Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

Tęsiam pokalbius. Sena tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 09 kovo 2009 - 22:43
Sveikos,reikalinga jusu nuomone smile.gif buvau snd konsultacijoje del priekiniu dantuku protezavimo.viska sutarem,taciau odontologas pasake,kad pries tai man butina apacioje implantuoti krumini danti.zinoma tai kainuoja nemazus pinigus,o dar plius kainos uz priekinius dantukus,tai isviso gaunasi didziule suma blink.gif norejau paklausti,ar tikrai man pries tai butina implantuoti ta danti,o gal as ji galeciau susitvarkyti veliau,kai pinigiuku butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiukste25 @ 2009 03 10, 20:46)
Sveikos,reikalinga jusu nuomone smile.gif  buvau snd konsultacijoje del priekiniu dantuku protezavimo.viska sutarem,taciau odontologas pasake,kad pries tai man butina apacioje implantuoti krumini danti.zinoma tai kainuoja nemazus pinigus,o dar plius kainos uz priekinius dantukus,tai isviso gaunasi didziule suma blink.gif  norejau paklausti,ar tikrai man pries tai butina implantuoti ta danti,o gal as ji galeciau susitvarkyti veliau,kai pinigiuku butu g.gif


Nu nežinau, mano gydytojas man niekada nesako, kad yra būtina kažką daryti. Visus dantis man protezavo po vieną, tik dabar darys du, nes jie vis tiek greta. Jis paprastai sako, kad "reikėtų" , bet daryti neverčia. Tik kartą pasakė, kad būtina išrauti protinį, nes jis remiasi į danies kaklelį ir stumia kitus dantis. Todėl manau, kad kai kurie gydytojai paciente mato pinigus ir pelną. Man užtenka tik užsiminti, kad gal vėliau ir jokių problemų tame nėra. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 10 kovo 2009 - 21:00
aciu uz nuomone smile.gif jei neklystu tu lankaisi pas Gumbeleviciu? ar dideles ten pas ji eiles?
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Va, du protezuoti dantukai (apvilkti)- super, jausmas, lyg naturalus savi dantukai biggrin.gif
Bet protezavo ir implanta...nu nepripranta mano burna prie jo rolleyes.gif , kaip svetimkunis...jis man per platus atrodo, kazkoks keistai judantis doh.gif , o valant tarpudancius su siulu- kazkoks siaubakas unsure.gif , siula praktiskai ne tik tarp dantuku, bet ir po visu dantuku (implantu) ilenda...

Kaip jums jausmas protezavus implantuka, pasidalinkit patirtmi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotta: 11 kovo 2009 - 09:05
QUOTE(raganiukste25 @ 2009 03 11, 08:16)
aciu uz nuomone smile.gif  jei neklystu tu lankaisi pas Gumbeleviciu?  ar dideles ten pas ji eiles?


Šiuo metu nelabai. Mano sesei bent jau po savaitės siūlė. O šiaip įdomu pasidarė, kokia viso to reikalo motyvacija? g.gif Šiaip įdomu pasidarė. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(lotta @ 2009 03 11, 09:04)
Labas rytas 4u.gif

Va, du protezuoti dantukai (apvilkti)- super, jausmas, lyg naturalus savi dantukai biggrin.gif
Bet protezavo ir implanta...nu nepripranta mano burna prie jo rolleyes.gif , kaip svetimkunis...jis man per platus atrodo, kazkoks keistai judantis doh.gif , o valant tarpudancius su siulu- kazkoks siaubakas unsure.gif , siula praktiskai ne tik tarp dantuku, bet ir po visu dantuku (implantu) ilenda...

Kaip jums jausmas protezavus implantuka, pasidalinkit patirtmi smile.gif


Jau keli metai kaip turiu implantą, jokio šalutinio jausmo, kartais net užmirštu, kad tai ne mano dantis.
Atsakyti
Sakykit o kiek mazdaug mokejot uz implanta ir proteza ant implanto? atskirai kokios kainos? matau kainininka ale gi ten atskirai medziagos surasytos, neaisku man kokias naudot reikia implantuojant ir protezuojant.
Atsakyti
QUOTE(raganiukste25 @ 2009 03 10, 21:46)
Sveikos,reikalinga jusu nuomone smile.gif  buvau snd konsultacijoje del priekiniu dantuku protezavimo.viska sutarem,taciau odontologas pasake,kad pries tai man butina apacioje implantuoti krumini danti.zinoma tai kainuoja nemazus pinigus,o dar plius kainos uz priekinius dantukus,tai isviso gaunasi didziule suma blink.gif  norejau paklausti,ar tikrai man pries tai butina implantuoti ta danti,o gal as ji galeciau susitvarkyti veliau,kai pinigiuku butu g.gif

Tai pasakyk, kad dabar nori sutvarkyti tik priekinius. Nebent situacija tokia, kad taisyklingam sukandimui reikalingas tas kruminis.
Papildyta:
QUOTE(lotta @ 2009 03 11, 10:04)
Labas rytas 4u.gif

Va, du protezuoti dantukai (apvilkti)- super, jausmas, lyg naturalus savi dantukai biggrin.gif
Bet protezavo ir implanta...nu nepripranta mano burna prie jo rolleyes.gif , kaip svetimkunis...jis man per platus atrodo, kazkoks keistai judantis doh.gif , o valant tarpudancius su siulu- kazkoks siaubakas unsure.gif , siula praktiskai ne tik tarp dantuku, bet ir po visu dantuku (implantu) ilenda...

Kaip jums jausmas protezavus implantuka, pasidalinkit patirtmi smile.gif

Nueik pas protezistam tegul apziuri. Gal reikia ir implantologo apziuros.
Atsakyti
QUOTE(erika.gut @ 2009 03 12, 23:32)
Nueik pas protezistam tegul apziuri. Gal reikia ir implantologo apziuros.


Man tai yra pasakyta, kad jei pajusiu, kad kažkas negerai- iš karto pas gydytoją. Man implantavo ir protezavo tas pats gydytojas. ax.gif
Atsakyti
Sveiki,


Merginos, gal zinot, ar geri dantu technikai dirba Vilniaus implantologijos centre ?
Cia

Man reiktu suzinoti, kur galima tiketis paties vainikelio geriausio estetinio vaizdo, kad ji maksimaliai priderintu prie esanciu dantu (kalbu apie priekinius) ...
Aciu 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Sapokliaka @ 2009 03 19, 11:10)
Sveiki,
Merginos, gal zinot, ar geri  dantu technikai dirba Vilniaus implantologijos centre ?
Cia

Man reiktu suzinoti, kur galima tiketis paties vainikelio geriausio estetinio vaizdo, kad ji maksimaliai priderintu prie esanciu dantu (kalbu apie priekinius) ...
Aciu  4u.gif


Na man ir kitoj klinikoj idealiai priderino. Man rodos, kad dabar privalo visur gerai padryti.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 03 19, 13:11)
Na man ir kitoj klinikoj idealiai priderino. Man rodos, kad dabar privalo visur gerai padryti.


Patikek, ne visur... Toli grazu mirksiukas.gif
Atsakyti