Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai

Pradedam naują temą.
Nuoroda į seną:
http://www.supermama...?showtopic=1378
Labai daug naudingos info (atmetus prašymus atsiųsti biggrin.gif )
Gero piršliavimo. 4u.gif
Atsakyti
Klausykit merginos, aš girdėjau, kad per vestuves būna "išleidžiamas" laikraštukas, susijęs su švente, jaunaisiais ir pan. gal kuri turi kažko panašaus pavyzduką. ax.gif
Atsakyti
yra atskira tema apie laikrastuka vestuviu smulkmenu subforume. liniuke, tu per mazai cia kapstaisi
Atsakyti
Sveikos mielosios, pagaliau po vestuviu.
pavyko iskas gerai, tik esu toks zmopgus, jog jau net kaip viskas ir praeina vistiek jaudinuosi ar viskas buvo OK ar patiko.
siaip viskas buvo gerai, muzikantai maladiec, nes mano pirsliui zada ateme per nervus, tai vestuves vede svociai (t.y. as ax.gif ) su muzikantais. labai zertva buvo operatorius, zaidimu visu net nepanaudojau ( o taip ruosiausi 4u.gif ) rodos viskas ok, bet daugiau vaziuoti nenoriu, taigi visoms sekmes ir viskas bus OK, thumbup.gif tikrai niekas nesugrius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
Loterijos atsakymus  atsiųsiu rytoj

Išaušo šviesus rytojus blush2.gif ax.gif blush2.gif ax.gif blush2.gif
Atsakyti
O tai kada tu svotausi? Ar jau greitai? aš tai tik spalio 15d.
Atsakyti
QUOTE(milnera @ 2005 09 05, 10:24)
O tai kada tu svotausi? Ar jau greitai? aš tai tik spalio 15d.



nu dar net nezadu, bet noriu tureti kompe, vdrug kada prireiks man ar kitiems g.gif
Atsakyti
labukas Domile, išsiunčiau šį tą tikiuosi pravers ir nesijaudink taip baisiai viskas bus thumbup.gif
Jei dar ko reikės kreipkis.
Atsakyti
Merginos, o jūs kai ruošiatės scenarijų ar labai smulkiai susiplanuojate šventės eigą, ar tik maždaug. Svočia viską skaitanti iš lapelio, truputį be ryšio atrodo, ar ne?? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuke @ 2005 09 06, 08:23)
Merginos, o jūs kai ruošiatės scenarijų ar labai smulkiai susiplanuojate šventės eigą, ar tik maždaug. Svočia viską skaitanti iš lapelio, truputį be ryšio atrodo, ar ne??  unsure.gif

Ruošiu iki mažiausios smulkmenėlės ir kuo toliau, tuo labiau makaulytė tinsta doh.gif
Liniuke, gal galėtum atsiųsti turimą scenarijų į deimoshius@yahoo.com ?
Skaityt ruošiu tik piršlio testamentą - atprintinsiu ant įmantresnio popieriaus ir kaip ritinį aptrupėjusiais kraštais padarysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Deimante, mano scenarijus kol kas apsiriboja žaidimais pas jaunąją, lauke ir kavinėje, taip iš eilės aš dar nesusidėliojau. ax.gif todėl ir klausiu kaip smulkiai reikia susirašyti. Baisiai bijau kad bus šalta (vestuvės 09 17) ir lauke nieko nenuveiksim. verysad.gif
Jei nori galiu atsiųsti žaidimukus ir vestuvinio laikraščio pavyzdį.

o jeigu vestuvės vieną dieną, tai piršlio korimas tą pačią dieną vyksta ar iš vis jo nereikia??? unsure.gif
Atsakyti
aaa, neatidžiai turbūt anksčiau skaičiau ax.gif
Liniuke, kiek esu dalyvavus vestuvėse, tai labai daug priklauso nuo svečių ir laiko. Sesė rugsėjo vidury taip pat ištekėjo, tai taip sureguliavome nuo išvažiavimo iš namų iki atvykimo į šventimo vietą, kad tik kelis žaidimukus ir tespėjome sužaist wink.gif
P.S. nenoriu, kad ir manąjį vyrelį kartų, nujaučiu nelaimę, grrrr tie "piršlių korimai". Pasikalbėk su jaunaisiais, gal jie visai nepasiges šios tradicijos rolleyes.gif
Atsakyti