Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

Bendraujame toliau user posted image
Atsakyti
Aciu, Gitusia, uz naujus namucius 4u.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2009 03 24, 12:37)
Bendraujame toliau  user posted image

Renkames i naujus namucius, kaip smagu smile.gif aciu Gitusiai 4u.gif laukiame kol chebryte suguzes cia, pliurpsim toliau!
Beje, jei yra naujoku, tai sena tema cia..http://www.supermama...?...403533&st=0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meri_ceri: 24 kovo 2009 - 14:22
uzdejo pagaliau man ir ant apatiniu dantu breketus.. visiskai gelezine burna db biggrin.gif apacioj kreivesni dantys, tai breketus uzdejus dar labiau tas kreivumas matosi.. blink.gif na, bet viskas vardan grazaus tikslo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 03 24, 15:37)
uzdejo pagaliau man ir ant apatiniu dantu breketus.. visiskai gelezine burna db biggrin.gif apacioj kreivesni dantys, tai breketus uzdejus dar labiau tas kreivumas matosi..  blink.gif  na, bet viskas vardan grazaus tikslo  smile.gif


Bet apatiniai dantukai juk nesimato niekam tik tau ania? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 03 24, 15:42)
Bet apatiniai dantukai juk nesimato niekam tik tau ania? smile.gif


tas irgi tiesa.. bet man ant virsutiniu paskutiniu dantu dar kazkokios koses uzlipde, tai dabar dantys nesusikanda, visiskai sukandus kokiu 4mm tarpas yra. pas mane apatinis vienas dantis yra i vidu iauges, i liezuvio puse tai pasvires, tai kad ji atsatatyt, reikia jiem vietos duot, tai issiziojus pavaiksciot biggrin.gif tai idomiai atrodo.. ir dar ta kose ryskiai melynos spalvos, tai labiau issiziojus irgi matosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 03 23, 22:04)
Tai tau treciukas auksciau isauges kaip suprantu? ir ji stums i israuto ketvirtuko vieta?

Taip smile.gif
Atsakyti
Sndn mane breketavo thumbup.gif jausmas visai nieko kolkas laukiu zadetu skausmu.. labiausiai nepatogu ziedai is vidines puses tai vasko truputi uzdejau tai geriau.. vaizdas visai ne toks jau baisus su tais breketukais kaip tikejausi bigsmile.gif na dabar teks simokti sypsotis nes dabar lupos kliuna uz geleziuku blush2.gif
Atsakyti
katik breketas dar atsiklijavo.. gydytoja siandien jau nebedirba.. tai ryt reikes eit, kad uzklijuotu. bet nesuprantu, pries kelias valandas uzdejo, net pavalgyt nespejau biggrin.gif nesuprantu ko jis atsiklijavo..
Papildyta:
QUOTE(Pakeliautoja @ 2009 03 24, 15:56)
Sndn mane breketavo  thumbup.gif  jausmas visai nieko kolkas laukiu zadetu skausmu.. labiausiai nepatogu ziedai is vidines puses tai vasko truputi uzdejau tai geriau.. vaizdas visai ne toks jau baisus su tais breketukais kaip tikejausi  bigsmile.gif  na dabar teks simokti sypsotis nes dabar lupos kliuna uz geleziuku  blush2.gif


o kas tie ziedai yra? man nieko panasaus nedejo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nepatinka_ziema: 24 kovo 2009 - 15:00

Papildyta:
o kas tie ziedai yra? man nieko panasaus nedejo..
[/quote]
ant galiniu dantuku uzdeti ziedai prie kuriu dedasi visos kitos breketu detales, nzn ar teisingai issireiskiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakeliautoja @ 2009 03 24, 15:56)
Sndn mane breketavo  thumbup.gif  jausmas visai nieko kolkas laukiu zadetu skausmu.. labiausiai nepatogu ziedai is vidines puses tai vasko truputi uzdejau tai geriau.. vaizdas visai ne toks jau baisus su tais breketukais kaip tikejausi  bigsmile.gif  na dabar teks simokti sypsotis nes dabar lupos kliuna uz geleziuku  blush2.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif sveikinu! ar neskauda? primink kokius dejaisi? jauciu vis leki prie veidrodzio paziuret? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 03 24, 15:45)
tas irgi tiesa.. bet man ant virsutiniu paskutiniu dantu dar kazkokios koses uzlipde, tai dabar dantys nesusikanda, visiskai sukandus kokiu 4mm tarpas yra. pas mane apatinis vienas dantis yra i vidu iauges, i liezuvio puse tai pasvires, tai kad ji atsatatyt, reikia jiem vietos duot, tai issiziojus pavaiksciot  biggrin.gif  tai idomiai atrodo.. ir dar ta kose ryskiai melynos spalvos, tai labiau issiziojus irgi matosi  smile.gif


Turejau ir as ta kose, tik pas mane balta buvo..na kramtyti maista su ja tikrai nepatogu ziauriai, o as kadangi laaaabai megstu daznai uzkandziaut ir vis ka nors kramsnot tai labai greit ta kose pas mane nudilo ir nusislifavo.. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kabesita @ 2009 03 24, 17:16)
Meri Ceri, kaip sekas elastikus nesiot, ar pajudejo zandikaulis? Ar matai pokycius?


zinok jau apsipratau su jais, nakciai pora uzsidedu, o pokycius matau tokius, kad smakriukas gal biski labiau i prieki "pavaziavo", tai dziaugiuos, nes dabar net is sono sau graziau atrodau biggrin.gif o burnos viduje pokyciu nebematau tokiu kaip pirmaisiais menesiais , toks jausmas kad nebesislenka dantukai taip greit kaip anksciau, bet turbut taip ir turi buti, dabar sakandis tvarkosi turbut.beje, jauciu, kad dantukai nebe taip susikanda kaip anksciau, na dabar kazkaip zymiai patogiau, net nelabai moku paaiskint..o kaip Tau?apsipratai? pokyciai kokie?
Atsakyti
Meri Ceri, kaip sekas elastikus nesiot, ar pajudejo zandikaulis? Ar matai pokycius?
Atsakyti