu...Visur vedejos porino apie istatymu pasikeitima,o aiskumo jokio...
Vieno darzelio vedeja mum tiesiai sviesiai pasake:"man reikalingi tevai,kurie remtu darzeli..Tokius priimam be eiles..."


Manau, kad nuo paramos darzeliui ir reiketu pradeti kalba mirksiukas.gif Aisku nereikia jokio vokelio kisti, bet uzsiminti, kad paremsit, kaip pati patyriau - padeda. Jei deklaruojat pajamas galit pasakyt, kad skirsit tuos 2 proc. darzeliui, is karto kita sneka su direktore. As irgi uzrasius vaikus i pora darzeliu, nes mes norim nuo rudens pakeisti dabartini, pati direktore taip patare apsidrausti, nes planuojami istatymai del vaiku priemimo i darzelius pagal gyvenama vieta yra nerealus ir matomai kol kas nebus priiminejami.
Atsakyti
Na bet, mamos, uzrasydamos vaikus i kelis darzelius pacios ir sudarot milziniskas eiles, kurios visus ir gazdina unsure.gif

o tai kokia ta parama galima siulyti? g.gif zaislus? svaros priemones? kancelerines preke? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2009 01 25, 11:28)
Na bet, mamos, uzrasydamos vaikus i kelis darzelius pacios ir sudarot milziniskas eiles, kurios visus ir gazdina unsure.gif

o tai kokia ta parama galima siulyti? g.gif  zaislus? svaros priemones? kancelerines preke? cool.gif

tik finansine cool.gif
po to vedejos kai jau vaikas lankys darzeli, kada reiks ir kiek reiks uzsimins apie parama ir reikes pinigine atidaryt... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(virguliuke @ 2009 01 25, 13:41)
tik finansine cool.gif
po to vedejos kai jau vaikas lankys darzeli, kada reiks ir kiek reiks uzsimins apie parama ir reikes pinigine atidaryt... smile.gif

Ne tik piniginę, bet ir švaros ir kanceliarines prekes teks nešt ir žaislų bei žaidimų vikams prašys mirksiukas.gif
Atsakyti
Dėl eilių...

Bet tiesiog aplinkybės verčia užrašyti vaiką į kelis darželius. Jei nueini pas vedėją ir tau pasako, kad kai bus sąrašai ir matysim ar paklius jūsų vaikas ar ne. O jei nepatenka. Ką tada daryti? Nes vedėja neduoda jokių garantijų, kad vaikas galės eiti į darželį. Dėl to ir užrašomi vaikai į kelis darželius, nes gal ir paklius į kurį nors. Be to negali taip ateiti į darželį iš gatvės ir sakyti " tai va mes norim lankyti". Iš karto klausimas iš vedėjos pusės "o kur buvote kai vaikas gimė?" Taigi manau, kad čia mus visas verčia taip elgtis susidariusios aplinkybės ir greičiau dėl darželių vedėjų. Ir iš vis pagalvojus - kam reikia sudarinėti tuos sąrašus. Gal galima sugalvoti kitokią tvarką? g.gif
Atsakyti
Man vieno darzelio vedeja taip i akis ir droze:" vaika i darzeli rasyti reikejo kuomet dar ne gimes nebuvo".Nezinau,man tai nenormalu.Taip,ir mes tadien issyk uzrasem net i kelis darzelius.Nes taip vercia elgtis esama sistema.Yra dar kitas pasirinkimas-kilnia ir principingai dora sirdimi,namie su vaiku buti iki pat jo mokyklinio amziaus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daugiaziede: 30 sausio 2009 - 00:25
QUOTE(Daugiaziede @ 2009 01 30, 00:23)
Man vieno darzelio vedeja taip i akis ir droze:" vaika i darzeli  rasyti reikejo kuomet  dar  ne gimes nebuvo".

Įdomu kaip ji dar negimusį leliuką įrašytų g.gif Juk reikia užpildyti lentelėje grafas vardas, pavardė, gimimo data...
Atsakyti