Įkraunama...
Įkraunama...

Hialurono rūgšties injekcijos

Parašykite, kas darėtės hialurono rūgšties injekcijas? Kur, kokia kaina ir koks poveikis? Ar likote patenkintos?
Galvoju apie juoko raukšlelių nuo nosies iki lūpų užpildymą ir renku informaciją 4u.gif
Atsakyti
Idomu kokia kaina, as lyg girdejau kad brangesne nei botoxas.
Atsakyti
Pries metus as uzsipildziau raukslyte tarp antakiu.Rezultatas buvo matomas is karto,nors sako,kad tikrasis pasimato po poros savaiciu.Pirmom dianom matesi durimo vietos,bet kai tai pranyko buvau be galo patenkinta wub.gif
Dabar ruosiuosi procedura pakartoti,nes raukslyte vel pasidare gili.Gal del didelio isgyvento streso,gal del nukritusio svorio,o gal tiesiog baigesi vaisto veikimas....
As pirkau ampuole uz 400 lt.,uz suleidima is manes neeme nei lito,nes pazystama mergaite,ir dar tik pradejusi dirbti buvo.Tiesa,i rauksle tarp antakiu man butu uzteke puse ampuoles.
Dabar bandysiu ieskoti kas noretu pirkti su manim per puse ampuolyte,ir prasysiu savo pazystamos kad suleistu "pa blatu" abiems ax.gif
Atsakyti
injekcijos nedariau, bet ryte naudoju seruma veidukui su HA rugstim, man poveikis thumbup.gif puikiai drekina, islygina oda, turiu mimikos raukslele prie lupu - tai stipriai issilygino, pries tai su kosmetologe svarstem ja uzpildyti, bet dabar jau ir poreikio ner, nes labai graziai issilygina po truputi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 01 22, 21:12)
injekcijos nedariau, bet ryte naudoju seruma veidukui su HA rugstim, man poveikis thumbup.gif puikiai drekina, islygina oda, turiu mimikos raukslele prie lupu - tai stipriai issilygino, pries tai su kosmetologe svarstem ja uzpildyti, bet dabar jau ir poreikio ner, nes labai graziai issilygina po truputi wub.gif

oho kaip gerai, gal galima pavadinima?
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 01 22, 21:12)
injekcijos nedariau, bet ryte naudoju seruma veidukui su HA rugstim, man poveikis thumbup.gif puikiai drekina, islygina oda, turiu mimikos raukslele prie lupu - tai stipriai issilygino, pries tai su kosmetologe svarstem ja uzpildyti, bet dabar jau ir poreikio ner, nes labai graziai issilygina po truputi wub.gif

O tu prieš makiažą tepi? Krepmudra paskui tau kaip tepasi? Aš irgi nusipirkau serumą su HA rūgštimi, tačiau kai reikia užsitept krempudrą tai vargelio turiu- negaliu lygiai padengt veido.

Mano naudojamas serumas Oligodermie
Atsakyti
o kur jus perkat tuose serumus, pas kosmetologes?
Atsakyti
QUOTE(wiwiw @ 2009 01 23, 12:29)
oho kaip gerai, gal galima pavadinima?



Christina Theraskin rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(lialka @ 2009 01 23, 13:59)
O tu prieš makiažą tepi? Krepmudra paskui tau kaip tepasi? Aš irgi nusipirkau serumą su HA rūgštimi, tačiau kai reikia užsitept krempudrą tai vargelio turiu- negaliu lygiai padengt veido.



visada ji tepu po prausiklio, kad geriau isigertu kosmetologe patare tepti ant dregnos odos, makiazas tepasi suuuper gerai, labai lygiai, nes oda padrekinta, lygi, svytinti wub.gif
Papildyta:
QUOTE(patinka @ 2009 01 23, 22:50)
o kur jus perkat tuose serumus, pas kosmetologes?



perku ten, is kur ir yra daugelis mano kosmetikos, is Kosmedijos grozio centro mirksiukas.gif jie yra vieninteliai oficialus atstovai christinos kosmetikos LT rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 01 22, 22:12)
injekcijos nedariau, bet ryte naudoju seruma veidukui su HA rugstim, man poveikis thumbup.gif puikiai drekina, islygina oda, turiu mimikos raukslele prie lupu - tai stipriai issilygino, pries tai su kosmetologe svarstem ja uzpildyti, bet dabar jau ir poreikio ner, nes labai graziai issilygina po truputi wub.gif


O koks tikslus serumo pavadinimas? Ir jei atsimenat, koks kiekis ir kokia kainyte? Svarstau, gal pabandyti toki dalykeli, gal irgi nieko leistis nebereikes g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rkatyte: 27 sausio 2009 - 16:33
QUOTE(Rkatyte @ 2009 01 27, 17:26)
O koks tikslus serumo pavadinimas? Ir jei atsimenat, koks kiekis ir kokia kainyte? Svarstau, gal pabandyti toki dalykeli, gal irgi nieko leistis nebereikes  g.gif


pavadinimas jau parasytas 1 postu auksciau rolleyes.gif 30 ml, iki 150 lt - tiksliai neprisimenu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 01 27, 18:23)
pavadinimas jau parasytas 1 postu auksciau rolleyes.gif 30 ml, iki 150 lt - tiksliai neprisimenu biggrin.gif


Tai turbūt: CHRISTINA THERASKIN REPAIR SERUM + HYALURONIC ACID 30ml ?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rkatyte: 27 sausio 2009 - 22:19
Sveikos mergaites 4u.gif
Kiek kartu per metus reikia haliurono injekcijas darytis?
Atsakyti