Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvybės draudimas

Sveiki,

norejau suzinoti Jusu nuomone apie gyvybes draudima, traumu draudima... Ar driaudziates pacios? Ar draudziate savo vaikus? Ir apskritai ar verta pinigelius skirti tokiam reikalui? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle.J @ 2009 03 05, 18:41)
Sveiki,

norejau suzinoti Jusu nuomone apie gyvybes draudima, traumu draudima... Ar driaudziates pacios? Ar draudziate savo vaikus? Ir apskritai ar verta pinigelius skirti tokiam reikalui? smile.gif


Pati nesidraudziu, nes neturiu vaiku. Priesinguv atveju ta padaryciau - apdrausciau save ir vyra. Tik kaip ugnies reiktu vengti investicinio gybybes draudimo, renkantis kaupiamaji . Nors mazesnes palukanos, taciau bent neprapuola imoketa suma mirksiukas.gif
Atsakyti
Dabar nesidraudus nei pati, nei drausta mano seima. Cia manau kiekvienam pagal norus ir isgalias. Siaip pati buvau drausta anksciau, nuo gimimo iki kol man suejo 18 metu. Laimei jokiu traumu neturejau per tuos 18 metu. Nors imoku buvo kas menesi tieeeeeek sumoketa, kad tada butu man butui sutaupe,verciau nei imokas mokeje draudimui. Uz kuri 18 metu suejus gavau 500 lt, uz kuriuos batus nusipirkau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle.J @ 2009 03 05, 18:41)
Sveiki,

norejau suzinoti Jusu nuomone apie gyvybes draudima, traumu draudima... Ar driaudziates pacios? Ar draudziate savo vaikus? Ir apskritai ar verta pinigelius skirti tokiam reikalui? smile.gif



Esu apdraudusi sūnų ir pati esu apsidraudusi kaupiamuoju gyvybės draudimu, ir ką gi - žiūriu į tai kaip į atskirą labdaros rūšį. Per septynerius metus, kiek esu apsidraudusi pati, dar net nesu sukaupusi tokios sumos, kiek išleidau draudimui. O sūnaus draudimo ataskaitos dar negavau, nežinau, kokia ten situacija, apdraustas šiek tiek daugiau negu pusmetį.
Atsakyti
Mes su vyru apdraudem savo gyvybes,kai paemem paskola butui (kazkaip saugiau jauciames...),kai gime mazylis,ji irgi apdraudem.Nemanau,kad kazka imanoma prikaupti,nes vaikystej buvau apdrausta nemaza suma (taip tada atrode),o gavau kelis simtus tik....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryyy: 06 gegužės 2009 - 13:25
QUOTE(lauryyy @ 2009 05 06, 14:24)
Mes su vyru apdraudem savo gyvybes,kai paemem paskola butui (kazkaip saugiau jauciames...),kai gime mazylis,ji irgi apdraudem.Nemanau,kad kazka imanoma prikaupti,nes vaikystej buvau apdrausta nemaza suma (taip tada atrode),o gavau kelis simtus tik....

Moteriškė pasakoja draugei:

- Žinai, jau visą savaitę einančią namo mane išprievartauja tokiam ir tokiam skersgatvyje. Nemanau, kad kažkas pasikeistų, bet vis tiek pro ten kasdien einu..
Atsakyti
man atrodo, kad turint paskola ir seima gyvybes draudimas (as labiau uz rizikos nei investicini) yra butinybe
Atsakyti
QUOTE(Dalia B @ 2009 05 06, 00:47)
Esu apdraudusi sūnų ir pati esu apsidraudusi kaupiamuoju gyvybės draudimu, ir ką gi - žiūriu į tai kaip į atskirą labdaros rūšį. Per septynerius metus, kiek esu apsidraudusi pati, dar net nesu sukaupusi tokios sumos, kiek išleidau draudimui. O sūnaus draudimo ataskaitos dar negavau, nežinau, kokia ten situacija, apdraustas šiek tiek daugiau negu pusmetį.

Labas! o kokiam draudime apsidraudei? mirksiukas.gif
Atsakyti
Gavau pasiūlymą kaupti papildomą pensijos dalį šiame Austrijos fonde.
Gal yra apsidraudusių jau ilgesnį laiką? Niekur nerandu informacijos, ar Lietuvoje šis draudimas legalus, ir kas teikia garantijas už jį...nežinau, kur galėčiau pasiteirauti.. g.gif
Konsultantai, prašom nesivarginti, esu jau iš jūsų pusės prakonsultuota. Gal atsilieps kas iš nesuinteresuotų asmenų, turintis informacijos apie tai 4u.gif
Atsakyti
Girdėjau apie tokį, esu taip pat išklausiusi konsultanto pasiūlymus, bet daugiau nieko pasakyti negaliu. Reiktų ir man tokį kažkokį pensijos fondą įsigyti, bet dar porą metų teks, turbūt, palūkėt...
Atsakyti
QUOTE(Dalia B @ 2009 05 05, 23:47)
Esu apdraudusi sūnų ir pati esu apsidraudusi kaupiamuoju gyvybės draudimu, ir ką gi - žiūriu į tai kaip į atskirą labdaros rūšį. Per septynerius metus, kiek esu apsidraudusi pati, dar net nesu sukaupusi tokios sumos, kiek išleidau draudimui. O sūnaus draudimo ataskaitos dar negavau, nežinau, kokia ten situacija, apdraustas šiek tiek daugiau negu pusmetį.


Jau matau, kad Jusu atvejis - neprofesionalus konsultantas, nes nepaaiskino apie sita dalyka. Bet kurioje draudimo bendroveje, kokia bepasirinksit, visur bus taip pat - nuo jusu menesines imokos is pradziu kaupiasi ne visa suma, nes patys supraskit, draudimo bendrove gi negali visiskai uz dyka jus apdrausti tokiom didelioms sumoms! Zinoma, kad privaloma yra jai moketi uz tai rizikos mokesti ir, be abejo, administracinius kastus. Juk pvz. jei jus apsidrausite gyvybe tarkim 60 000, o menesine imoka bus 150 lt, sumokate viena men 150 lt, or, neduok dieve, mirstate, tai draudimo bendrove uz tuos 150 lt jum ismokes visus 60 000! taigi ji drausdama Jus prisiima labai didele rizika ir naturalu, kad pirmaisiais metais jusu imoketa suma nebus lygi sukauptai. Si suma susilygina ir net sukaupta buna didesne nei inesta apie 10-15 metus ir paskui tik kyla ir kyla. Ypatingai ryskiai jei draudziates investiciniu, kiek maziau, bet garantuotai kaupiamajame draudime. Bet kuriuo atveju Jusu tikrai niekas neapgauna ir niekam jus landaros neaukojate, tiesiog pradzioje susimokate uz rizika, kad imokat labai mazai, o nelaimes atveju gaunat labai daug. vat ir viskas 4u.gif Kaupiamasis draudimas niekada nebus jums nuostolingas, nes visu pirma, jus apsaugoti, kad jus suzeidimo, ligos ar neigalumo atveju turesite pakankama kieki pinigu gygymuisi, reabilitacijai, o jusu mirties taveju vaikai ir kiti artimieji tures ir toliau is ko gyventi ir nejaus finansu stygiaus. Plius jei viskas gerai ir likote gyvas, suejus draudimo pabaigos terminui, visus pinigelius ir dar plius palukanas atsiimate, ir visai nesvarbu kiek jau pries tai jum buvo ismoketa del ligos ar del suzeidimu, vistiek visa ideta suma su palukanomis atsiimate ir visa laika buvote saugus nelaimiu ir mirties atveju. Na kurgi cia ta labdara mirksiukas.gif ? draudime dirbu dar labai nedaug, o atejau i ji kai kitas konsultantas isaiskino sito draudimo nauda ir apsidraudziau pati smile.gif O dabar nusprendziau, kad noriu padeti ir kitiems zmonems suzinoti apie sio produkto nauda ir netgi butinybe, nes pries apsidrausdama ir nieko apie tai neismanydama maniau panasiai kaip ir dauguma, kad tai neapsimoka, kad apgaudineja ir kad tai labdara. O dabar 100 proc galiu garantuoti, kad taip nera ir kad toks draudimas tiesiog butinas smile.gif Juolab, kad palyginus su ismoku didziais, menesine imoka tikrai nepasirode per didele. Tad patarimas butu toks, nusprende draustis, ieskokite tikrai patikimo ir gerai si produkta ismanancio konsultanto ir tada tikrai suprasite sio draudimo verte 4u.gif Jei kazkam prireiktu kokios konsultacijos, mielai galeciau pagelbeti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kompleksija @ 2009 07 08, 19:16)
Gavau pasiūlymą kaupti papildomą pensijos dalį šiame Austrijos fonde.
Gal yra apsidraudusių jau ilgesnį laiką? Niekur nerandu informacijos, ar Lietuvoje šis draudimas legalus, ir kas teikia garantijas už jį...nežinau, kur galėčiau pasiteirauti.. g.gif
Konsultantai, prašom nesivarginti, esu jau iš jūsų pusės prakonsultuota. Gal atsilieps kas iš nesuinteresuotų asmenų, turintis informacijos apie tai 4u.gif

laba diena gerbiamieji,matau kad rašot apie GRAWE koki klausimai domina aš jau 4metai klientas.

QUOTE(eimante40 @ 2009 08 17, 17:58)

Papildyta:
QUOTE(eimante40 @ 2009 08 17, 17:58)
lKetveri metai mano seima yra pasirasiusi sutartis su sia kompanija.Trumpai galiu pasakyt,kad tai tikrai patikima  smile.gif

Papildyta:
QUOTE(eimante40 @ 2009 08 17, 17:58)
lKetveri metai mano seima yra pasirasiusi sutartis su sia kompanija.Trumpai galiu pasakyt,kad tai tikrai patikima  smile.gif
Atsakyti