Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė (kandidomikozė)

Sveikos, merginos,

esu tikra, kad ne man vienai ši tema aktuali, tad nusprendžiau pratęsti pokalbį apie pienligę. Kaip ne kaip, laikas bėga, rinkoje atsiranda naujos priemonės, taip kad pasidalinkime informacija smile.gif

Aš su šia liga kovoju jau treti metai, pakeičiau ne vieną privačią ginekologę, nebesuskaičiuoju kiek pinigų sukišau konsultacijoms, tyrimams, vaistams... Išbandžiau įvairiausias žvakutes, maisto papildus, fluconazolio prisigėriau, o liga vis nesitraukia... Jau nervai nebelaiko, asmeninis gyvenimas irgi paklypo...

Tad labai įdomu kaip jūs gydote besikartojančią (mano atveju ji pasirodo jau kas mėnesį) pienligę? Ką jūsų gydytojai pataria? Kokias gydymo schemas siūlo? Manoji ginekologė pastarąjį kartą pasiūlė Macmiror Complex, o partneriui - fluconazolio tabletę, nors aš čia išskaičiau, kad neužtenka išsigydyti dabartinį epizodą, paskui reikia bent pusės metų trukmės palaikomojo gydymo (fluconazoliu arba žvakutėmis )...

Beje, noriu parekomenduoti Bioclin firmos gaminamas Multi-gyn priemones (tabletės makšties plovimo skysčiui + aparatukas makšties plovimui, Actigel gelis, Liquigel liubrikantas, intymios higienos ploviklis). Visiškai natūralu - laktobacilos ir alavijo ekstraktas, atstato makšties mikrofloros balansą ir t.t. Radau netyčia, benaršydama Internete, nes gydytojai siūlydavo pačius brangiausius varijantus, tarsi mano piniginė bedugnė... Tiesa, liubrikanto dar nepėjau išbandyti (maniškis - už jūrų marių... blush2.gif ), bet skaičiau merginų, naudojančių šį liubrikantą, atsiliepimus, tai patenkintos..



Atsakyti
Puikiai suprantu. Aš kovoju su pienligės ir vaginozės mišria infekcija. Bakterijos skirtingos, taigi gydant vieną, suveši kita. Sudominai tuo Multi-gyn. Nes mano situacija bloga - gydytoja pasiima vaistų sarašą, bando ką nors siūlyt, o aš jau visiškai viską išbandžius, tik apie šiuos negirdėjau. Skrandį antibiotikais suvariau. Tiesą sakant, jaučiuosi kaip bandomasis objektas, pažiūrėt kurie vaistai tinka, kurie ne..
Atsakyti
Aš irgi panašiai jaučiuosi dėl vaistų skyrimo - neįsigilina į konkrečią situaciją, išrašo tai, kas tuo metu ant bangos ar ką gamintojai pareklamuoja... O juk chemija nėra gerai, man atrodo, kad nuo dažno žvakučių vartojimo buvo paveikta makšties gleivinė ir dėl to mano problemos asmeniniame gyvenime (nesudrėksta, mylintis jaučiu sausumą, trintį, jokio malonumo nebeliko... ir noro mylėtis taip dažnai kaip anksčiau - irgi...). Suprantu, kad be liubrikanto sunkiai apsieisim su maniškiu. Esu bandžiusi paprastą Aquagel liubrikantą, tai man nuo jo pienligė atsirado - išmečiau iškart... Viliuosi, kad kitaip bus su Multi-gyn Liquigel, nes jis ne tik sutepa tam kartui, bet dėl savo sudėtinių medžiagų turėtų saugoti natūralią mikroflorą, gerinti gleivinės būklę, natūraliai atstatyti makšties drėgnumą...

O šiaip vartoju Multi-gyn tabletes makšties plovimui. Galima profilaktiškai kartą per savaitę, palaikant balansą, o galima ir gydyti - 2 kartus per dieną daryti plovimus 5 paras. Naudojau atskirai, be Actigelio, nors parašyta, kad geresni rezultatai, kai tuo pačiu dar ir tepama Actigeliu bent 2 kartus per dieną.

Aš stengiuosi pereiti prie natūralių gydymo metodų. Buvau pas homeopatę nulėkus, tai liepė visų pirma organizmą valyti, maistą derinti, nes, anot jos, pienligės ir t.t., tai atsakomoji organizmo reakcija į užterštumą toksinais, zaraza visa lenda... Logikos tame yra, nes candida gyvena ne tik makštyje, bet ir žarnyne, tad sutvarkius virškinimą tikrai turi pagerėti...

Be visa to, pasiūlė vartoti Lipocol 5+ maisto papildą (su prebiotikais ir probiotikais) žarnynui - patiko. Tiesa, dar prieš tai, Internete pasiskaičius, buvau nusipirkus Candilact maisto papildą (griepfrukto sėklų ekstraktas, inulino skaidulos ir laktobacilos), tai netrukus pereisiu prie jo. Įdomu ar yra merginų, kurios Candilacta ilgesnį laiką vartoja, kaip rezultatai?

Turėjau Citrobiotik forte plius aloe lašiukus (grynas greipfruto sėklų ekstraktas su alijošiaus ekstraktu), tai man labai patiko. Ir gėriau po 15 lašų kasdien, ir makšties plovimą esu dariusi. Tik tiek, kad brangoka...

Perskaičiau prieš kelias dienas apie higieninius lašiukus Malavit (www.malavit.ru), tai be visa ko, rašoma, kad labai geri rezultatai gydant pienligę ir bakterinę vaginozę. Gal išbandysi? Kaina apie 13 Lt (lyginant su Citrobiotik kaina apie 45 Lt už tą patį kiekį) Suvesk www.vaistai.lt paieškoje MALAVIT ir tau išmes sąrašą vaistinių, kuriose galima įsigyti.

Rašai, kad antibiotikais skrandį susigadinai. Sakoma, kad česnakas - natūralus antibiotikas, kuris labai veiksmingas sergant pienlige, bakterine vaginoze. Reikia į visus patiekalus jo dėti, galima valgyti gryną (bandžiau - pakramčius taip degina, kad neiškentus išspjoviau smile.gif. Perskaičiau, kad reikia pjaustyti riekelėmis ir taip per daug nekramčius valgyti, gal taip tikrai įmanoma? smile.gif Ir dar skaičiau apie makšties plovimus česnako vandeniu (pati nebandžiau...): 1 česnako skiltelę susmulkinti į košelę. Užpilti 1,5 litro virinto vandens ir palaikyti kelias minutes. Išmaišyti ir perkošti. Šį vandenį sunaudoti per vieną dieną.

http://www.imunitetas.lt/?aid=7255 va, čia rašoma apie natūralius antibiotikus, gal ką pritaikysi sau... Sėkmės! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uzusienos: 30 balandžio 2009 - 10:03
Prieš kelis metus susidūriau su pienlige. Konsultavausi su ginekologe. Tai anot jos, pienligę sukelia kelių rušių bakterijos ir nusiuntė į AIDS centrą pasidaryti dėl jų tyrimus. Tai chlamidijos, mikoplazma, ureaplazma. Sako, kad pas mus jomis apsikrėtę yra 95 proc. visų žmonių. Jos nekenksmingos, tik parazituoja organizme, o dėl streso ar susilpnėjusios imuninės sistemos, ar pakeitus partnerį, jų padaugėja. Tada jos ir sukelia pienligę. Man surado ureaplazma. Gydytoja paskyrė antibiotikus - viena tabletė, kuri veikia 10 dienų. Ir keletą metų neturėjau jokių problemų - ir antibiotikus vartojau, ir nervinių visokių stresų turėjau, o pienligė nesikartojo.
Visus tuos metus saugojausi ir nesimylėjau be prezervatyvo. Tik pernai iš didelės meilės leidausi įkalbama ir pakeičiau apsisaugojimo priemones. Po to per pastarąjį pusmetį jau antrą kartą pasikartojo pienligė. verysad.gif
Dabar gydausi Klion D žvakutėmis. Eisiu vėl tikrintis dėl šitų bakterijų. O tada - pas ginę.
Atsakyti
Perskaičiau prieš kelias dienas apie higieninius lašiukus Malavit (www.malavit.ru), tai be visa ko, rašoma, kad labai geri rezultatai gydant pienligę ir bakterinę vaginozę. Gal išbandysi? Kaina apie 13 Lt (lyginant su Citrobiotik kaina apie 45 Lt už tą patį kiekį) Suvesk www.vaistai.lt paieškoje MALAVIT ir tau išmes sąrašą vaistinių, kuriose galima įsigyti.


Sie lasiukai vaistinese jau nebeparduodami ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Peony @ 2009 05 01, 21:28)
Prieš kelis metus susidūriau su pienlige. Konsultavausi su ginekologe. Tai anot jos, pienligę sukelia kelių rušių bakterijos ir nusiuntė į AIDS centrą pasidaryti dėl jų tyrimus. Tai chlamidijos, mikoplazma, ureaplazma. Sako, kad pas mus jomis apsikrėtę yra 95 proc. visų žmonių. Jos nekenksmingos, tik parazituoja organizme, o dėl streso ar susilpnėjusios imuninės sistemos, ar pakeitus partnerį, jų padaugėja. Tada jos ir sukelia pienligę.  Man surado ureaplazma. Gydytoja paskyrė antibiotikus - viena tabletė, kuri veikia 10 dienų. Ir keletą metų neturėjau jokių problemų - ir antibiotikus vartojau, ir nervinių visokių stresų turėjau, o pienligė nesikartojo.
Visus tuos metus saugojausi ir nesimylėjau be prezervatyvo. Tik pernai iš didelės meilės leidausi įkalbama ir pakeičiau apsisaugojimo priemones. Po to per pastarąjį pusmetį jau antrą kartą pasikartojo pienligė.  verysad.gif
Dabar gydausi Klion D žvakutėmis. Eisiu vėl tikrintis dėl šitų bakterijų. O tada - pas ginę.


Buvo ir pas mane ureaplazma, išsigydžiau, bet pienligė po to jau 3 kartus buvo... Vienu žodžiu, nusipirkau šią savaitę Mycosyst 150mg 2 tabletes, išgėriau vieną, o po trijų dienų - kitą. Vartoju Candilact maisto papildą ir pradėjau 7 dienų Gynocaps kursą (po 1-2 per dieną). Taip pat artimiausius 6 mėnesius po mėnesinių profilaktiškai gersiu Mycosyst 150mg, na ir kartą per savaitę profilaktiškai įsidėsiu Gynocaps arba darysiu makšties plovimą su Multi-gyn tirpalu, tepliosiuos Actigeliu iš tos pačios serijos. Jei įdomu, galėsiu informuoti kaip sekasi ar nėra "atkryčių" smile.gif
Papildyta:
QUOTE(JOLYSKA @ 2009 05 02, 10:47)
Perskaičiau prieš kelias dienas apie higieninius lašiukus Malavit (www.malavit.ru), tai be visa ko, rašoma, kad labai geri rezultatai gydant pienligę ir bakterinę vaginozę. Gal išbandysi? Kaina apie 13 Lt (lyginant su Citrobiotik kaina apie 45 Lt už tą patį kiekį) Suvesk www.vaistai.lt paieškoje MALAVIT ir tau išmes sąrašą vaistinių, kuriose galima įsigyti.
Sie lasiukai vaistinese jau nebeparduodami  ax.gif


O tu gal vartojai tuos lašiukus ar pabandyti norėjai? Nes aš irgi keliose vaistinėse paklausiau, tai negirdėjusios... tiesa, vaistinės ne iš nurodyto www.vaistai.lt sąrašo buvo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uzusienos: 02 gegužės 2009 - 10:32
Sveikutes, norejau jums patarti pasidometi apie moteriskas zolines kapsules, kuriu pagalba jau ne viena atsikrate ir pienliges r kitu problemu. thumbup.gif
Yra puslapis apie jas www.beautiful-life.lt
As pati jas dabar naudoju, tai toks valymasis vyksta, kazkada turejau pienlige, tai dabar net varskes eina lauk.
Svarbiausia, kad tai zoles, o ne chemija. Viskas naturalu. smile.gif
Atsakyti
Ne as pati MALAVIT lasiuku nenaudojau,bet noreciau juos isigyti,jie ne tik ginekologinems ligoms gydyti tinka......

Gal yra daugiau atsiliepimu apie kapsules is sio puslapiuko www.beautiful-life.lt
Aprasymas tai labai jau grazus ax.gif ,tik idomu ar tikrai toks poveikis...
Atsakyti
QUOTE(Jonvabaliuke @ 2009 05 02, 21:20)
Sveikutes, norejau jums patarti pasidometi apie moteriskas zolines kapsules, kuriu pagalba jau ne viena atsikrate ir pienliges r kitu problemu. thumbup.gif
Yra puslapis apie jas www.beautiful-life.lt
As pati jas dabar naudoju, tai toks valymasis vyksta, kazkada turejau pienlige, tai dabar net varskes eina lauk.
Svarbiausia, kad tai zoles, o ne chemija. Viskas naturalu. smile.gif


Mane šiek tiek suglumino kaina - 45 Lt už vieną kapsulytę?.. ir tikrai būtų įdomu išgirsti ką kitos išbandžiusios mano
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
siuo metu neturiu laiko nulekti pas gydytoja, panasu kad pienlige isitaisiau doh.gif gal siaip sutriko ph pusiausvyra unsure.gif
gal galit kazka parekomenduoti nusipirkti?
pamenu kad pries keleta metu man buvo israsytos vagisan ovules g.gif
dar lyg ir ecovag naudojau
bet apie nei vienu poveiki nepamenu doh.gif

prasau patarkit ka nors blush2.gif
forma tikrai nera rimta ir sunki, tai gal ir to vagisan uztektu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Uzusienos @ 2009 04 29, 21:32)
Sveikos, merginos,


Tad labai įdomu kaip jūs gydote besikartojančią (mano atveju ji pasirodo jau kas mėnesį) pienligę? Ką jūsų gydytojai pataria? Kokias gydymo schemas siūlo? Manoji ginekologė pastarąjį kartą pasiūlė Macmiror Complex, o partneriui - fluconazolio tabletę, nors aš čia išskaičiau, kad neužtenka išsigydyti dabartinį epizodą, paskui reikia bent pusės metų trukmės palaikomojo gydymo (fluconazoliu arba žvakutėmis )...



Gal pasikartosiu, jau esu apie tai rašiusi, bet šitą bėdą ir aš turėjau doh.gif Nieko man nei antibiotikai irgi skyrė ir vienų ir kitų nepadėjo, prasikankinau apie 3 mėn su kokių 2 sav pertrauka (po antibų vartojimo), nei žvakutės, nei kremukai irgi nieko negelbėjo, kol pasitepi tai gerai ir gal dar pusdienį po to, vėliau vėl tas pats nors sienom lipk doh.gif
Pradėjau domėtis natūraliais metodais ir ką, jei tai yra bakterinis disbalansas tai antibijotikais jo nesutvarkysi tik dar daugiau suerzinsi organizmą ir sunaikinsi gerasias bakterijas, kurios reguliuoja virškinimą ir mikroflorą. Nusipirkau Candilact papildą, daug spanguolių sulčių (išgerdavau po litrą per dieną) kurios veikė bent jau man iškart išgėrus po pusvalandžio jau pajusdavau palengvėjimą. Žolelių arbatų, nes nuo pienligės ir pūslė atsiėmė savo tai medetkų, petražolių, mišinio nuo pūslės uždegimo ir daug vandens. Žodžiu gėriau ištisai. Plius griežta dieta (neįsivaizduojat kiek prastovėdavau prie lentynų ieškodama duonos be mielių doh.gif ), nevartoti druskos, jokio cukraus, aštraus, rūgštaus, riebaus maisto, jokių kepinių nes įeina mielės ir cukrus. Neiškart, bet gana greit pajutau rezultatą po dviejų savaičių pienligė beveik išnyko. Taip kad dietologė, kuri minėjo kad reikia sutvarkyti organizmą visiškai teisi, tai sunku, bet bent jau mano atveju vaistai nepadėjo. Dar jausdavau simptomus apie du mėnesius, užtat gėriau spanguolių kapsules su E ir C vitaminu dar apie 3-4mėn. Dabar tfu tfu tfu lyg ir nieko, jei tik pajuntu ką negero iškart griebiu už spanguolių sulčių ir nemalonūs pojūčiai dingsta, plius prisilaikau tom dienom nuo saldumynų ir kepinių mirksiukas.gif Beje labai svarbu vartoti vitaminą C, užtat ir pirkau kapsules kur ne vien spanguolių ekstraktas, bet ir vitaminas C.
Tai tiek, gal kam padės 4u.gif
Beje plauti makštį griežtai nerekomenduojama jokiais tirpalais, kad ir koks būtų aprašymas, jie vistiek neatitiks natūralios mikrofloros, mikroflora turi atsistatyti ir makštis išsivalyti pati. Ginekologė griežtai man uždraudė naudoti betkokius intymios higienos prausiklius, muilus ir pan, tik vanduo ir iš išorės žinoma,į vidų nelyst smile.gif
Prieš smileysex.gif jokio apsiprausimo, turi praeiti mažiausiai 2 val nuo apsiprausimo, kad būtų galima mylėtis, nes išplaunat natūralų sekretą, trūkinėja makšties sienelės ir plinta pienligė, na arba jei kitaip neišeina labai daug lubrikanto, bet vėlgi kai tokia bėda kankina geriau kuo natūraliau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ankara: 08 gegužės 2009 - 10:27
QUOTE(`delfine` @ 2009 05 08, 06:59)
Sveikos  4u.gif
siuo metu neturiu laiko nulekti pas gydytoja, panasu kad pienlige isitaisiau  doh.gif  gal siaip sutriko ph pusiausvyra  unsure.gif
gal galit kazka parekomenduoti nusipirkti?
pamenu kad pries keleta metu man buvo israsytos vagisan ovules  g.gif
dar lyg ir ecovag naudojau
bet apie nei vienu poveiki nepamenu  doh.gif

prasau patarkit ka nors  blush2.gif
forma tikrai nera rimta ir sunki, tai gal ir to vagisan uztektu?  g.gif


Kai nežinai ar tikrai pienligė ar šiaip koks disbalansas, geriausia būtų išbandyti natūralias priemones, kad netinkamais vaistais neprisidaryti sau daugiau žalos.

Pabandyk nusipirkti "Citrobiotic plus aloe" lašiukų (greipfutų sėklų ekstraktas, kurio candida labai nemėgsta) ir pagerk kasdien 2-3 kartus po 5-15 lašų pusėje stiklinės vandens. Taip pat į stiklinę vandens įlašink 5-10 lašų šio ekstrakto ir apsiprausk kelis kartus per dieną (galima ir į makštį). Jei tikrai nieko rimta, tai po savaitės turėtų praeiti, o jei nepadės - tiesiu taikymu pas ginekologę. Beje, jei labai niežti ir nėra laiko žaistis su apsiprausimais, tiks Lomexin 600mg viena žvakutė (apie 28Lt kainuoja).

Beje, Vagisan ir Ecovag, tai pieno bakterijų žvakutes, kurios gali nuimti (o gali ir ne, priklausomai nuo situacijos) pienligės simptomus tam kartui, bet jos nepanaikina paties grybelio, po kurio laiko vėl pasirodys... Paprastai šias priemones siūlo vartoti po pienligės gydymo vaistais, kad atstatyti makšties mikroflorą.

Sėkmės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uzusienos: 08 gegužės 2009 - 11:20