Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo liudijimas (patentas), individuali veikla

Sena tema
http://www.supermama...?...5707&st=600

Verslo liudijimo įsigyjimas

Individuali veikla

Socialinis draudimas įsigijusiems verslo liudijimą

Socialinis draudimas vykdantiems individualią veiklą
Atsakyti
Gal galite pasakyti kokius mokescius reikia moketi uzregistravus individualia veikla. Kiek pamenu tai turetu buti imoka bazinei pensijai SODRAI. Koks jos dydis?
Atsakyti
Gal kas galetu pakonsultuoti nuo 0 pradedancius individualia veikla? Atsilyginsim mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal kas gali paaiskinti kas per dalykas PSD? Uz ka as tureciau moketi papildomai 72lt/men?
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2009 04 10, 22:16)
O gal kas gali paaiskinti kas per dalykas PSD? Uz ka as tureciau moketi papildomai 72lt/men?


PSD - privalomas socialinis draudimas

Kokia veikla vykdai/planuoji vykdyti? Gal kartu pavyktu issiaiskinti kas ten kaip ir prie ko ;-), bo man irgi aktualu, o kuo daugiau skaitau tuo maziau aisku darosi
Atsakyti
QUOTE(Pukis @ 2009 04 13, 20:21)
PSD - privalomas socialinis draudimas

Kokia veikla vykdai/planuoji vykdyti? Gal kartu pavyktu issiaiskinti kas ten kaip ir prie ko ;-), bo man irgi aktualu, o kuo daugiau skaitau tuo maziau aisku darosi


PSD - privalonas sveikatos draudimas, sodra 180 lt per menesi + mokestis papildomai pencijai, cia kai uzpildai metine pajamu deklaracija), o del pelno mokescio tai nezinau, nes viskas siemet keitesi (zinau, kad daug g.gif ). Skambinkit nemokamu telefonu, viska puikiai paaiskins
Atsakyti
QUOTE(liniux @ 2009 04 13, 21:16)
PSD - privalonas sveikatos draudimas, sodra 180 lt per menesi + mokestis papildomai pencijai, cia kai uzpildai metine pajamu deklaracija), o del pelno mokescio tai nezinau, nes viskas siemet keitesi (zinau, kad daug  g.gif ). Skambinkit nemokamu telefonu, viska puikiai paaiskins

kad nera jau to 180
Atsakyti
QUOTE(Pukis @ 2009 04 13, 20:21)
PSD - privalomas socialinis draudimas

Kokia veikla vykdai/planuoji vykdyti? Gal kartu pavyktu issiaiskinti kas ten kaip ir prie ko ;-), bo man irgi aktualu, o kuo daugiau skaitau tuo maziau aisku darosi

As turiu verslo liudijima. Isnesiojamai/isveziojama prekyba. Sodrai man moketi nereikia, nes as esu dirbanti ir jau moku mokescius. Bet atejus po N.Metu, vmi man pasake, kad as turesiu moketi PSD - privalomasis sveikatos(berods) draudimas, t.y. 72lt/men. net nepaaiskino, kas cia per "daiktas" ir kodel turiu dar kazka moketi?!
Atsakyti
Padėkit moteriškei-už 2008 m. vykdytą individualią veiklą (nuo sausio iki birželio) pajamas jau deklaravau, bet būkit geros, priminkit man ką ten papildomai reikia ir kiek tai Sodrai sumokėti. Nieko neatsimenu. blush2.gif Kažkas ten buvo su 15% ir minimalia alga... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Čipse @ 2009 04 13, 22:00)
kad nera jau to 180


gal ir nera biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liniux @ 2009 04 15, 21:07)
gal ir nera  biggrin.gif

nuo sausio 1d kitaip skaiciuojas jau
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2009 04 15, 17:31)
Padėkit moteriškei-už 2008 m. vykdytą individualią veiklą (nuo sausio iki birželio) pajamas jau deklaravau, bet būkit geros, priminkit man ką ten papildomai reikia ir kiek tai Sodrai sumokėti. Nieko neatsimenu. blush2.gif Kažkas ten buvo su 15% ir minimalia alga... ax.gif


Jau nebereikia. Issiaiskinau.
Atsakyti