Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsinis treniruoklis

Sveiki. Noriu pasiklausti del elipsinio treniruoklio. Man sie treniruokliai patinka ir noriu ji pirkti. Kas turite parasykite, ar padade atsikratyti kg? Kiek? Per kiek laiko? Ar patenkyti turintys si treniruokli? Koki modeli turit? Bukit geri papasakokit apie juos ir kiek jums jis padejo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indrute_20: 26 balandžio 2009 - 18:01
Nagi zmones parasykit kas nors. Beja gal kas nors parduoda elipsini treniruokli hammer 4166 cx1? http://www.hammer.eu..._Stressless.jpg (Taip jis atrodo)
Atsakyti
Na man asmeniskai elipsiniai treniruokliai labiausiai patinka is visu kokius teko bandyt.Daug sportuojant ant dviracio ar begtakio man pradedavo skaudeti kelius,o nuo elipsinio to nebuna.
Sportuojant kardio treniruokliais dega kalorijos ir riebalai.Bet jei tu per diena kaloriju surinksi daugiau nei sudegini tai tau svoris ir nekris.Todel neimanoma atsakyt i tavo klausimus kiek kg tu atsikartysi ir per kiek laiko g.gif Nes galbut daug ir nesveiko maisto valgysi ir netgi ju priaugsi tongue.gif
Betkokiu atveju sportas bus i nauda stiprinsi sirdi,greitinsi medziagu apykaita ir pan thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrute_20 @ 2009 04 26, 19:00)
Sveiki. Noriu pasiklausti del elipsinio treniruoklio. Man sie treniruokliai patinka ir noriu ji pirkti. Kas turite parasykite, ar padade atsikratyti kg? Kiek? Per kiek laiko? Ar patenkyti turintys si treniruokli? Koki modeli turit? Bukit geri papasakokit apie juos ir kiek jums jis padejo?

Gal daugiau rasi paskaicius temoj "sportuojam namuose". As turiu namie elipsini treniruokli kiek daugiau nei menesi. Stengiuosi sportuot kasdien. Svoris kol kas nekrenta,tik kuno formos padailejo.
Atsakyti
QUOTE(AJ. @ 2009 04 29, 00:42)
Gal daugiau rasi paskaicius temoj "sportuojam namuose". As turiu namie elipsini treniruokli kiek daugiau nei menesi. Stengiuosi sportuot kasdien. Svoris kol kas nekrenta,tik kuno formos padailejo.


O tai kiek tu sveri, jei ne paslaptis? Gal tau nera ka ir numesti? smile.gif
Atsakyti
Pasisakysiu ir as smile.gif ,turiu toki treniruokli jau keli metai,bet jis tik uzima vieta namuose,esu silpnos valios moteryte ir neprisiverciu saves ant jo uzlipti ir pajudeti,juk namie tiek daug darbu atsiranda ir daug mieliauatsigulus kokia knyga paskaitineti blush2.gif .O nuejusi i sporto kluba labai mielai as ant tokio praleidziu apie 1val,poveikis tai geras,kas liecia apimtis.Tai va ka norejau pasakyti smile.gif :ivertink savo norus su valia,ar tikrai tu lipsi ant jo bent jau 3 kartus i savaite,gal pradziai nusipirk abonimenta i sporto kluba ir pasimegink,kaip tau jis ,ar verta pirkti,ar maloniau klube pasimankstinti.Sekmes priimti teisinga sprendima rolleyes.gif
Atsakyti
Buvau nusipirkus, bet grazinau, nes neprisiverciau..As tai kantrybes nelabai turiu ant jo, daugiausia 10 min istveriu, jei treniruojuos ilgiau tai jau buna kancia, kitaip sakant per prievarta smile.gif man geriau ant begimo takelio pusvalanduka greitu ejimu, klausant muzikyte per ausinuka thumbup.gif
Atsakyti
Aciu uz jusu pasisakymus. Na valios as turiu ir siaip man patinka sis treniruoklis labai. smile.gif O siaip tai as sveriu 53kg, o noreciau svert 50kg ir padailinti figura.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indrute_20: 29 balandžio 2009 - 22:05
Tai ir nuspresta - perki treniruokli ir pasakoji kaip sekasi tikslus vykdyt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tanneraz @ 2009 04 30, 00:01)
Tai ir nuspresta - perki treniruokli ir pasakoji kaip sekasi tikslus vykdyt  thumbup.gif


Parasysiu kaip seksis, tik truputi dar reik pasitaupyti ir nusprest koki pirkt.. smile.gif Planuoju hammer cx1, bet truputi per brangu dar..
Atsakyti
Kaip manote koki geriau pirkt ar kur veikia treniruoklis ir atlieka visas funkcijas pajungtas i elektra ar paprasta be elektros? g.gif
Atsakyti
Negi daugiau nieks neturi elipsiniu treniruokliu? g.gif
Atsakyti