Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

user posted image


Sodai - atgaiva akims, internetinės nuorodos į vaizdus
Internetiniai fotoalbumai, kaip ir kur susikurt smile.gif

ir pabaigai bigsmile.gif :

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DeeDee: 27 kovo 2009 - 10:28
Siandien abiejose temose pabaigtuves... o stai DeeDee pastate naujus - o jau grazus, o jau kokie mieli namai wub.gif .
Su ikurtuvem!
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
QUOTE(Perliukas @ 2009 03 26, 22:53)
šiek tiek domėjausi apie tujas gyvatvorei( kaip siena) , tai radau :
Thuja occidentalis "Brabant" - viena iš labiausiai tinkančių gyvatvorei , užauga iki 10m jei nekarpoma , per metus paauga iki 40 cm
Thuja occidentalis "Fastigata" - panaši į "Brabant" , užauga iki 8m , per metus - 20cm
O "Smaragdas" , rašo , kad labiau tinka kolonijinei gyvatvorei , kuri nesuauga į sieną
4u.gif

atsiprašau blush2.gif čia ne "Fastigata" , o "Frieslandia" 8m , 20cm
Atsakyti
Atsiliepimas apie secrecy siūlomas pintas tvoras čia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smėlio smiltelė: 27 kovo 2009 - 12:11
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 03 27, 12:06)
Atsiliepimas apie secrecy siūlomas pintas tvoras čia.

na, mums Juozas dar nenusibodo, kol kas tik kokiose 5-iose temose pasireiske biggrin.gif .

Mane labiau sudomino ta skroblu gyvatvore - kazkada apie jas kalbejom - sakiau, kad man jos is lapuociu labiausiai patinka, tik tada gavau atsakyma, kad tai galetu buti bukas... taigi, turbut mano tureta omeny gyvatvore vis delto yra skroblas (jei "parko priziuretojas" nesuklydo).
Atsakyti
Labas rytas, negaliu neparasyt DEEDee-dar tokios fantastiskos nuotraukos kuri temos pradzioj niekur nemaciau thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ita2: 27 kovo 2009 - 12:36
user posted image

kai pamačiau šitą foto iš kitos temos, supratau, ko trūksta (tiksliau - per daug)šitoj foto. Ogi - įvairovės.

user posted image

Mano akimis, jeigu būtų apsiribota 3 rūšimis augalų (kurie susodinti dar didesniais "lopais" negu dabar), vaizdas būtų subalansuotas, t.y. gėlės atitiktų beržų mastelį... Leisiu sau pafantazuoti: man idealiai atrodytų raugerškis, geltonas kadagys + rausvai žydintis flioksas (?)

labai nesmerkit, čia tik mano nuomonė. Nuotrauka užstrigo, tikrai gražus vaizdelis, todėl ir prisiminiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 27 kovo 2009 - 13:18
QUOTE(kasiopeja @ 2009 03 27, 13:09)
Mano akimis, jeigu būtų apsiribota 3 rūšimis augalų (kurie susodinti dar didesniais "lopais" negu dabar), vaizdas būtų subalansuotas, t.y. gėlės atitiktų beržų mastelį... Leisiu sau pafantazuoti: man idealiai atrodytų raugerškis, geltonas kadagys + rausvai žydintis flioksas (?)

labai nesmerkit, čia tik mano nuomonė. Nuotrauka užstrigo, tikrai gražus vaizdelis, todėl ir prisiminiau  blush2.gif

leiskit pafantazuoti... bet man atrodo, kad prie tu berzeliu kadagio visai nereiketu ax.gif .
Atsakyti
Tai ko gero pas tave gyvena kažkokie gyviai, kurie maitinasi tais sliekai (derlinga žemė pas tave) bet sliekai tikrai nepajėgūs iškilno vejos. Pabandyk nufotografuoti ir įkelti foto, gal pažinsim kokius požymius.

Pabandziau nufotkinti, cia tiesiog turiu uztrypusi tuos rausimus, nes nu negaliu, kiekviena diena trypiu kaip vista biggrin.gif , bet va cia viena radau sviezu, is arciau nufotkinau, bet kazkas tai daros su mano pievele dar be tu slieku, kazkokiais lopais isbalusi doh.gif va cia dar matosi prie to spyglio, tie rausimai, bet prie to pacio noriu pasiteirauti, ar cia normalu, kad tiek spygliu kazkaip staiga prikrito unsure.gif Jau nurinkau, ziuriu ir vel ir krenta su sakutes galiukais unsure.gif
Negaliu ziuret i savo zole cool.gif pernai grazi buvo, dabar siaubas, kosmaras kazkoks doh.gif

user posted image
user posted image
user posted image


Atsakyti
"Aukščiau pjaunamose vejose sliekai paprastai yra naudingi, kadangi jie didina dirvos poringumą ir laidumą vandeniui bei orui. Tačiau žemai pjaunamose dekoratyvinėse ar sportinėse vejose jie į paviršių išstumia daug žemės ir taip gadina kiliminę dangą. Kai 1 m2 vejos ploto išstumiama apie 50 ir daugiau žemės kauburėlių, tuomet sliekų aktyvumą būtina mažinti. Sliekai paprastai mėgsta šarmines ir turinčias daug organinių medžiagų dirvas. Be to, jų dauginimąsi skatina drėgmė, žolės mulčias ir pan. Norint jų aktyvumą sumažinti, kaip jau minėta, veją reikia tręšti fiziologiškai rūgščiomis trąšomis." - ištrauka iš Apsauga nuo ligų ir žaladarių

O kas dėl spygliuočių - patys spygliai nėra ilgaamžiai, beje ir surinkinėti jų nereikia ( čia ne dėl grožio, gerina dirvožemį)
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 03 27, 15:04)
"Aukščiau pjaunamose vejose sliekai paprastai yra naudingi, kadangi jie didina dirvos poringumą ir laidumą vandeniui bei orui. Tačiau žemai pjaunamose dekoratyvinėse ar sportinėse vejose jie į paviršių išstumia daug žemės ir taip gadina kiliminę dangą. Kai 1 m2 vejos ploto išstumiama apie 50 ir daugiau žemės kauburėlių, tuomet sliekų aktyvumą būtina mažinti. Sliekai paprastai mėgsta šarmines ir turinčias daug organinių medžiagų dirvas. Be to, jų dauginimąsi skatina drėgmė, žolės mulčias ir pan. Norint jų aktyvumą sumažinti, kaip jau minėta, veją reikia tręšti fiziologiškai rūgščiomis trąšomis."  - ištrauka iš Apsauga nuo ligų ir žaladarių

O kas dėl spygliuočių - patys spygliai nėra ilgaamžiai, beje ir surinkinėti jų nereikia ( čia ne dėl grožio, gerina dirvožemį)


Aciu 4u.gif , reik eit skaityt dabar apie trasas g.gif
Zinau, kad gali kristi tie spygliai, bet kazkaip man nepatinka, kad taip podaugiai susimane jie kristi, o dar kuokstukais g.gif
Atsakyti
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 03 27, 13:06)
Atsiliepimas apie secrecy siūlomas pintas tvoras čia.

gal ten jau pratrynė ką, bet neradau jokių atsiliepimų g.gif
kita vertus, ir taip matėsi, kad secrecy žaidžia "į vienus vartus" irnesakyk.gif
Atsakyti