Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio refliuksas

Bendraukime ir pasidalinkime tuo, kas sveikatėlę gerina wub.gif
Atsakyti
Ziuriu niekas nebediskutuoja pasibaigus temai:)
Man tas pats. Geriu Pariet, bet o Dieve brangus..... doh.gif doh.gif Tokie siaubingi salutiniai, kad net noretusi nutraukti, bet reikia sugerti...
Kelios tabletes beliko, tai kenciu... fear.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, skaiciau jusu pasisakymus ir tik dabar pasiryzau pasidalinti su jumis, man nutiko tai naujuju metu isvakarese, gerem sampana ir staigiai pajutau siaubinga skausma krutines duobuteje, nesupratau.....aisku nepraejo visa menesi.....labai keistai jauciau siaubinga skausma krutines duobuteje ryjant saltus gerimus, vandeni, o pav. jei silta arbata, vanduo, sriuba, viskas tvarkoje, aisku taip pat skausmas skrandyje, pilnumas, nemalonu...bet jokio remens...arba as jo nejauciu, neapsikenciau ir nuejau pas daktara, israse vaistu, gerti 2 savaites ir fermentus po kiekvieno maisto, aisku liepe ziureti maista, bet nzn kokreciai ko galima ir ko ne, pav., as valgau sviesta, ar galima? Man remuo neskauda visiskai, na nebegeriu kavos, sokolado, juodos duonos, kepto, rukyto, astraus.....ir jau 2 savaite geriu vaistus, bet man ne kiek ne geriau....

skaiciau daug ir manau, kad si liga pagrinde buna nuo streso...o kazkada maniau ir girdavausi kitiems, kad mano skrandis tai bet ka atlaiko....o se tau kad nori, siandien visa diena praskaudejo....nezinau kaip pasveikti...

nesu isitikinusi kad man refliuksas.......man neteko ryti zarnos kol kas...bet jei nepraeis, tikriausiai teks..... verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos patarkite prasau ka valgyti konkreciau, pav., kokius vaisius galima??? man vel skrandi visa nakti praskaudejo, o suvalgiau vakare du obuolius...gal nuo ju..nemaloni liga..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indre_G.: 03 vasario 2009 - 11:19
QUOTE(zalioji@ @ 2009 01 25, 18:19)
Ziuriu niekas nebediskutuoja pasibaigus temai:)
Man tas pats. Geriu Pariet, bet o Dieve brangus.....  doh.gif  doh.gif Tokie siaubingi salutiniai, kad net noretusi nutraukti, bet reikia sugerti...
Kelios tabletes beliko, tai kenciu...  fear.gif


O kokie šalutiniai jums pasireiškia?
Atsakyti
QUOTE(corolla @ 2009 02 03, 12:27)
O kokie šalutiniai jums pasireiškia?


Sveikos, naujoj temoj 4u.gif
Aš taip pat geriu dar pariet, jau bus lygiai 2 mėn. Bet situacija, tokia, kad kol geriu, buvo gerai, kai nutraukiu vėl rugštys verysad.gif
O gerklė tai vis nepraeina schmoll.gif Visai neberamu
Atsakyti
Turejau ir as tokiu bedu smile.gif kam nepasitaiko, kai daug streso buna.
daug naudingos info cia: http://www.rugstingumas.lt/
Atsakyti
mergaitės apie refliuksa dabar diskutuojam temoje GERL prasome apsilankyti
Atsakyti
QUOTE(corolla @ 2009 02 03, 11:27)
O kokie šalutiniai jums pasireiškia?

Kosulys (pradzioj sausas, paskui slapias), siaubinga sloga (per keleta dienu apie 10 pakeliu nosinaiciu suvartojau), auksta temperatura, galvos skausmas, galvos svaigimas, regos susilpnejimas, siaubingas gerkles skausmas... (kol kas atsimenu tiek, jei prisiminsiu parasysiu smile.gif )
Bet aciu Die, sugeriau ir visi blogumai praejo thumbup.gif Dabar tfu tfu tfu viskas ok, daktares nurodymu po Pariet palaikymui geriu Pangrol'i, viskas thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(trude @ 2009 02 03, 13:57)
Sveikos, naujoj temoj 4u.gif
Aš taip pat geriu dar pariet, jau bus lygiai 2 mėn. Bet situacija, tokia, kad kol geriu, buvo gerai, kai nutraukiu vėl rugštys verysad.gif
O gerklė tai vis nepraeina schmoll.gif Visai neberamu

Kaip sakoma, vaistai tik palengvina, padeda tam momentui, bet priezasti turite panaikinti pati. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre_G. @ 2009 02 03, 12:18)
Sveikos, merginos patarkite prasau ka valgyti konkreciau, pav., kokius vaisius galima??? man vel skrandi visa nakti praskaudejo, o suvalgiau vakare du obuolius...gal nuo ju..nemaloni liga..


Is vaisiu tik bananai ir persikai,,melionai ir arbuzai gal dar,vnz.,tai,kas neturi rugsties ir yra svelnus.Sultis pamirsk.O siaip-kosytes,sriubytes,siltos arbateles (negalima metu).
Tavo istorija panasi i mano,irgi turejau "gelezini" skrandi,o paskui viena diena nepakilau is lovos-39 temp.,galvos,raumenu skausmai,vemimas-maniau gripas,nuvaziavau i poliklinika siaip ne taip,o gydytoja sako-skrandis cia tau doh.gif
taigi jau virs metu tos ligos staza turiu,prosvaisciu kol kas nesimato.Na,tau gal praeis,nesigasdink,tik labai reikia maista ziureti.
Atsakyti
Mielos sio forumo mergaites Su tuo,kad Malibu man suteike tokia garbe pratesti musu temuke,tai labai atsiprasau uz ta sena nuoroda,norejau,kad temuteje vyrautu daugiau aprasymu ir stengsiuosi ja vis tobulinti(pazadu)kvieciu Jus visas i mano sukurta temuke ir tikiuosi,kad mes vis sveikai gyvensime, ir su lyg nauja dienele, atrodysime ir jausimes Prasome jungtis: http://www.supermama...howtopic=421526 wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganiuketuke: 13 kovo 2009 - 00:22
QUOTE(Indre_G. @ 2009 02 03, 01:48)
Sveikos merginos, skaiciau jusu pasisakymus ir tik dabar pasiryzau pasidalinti su jumis, man nutiko tai naujuju metu isvakarese, gerem sampana ir staigiai pajutau siaubinga skausma krutines duobuteje, nesupratau.....aisku nepraejo visa menesi.....labai keistai jauciau siaubinga skausma krutines duobuteje ryjant saltus gerimus, vandeni, o pav. jei silta arbata, vanduo, sriuba, viskas tvarkoje, aisku taip pat skausmas skrandyje, pilnumas, nemalonu...bet jokio remens...arba as jo nejauciu, neapsikenciau ir nuejau pas daktara, israse vaistu, gerti 2 savaites ir fermentus po kiekvieno maisto, aisku liepe ziureti maista, bet nzn kokreciai ko galima ir ko ne, pav., as valgau sviesta, ar galima? Man remuo neskauda visiskai, na nebegeriu kavos, sokolado, juodos duonos, kepto, rukyto, astraus.....ir jau 2 savaite geriu vaistus, bet man ne kiek ne geriau....

skaiciau daug ir manau, kad si liga pagrinde buna nuo streso...o kazkada maniau ir girdavausi kitiems, kad mano skrandis tai bet ka atlaiko....o se tau kad nori, siandien visa diena praskaudejo....nezinau kaip pasveikti...

nesu isitikinusi kad man refliuksas.......man neteko ryti zarnos kol kas...bet jei nepraeis, tikriausiai teks..... verysad.gif


O kokius fermentus jums israse? nes as is virskinimo fermentu zinau tik Mezym, paciai kartais tenka pavartot, kai stoja skrandis rolleyes.gif
Atsakyti