Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės veidui.

Sveikos mielosios. wub.gif taigi, visur tik pirktines,o gal kazkokių ypatingų naminių žinote veiduikui? man jo labiau padeda, tai būtų įdomu sužinoti ir apie jūsų patirtį. wub.gif Taigi,aš tik naudojau kiausinio trynio su citriuku, g.gif
Atsakyti
o man butu idomu ka naudojat pravalyti veido oda nuo nesvarumu ir naikinti spuogucius g.gif
Atsakyti
tokia tema jau yra
Atsakyti
QUOTE(Armani @ 2009 03 30, 11:40)
o man butu idomu ka naudojat pravalyti veido oda nuo nesvarumu ir naikinti spuogucius  g.gif

nieks nepatars g.gif
Atsakyti
QUOTE(Armani @ 2009 03 30, 19:04)
nieks nepatars  g.gif


as laikausi poziurio, kas valgoma - i burna, kas veidui - ant veido. Kas tiko musu mociutems, tas netinka siais - nesvaraus oro, smogo, kieto kalketo vandens, cigareciu, nesveiko maisto, kondicionieriu ir tt.tt... laikais. 4u.gif
+ siais laikais vaisiuose ir darzovese, kuriuos dedat ant veidu dar daugiau kenksmingu medziagu nei kremuose..

(cia tik mano asmeninis poziuris, nebutina su juo sutikt) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2009 03 30, 21:06)
as laikausi poziurio, kas valgoma - i burna, kas veidui - ant veido. Kas tiko musu mociutems, tas netinka siais - nesvaraus oro, smogo, kieto kalketo vandens, cigareciu, nesveiko maisto, kondicionieriu ir tt.tt... laikais. 4u.gif
+ siais laikais vaisiuose ir darzovese, kuriuos dedat ant veidu dar daugiau kenksmingu medziagu nei kremuose..

(cia tik mano asmeninis poziuris, nebutina su juo sutikt) mirksiukas.gif


Jau kad leidi, tai as nesutiksiu 4u.gif As naudoju organiskas darzoves ir vaisius kadangi mano veido oda jautri, tai labai sunku atrasti gera krema veidui, ka jau kalbet apie kauke unsure.gif mano pati megstamiausia (ir paprasciausia) yra mangas (tik turi but sunokes) thumbup.gif veido oda buna labai lygi ir svelni bigsmile.gif dar jokia pirktine kauke po 1 karto nepadare tokio poveikio schmoll.gif

(cia irgi tik mano asmeninis poziuris) mirksiukas.gif
Atsakyti
as darausi kauke is aviziniu dribsniu (mirkytu) ir medaus..kartais citrinos isspaudziu,bet mazai,nes nuesti gali jei oda jautresne,bet ji balina visokias demes labai gerai... smile.gif
Atsakyti
o aviziniai kaip valomieji gaunasi? koks ju poveikis?
Atsakyti
QUOTE(Umbrella @ 2009 03 31, 12:59)
o aviziniai kaip valomieji gaunasi? koks ju poveikis?


as manau daugiau maitinamoji gaunasi kauke...nes po tokios kaukes,oda minksta,svelni...as pries kauke dedant su veido sveitikliu veida nusiprausiu,ir dazniausiai dedu gulint vonioje,kad poveikis geresnis butu,nu nuo garu atsidaro poros,geriau maitinasi smile.gif
Atsakyti
Citrina numeris vienas. balina oda. isvalo nuo inkstiru. sutraukia poras. aisku, nereik jos padauginti. o kas jautresnis, tai gali nemaloniai persteti.

aviziniai dribsniai ir medus taip pat lb veiksmingas.

o siaip paprasciausias zalias agurkas. Lb skaistina oda.
Atsakyti
as darausi tokia kaukyte veido drekinimui ir maitinimui : nuskutu obuoli ir ji sutrinu,tada reikia uzvirinti piena,tada i ta piena dedama obuolio tyrele ir viskas sumaisoma,,,palaukti kol atves iki kambario temperat ir deti ant merlinio skuduriuko ir ant veido,,tik nedeti ant akiu,,paguleti 15-20 min,.efektas nepakartojamas thumbup.gif
Atsakyti
As esu bandziusi tik agurkine smile.gif na ir kavos tirsciu, abi labai patiko wink.gif noreciau daugiau kazka isbandyti..
Papildyta:
QUOTE(Dusele @ 2009 03 30, 23:06)

+ siais laikais vaisiuose ir darzovese, kuriuos dedat ant veidu dar daugiau kenksmingu medziagu nei kremuose..



Na nebutina deti ant veido maximiniu, kas turi sodus, kaimus ir pan, uzsiaugina savo ir dedasi ant veido, tada manau tikrai poveikis geras buna bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Langoza @ 2009 03 31, 16:50)
Citrina numeris vienas. balina oda. isvalo nuo inkstiru. sutraukia poras. aisku, nereik jos padauginti. o kas jautresnis, tai gali nemaloniai persteti.

o siaip paprasciausias zalias agurkas. Lb skaistina oda.


Pritariu del agurko drinks_cheers.gif
oka tiksliau reikia daryti su citrina? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(stella2007 @ 2009 04 02, 21:16)
as darausi tokia kaukyte veido drekinimui ir maitinimui : nuskutu obuoli ir ji sutrinu,tada reikia uzvirinti piena,tada i ta piena dedama obuolio tyrele ir viskas sumaisoma,,,palaukti kol atves iki kambario temperat ir deti ant merlinio skuduriuko ir ant veido,,tik nedeti ant akiu,,paguleti 15-20 min,.efektas nepakartojamas  thumbup.gif


Kokiai cia veido odai darai? ax.gif
Atsakyti