Įkraunama...
Įkraunama...

Mezoterapija

Sveikutes, lb domiuosi mezoterapija. Noreciau isbandyti veidui ir akims, bet ar verta? Gal kas bandete, pasidalinkite prasau patirtimi 4u.gif Gal galite rekomenduoti koki salona ar zmogu gerai tai atliekanti Kaune?
Dalinkimes patirtimi! rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiuxxx @ 2009 03 16, 23:58)
Sveikutes, lb domiuosi mezoterapija. Noreciau isbandyti veidui ir akims, bet ar verta? Gal kas bandete, pasidalinkite prasau patirtimi 4u.gif  Gal galite rekomenduoti koki salona ar zmogu gerai tai atliekanti Kaune?
Dalinkimes patirtimi! rolleyes.gif

mano uosviene daresi (jai 56metai) tai matesi efektas, veido oda tokia tarsi atgijo thumbup.gif aisku su tokio amziaus oda stebuklu nepadarysi be operaciju, taciau poveikis buvo matyt, tikrai daryciau jei tureciau 30-35 metelius rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sima77 @ 2009 03 17, 18:00)
mano uosviene daresi (jai 56metai) tai matesi efektas, veido oda tokia tarsi atgijo thumbup.gif aisku su tokio amziaus oda stebuklu nepadarysi be operaciju, taciau poveikis buvo matyt, tikrai daryciau jei tureciau 30-35 metelius rolleyes.gif

o jei ne paslaptis tai kur daresi ir ar brangiai kainavo? g.gif Beje, kiek zinau ten reikia vaikscioti proceduroms ne viena karta?
Atsakyti
nemanau, kad kuriai nors is cia rasanciu reikalinga mezoterapija. Kol imanoma - venkite bet kokiu intervenciju i oda, ranku darbo neatstos jokie aparatai. 50m+ --> taip, tai gera iseitis, norint atsviezinti, pastangrinti oda.
Mezoterapiją galima taikyti esant celiulitui, suvytusiai veido odai, sumažėjus odos elastingumui, atsiradus strijoms, pigmentinėms dėmėms, raukšlėms, slenkant plaukams.
Į mezoterapijos preparatų sudėtį įeina vitaminai, mineralinės medžiagos ir amino rūgštys - visos ląstelių biostimuliacijos procesams būtinos medžiagos bei specialiai kiekvienai problemai spręsti skirtų aktyviųjų komponentų deriniai.
Mezoterapijos procedūros metu sušvirkšti veikliųjų homeopatinių medžiagų mišiniai stimuliuoja kraujo cirkuliaciją bei limfos tekėjimą, "tirpdo" riebalų sankaupas, skatina plaukų augimą, stiprina kraujagyslių sieneles.
Rekomenduojamos 6-8 procedūros, kurios atliekamos 1 kartą savaitėje.
Jei neklystu, siuo metu proceduros kaina kazkur 160-200 litu... (galiu klysti, nes as neatlieku situ proceduru)
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2009 03 31, 10:15)
nemanau, kad kuriai nors is cia rasanciu reikalinga mezoterapija. Kol imanoma - venkite bet kokiu intervenciju i oda, ranku darbo neatstos jokie aparatai. 50m+  --> taip, tai gera iseitis, norint atsviezinti, pastangrinti oda.
Mezoterapiją galima taikyti esant celiulitui, suvytusiai veido odai, sumažėjus odos elastingumui, atsiradus strijoms, pigmentinėms dėmėms, raukšlėms, slenkant plaukams.
Į mezoterapijos preparatų sudėtį įeina vitaminai, mineralinės medžiagos ir amino rūgštys - visos ląstelių biostimuliacijos procesams būtinos medžiagos bei specialiai kiekvienai problemai spręsti skirtų aktyviųjų komponentų deriniai.
Mezoterapijos procedūros metu sušvirkšti veikliųjų homeopatinių medžiagų mišiniai stimuliuoja kraujo cirkuliaciją bei limfos tekėjimą, "tirpdo" riebalų sankaupas, skatina plaukų augimą, stiprina kraujagyslių sieneles.
Rekomenduojamos 6-8 procedūros, kurios atliekamos 1 kartą savaitėje.
Jei neklystu, siuo metu proceduros kaina kazkur 160-200 litu... (galiu klysti, nes as neatlieku situ proceduru)

Aciu uz atsakyma 4u.gif Na man virs 30, manau jau vertetu pabandyti, nes aplink akis jau daug rauksliu juokiantis ir matyt prasta kraujo cirkuliacija, nes po akimis pastoviai patamseje ratilai, net pudra nelb uzmaskuoja, o ir pati veido oda kazkaip paglebo gimus vaikuciui... verysad.gif Skaiciau kad tai gera prevencija nuo rauksliu. Na tik gal brangoka... Bet kai dariausi dysport injekcija, tai juk trumpalaikis veikimas, o cia gal sakau bent kazkokia nauda butu, oda atsigautu... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiuxxx @ 2009 03 31, 20:04)
Aciu uz atsakyma 4u.gif  Na man virs 30, manau jau vertetu pabandyti, nes aplink akis jau daug rauksliu juokiantis ir matyt prasta kraujo cirkuliacija, nes po akimis pastoviai patamseje ratilai, net pudra nelb uzmaskuoja, o ir pati veido oda kazkaip paglebo gimus vaikuciui... verysad.gif  Skaiciau kad tai gera prevencija nuo rauksliu. Na tik gal brangoka... Bet kai dariausi dysport injekcija, tai juk trumpalaikis veikimas, o cia gal sakau bent kazkokia nauda butu, oda atsigautu... rolleyes.gif



vien del paakiu? Nejuokauk. Visrs 30 tai ne virs 40-50.. dar spesi mirksiukas.gif Geriau isigyk gera krema paakiams, kauke, arba apsilankyk pas kosmetologe butent paakiu odos balanso atstatymui (pas mane 40lt, tai tau 4-5 kr butu kaip VIENA mezoterapijos procedura, kuriu reikia min 6 doh.gif )... Nors aisku - kiekvieno teise rinktis 4u.gif 4u.gif
O paakiai pajuode gali buti del stresu, itampos, vitaminu, miego trukumo, taip pat esant sutrikusiai kraujotakai.. Geriau - daugiau sviezio maisto, gryno oro, kompresiuku akims ir nereiks jokiu injekciju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2009 03 31, 21:17)
vien del paakiu? Nejuokauk. Visrs 30 tai ne virs 40-50.. dar spesi mirksiukas.gif  Geriau isigyk gera krema paakiams, kauke, arba apsilankyk pas kosmetologe butent paakiu odos balanso atstatymui (pas mane 40lt, tai tau 4-5 kr butu kaip VIENA mezoterapijos procedura, kuriu reikia min 6 doh.gif )... Nors aisku - kiekvieno teise rinktis 4u.gif  4u.gif
O paakiai pajuode gali buti del stresu, itampos, vitaminu, miego trukumo, taip pat esant sutrikusiai kraujotakai.. Geriau  - daugiau sviezio maisto, gryno oro, kompresiuku akims ir nereiks jokiu injekciju mirksiukas.gif

Tai kad ir geresnius kremus pirkau, ir pamiegot stengiuos daugiau, ir pas kosmetologe buvau, tai tik kauke su kolagenu uzdejo, daugiau nieko... Naudojau Biotherm krema nuo pirmuju senejimo zymiu, Vichy, dabar naudoju su vit.c ir e, o jau ir kazkokie maiseliai po akim atsirado, sake tik operacija pades.... Tai uztat ir galvoju apie ta mezoterapija jau bent akims... unsure.gif Maniau kad ji visai nekenksminga, o kaip tik padeda. doh.gif O jus kaip suprantu kosmetologe? Gal kokia gera kauke akims galite pasiulyti ar turite parduoti?
Atsakyti
as pas kosmetologe vaikstau i High care kaunas, ten zinau, kad daktaras daro mezoterapija, maciau, karta kaip moteris kokiu 30 isejo po mezoterapijos, bet pati nebandziau, as pirmenybe atiduodu veido vakuumui, nes nuo jo tikrai rezultata matau, o tos adateles kazkaip gasdinanciai man skamba g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 20 spalio 2009 - 15:13
QUOTE(pempe @ 2009 04 14, 23:21)
as pas kosmetologe vaikstau i High care kaunas, ten zinau, kad daktaras daro mezoterapija, maciau, karta kaip moteris kokiu 30 isejo po mezoterapijos, bet pati nebandziau, as pirmenybe atiduodu veido vakuumui, nes nuo jo tikrai rezultata matau, o tos adateles kazkaip gasdinanciai man skamba g.gif

Na o kas cia per vaakumas veidui? Irgi kazkokia idomi procedura rolleyes.gif Na man irgi jau yra 30, todel pradejau dometis kokia cia prevencija uzsiimti rolleyes.gif ax.gif Apie vaakuma net nesu girdejusi, gal galite papasakoti kas tai per dalykas?
Atsakyti
QUOTE(rasiuxxx @ 2009 03 31, 22:04)
Aciu uz atsakyma 4u.gif  Na man virs 30, manau jau vertetu pabandyti, nes aplink akis jau daug rauksliu juokiantis ir matyt prasta kraujo cirkuliacija, nes po akimis pastoviai patamseje ratilai, net pudra nelb uzmaskuoja, o ir pati veido oda kazkaip paglebo gimus vaikuciui... verysad.gif  Skaiciau kad tai gera prevencija nuo rauksliu. Na tik gal brangoka... Bet kai dariausi dysport injekcija, tai juk trumpalaikis veikimas, o cia gal sakau bent kazkokia nauda butu, oda atsigautu... rolleyes.gif

As irgi vis pagalvoju apie mezoterapija. Kosmetologe, pas kuria lankausi turi mezoterapijos aparata. Sake, kad galima daryti drekinancia, stangrinancia proceduras. Tik as biajau, nors itikineja, kad visai neskauda. Juk ne su svirkstais, o su aparatu.
Labai noriu atsikratyti bent kiek rauksleliu. ax.gif
Atsakyti
dariausi , patiko, siaip kiekviena pavasari pakartoju kursa...
Atsakyti
QUOTE(ivakara @ 2009 11 09, 00:08)
dariausi , patiko, siaip kiekviena pavasari pakartoju kursa...

Papasakokit issamiau? ax.gif Ar skauda ir t.t. ?
Atsakyti