Įkraunama...
Įkraunama...

Žolelės nėštumo metu

[COLOR=blue][FONT=Courier][B][I]

Sveikos mamytės, smile.gif esu jau 19 savaičių nėščia nestuke.gif ir man labai rūpi vienas klausimas... geriau žolelių arbatas tokias kaip raudonėliu, aviečių lapų, čiobrelių, jonažolių bei rūtų... ar jos yra kenksmingos nėštumui? žinau kad kaikurios yra kenksmingos tik nėštumo pradžioje o vat veliau nežinau blush2.gif ir prašau patart kas daug žino apie tai... ačiukas
Atsakyti
Yra tema "kas galima ir ko negalima nestumo metu" ar panasiai vadinasi, paieskok- ten daug apie tai kalbeta! 4u.gif
Man nestumo pradzioje taip pat del to kilo klausimas, nes be galo norejosi zoleliu arbatu. Mano gydytoja liepe su jomis atsargiai- nebent silpnas ir ne per daugiausiai, nes kai kurios ju gali tureti abortini poveiki (kaip ciobreliai, atrodo, metos, o ypac rutos- juk Vienuolio "Paskenduole" ir daresi aborta isgerdama nuovira is rutu!). As isgeriu silpnos ramuneliu, o kai sirgau- siek tiek ciobreliu arbatos. Kai gydytoja pasake, kad zoleliu arbatos gali kartais pakenkti, pradejau pirkti aromatiniu vaisiniu arbatu, man labai patiko smile.gif
Atsakyti
Dekui uz informacija 4u.gif
Atsakyti
Čiobrelių negalima. turėjau problemų tai bandžiau jais gydytis. gavau velnių nuo daktaro- čiobreliuose yra aspirino(?) blink.gif kenkia vaisiui. nežinau ar tai tiesa, nes info tokios niekur nerandu. pirmą kartą išgirdau. bandžiau ieškot nete- bet nieko... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2009 02 25, 20:29)
Čiobrelių negalima. turėjau problemų tai bandžiau jais gydytis. gavau  velnių nuo daktaro- čiobreliuose yra aspirino(?) blink.gif  kenkia vaisiui. nežinau ar tai tiesa, nes info tokios niekur nerandu. pirmą kartą išgirdau. bandžiau ieškot nete- bet nieko... schmoll.gif

As skaiciau knygoj apie vaistazoles, kad nescioms ciobreliu gerti negalima.
Atsakyti
QUOTE(zarza @ 2009 03 10, 18:56)
As skaiciau knygoj apie vaistazoles, kad nescioms ciobreliu gerti negalima.



girdejau,kad aveciu lapu arbatos irgi gert negalima nes ji gali issaukti prieslaikini gimdyma,ar tai tiesa????
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2009 03 10, 20:24)
girdejau,kad aveciu lapu arbatos irgi gert negalima nes ji gali issaukti prieslaikini gimdyma,ar tai tiesa????

del avieciu tai ir as girdejau, kad negalima gerti, bet vat sito nezinodama, kai buvau persalusi, geriau ne tik avietes, bet ir ciobrelius. kad ju negalima, tai tikrai nezinojau. na, kolkas nieko.
Atsakyti
O ar galima gerti imbierine, zalia arbatas? Nes kavos negalima, gazuotu irgi ne, tai ka gerti blink.gif , vanduo nusibosta.
Atsakyti
Zalios arbatos geriau atsisakyti,nes ji tonizuoja.As imbierine gerdavau pirmus tris keturis menesius,nes numalsindavo pykinima biggrin.gif o siaip i trasa eidavo visokios vaisines arbatos arba su uogiene biggrin.gif
Atsakyti
pasirodo net ramuneliu negal arbatos..odel kavos tai kasryta geriu kitaip vemiu,nes spaudimas lb jau mazas ax.gif bet kai pagalvoji kol neziani kir sirdies neskauda ir nieko neatsitinka mirksiukas.gif
Atsakyti
Bandziau google'je surasti, del koko nesciajai kenkia ramneliu arbata, bet neradau unsure.gif gal gali pasakyti kuo ji gali kenkti? nestuke.gif
Atsakyti
jei nepadauginus, viską galima ax.gif
Atsakyti