Įkraunama...
Įkraunama...

Ar auginti namuose naminį gyvūną su vaiku?

labai noreciau sunelio bet vis abejoju ar laikas ji isigyti nes mazoji ji gali nukamuoti ir galiu netureti laiko suneli isvesti i lauka bet labai myliu gyvunus ir dukrytei matau kad patinak suo nes turi mano tevai sarpeju tai jinai lenda prie jo labai bet kartu nezinau ar higieniska laikyti suni su tokio amziaus vaiku namuose.pasidalinkime patisrtim mamytes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ispanija650 @ 2009 05 16, 14:23)
labai noreciau sunelio bet vis abejoju ar laikas ji isigyti nes mazoji ji gali nukamuoti ir galiu netureti laiko suneli isvesti i lauka bet labai myliu gyvunus ir dukrytei matau kad patinak suo nes turi mano tevai sarpeju tai jinai lenda prie jo labai bet kartu nezinau ar higieniska laikyti suni su tokio amziaus vaiku namuose.pasidalinkime patisrtim mamytes smile.gif


Sveika,

del higienos, tai bet koks gyvunas vaikui tik i sveikata, jeigu jis tam gyvunui nealergiskas. I sveikata ta prasme, kad netgi sumazina alergijos tikimybe. Bet va del laiko stokos, tai nezinau doh.gif Mes turim kate. Ir as labai dziaugiuosi, kad man jos niekur nereikia vesti 2 ar daugiau kartu per diena, nes ji pas mus grynai naminuke. Tik va tokia su charakteriu, karalaite, daro, ka nori, eina, kur nori. Tai su mazuoju nedraugauja, bet ir labai nesipyksta smile.gif
Manau, kad mazas suniukas ar kaciukas yra dar vienas vaikas namuose, kuris reikalauja prieziuros. Ir jokiu budu tai nera zaisliukas vaikui.
As sakyciau, kadangi neturit suaugusio gyvuno, tai vertetu palaukti, kol mazoji paaugs ir supras, kad gyvunu reikia rupintis, ji myleti ir priziureti. Kad gyvunas yra draugas, seimos narys ar pan. Tada naminis gyvunelis butu lyg ir auklejimo priemone mirksiukas.gif
Atsakyti
mes turime jorksyra, tai draugauja abu labai super, tik va musu suniukuj 4metukai nors sveria tik 1kg , bet vaikuj visad sakau ,kad negalima spausti , draskyti, na kolkas pavyksta viskas graziai, bet ir suniukas jau protingas , su mazuciu butu tikrai sunku 4u.gif ir reikalus daro namie ant palutes, o didesniam suneliuj reikia i lauka , tikrai negaleciau jo isvesti nes juk ir oras ne visada geras kad vaika kartu imti, o juk nepaliksi, ir tas reikalas mazam suneliuj staigus buna ir n kartu per diena lotuliukas.gif gal reiktu palaukti dar nors metus kol suvokimas kitas buts, 4u.gif mano dukryte 1,2men i suniuka ziuri kaip i gyva zaisliuka, jei lengvai galetu pagauti tai oj butu bedu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukuotukas: 16 gegužės 2009 - 14:15
manau kad maniškaii dar maži šuniukam ir kitiem gyvūnam. schmoll.gif kai patys galės jais pasirūpint tada ir auginsim biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus namuose 4 Azijos aviganiai, nors pagrinde jie po kiema laksto, bet ir į namus dažnai užeinai. Kiek džiaugsmo vaikui! Net švyti! Nėra tie šunys idealiai švarūs (ne kambariniai visgi), bet dar nieko vaikui nenutiko, jis tuos šunis ir niurko, ir voliojasi su jais... nu ir neserga...

Aš su Juratelele čiučiut nesutikčiau vienu aspektu- kad reik palaukt kol vaikas užaugs ir supras kad tuo gyvūnu reik rūpintis, prižiūrėt. Mano galva kuo ankščiau į šeimą įnešamas gyvūnas, tuo paprasčiau paaugus bus suprast kaip ir kodėl juo reik rūpintis, nes matys kaip tėvai jais rūpinasi ir kodėl taip daro. Manau natūralu, kad maži vaikai neiškart supranta kaip svarbu karts nuo karto pakeisti chamekui kraiką, ar iš ryto keltis išvest šuniuką nusičiurkšt... Tokiam amžiui svarbiausia- bendravimo džiaugsmas, kuris su metais peraugs į rūpinimąsi.
Atsakyti
Aš manau, kad gyvūnėlis namie yra labai svarbu, ypač, kai vaikas mažas. Augdamas kartu su gyvūnėliu, vaikas mokosi ir švelnumo, ir atsakomybės. Žinoma, gyvūnėlis yra toks pat šeimos narys, kuriam reikia ir priežiūros, ir dėmesio. Todėl reiktų rinktis gyvūną pagal galimybes.
Mes labai norėtume šuniuko, bet dėl vietos stokos namie paprasčiausiai negalime jo turėti. Taigi galvojamapie katytę wub.gif
Atsakyti
As uz smile.gif Labai gerai,kai namuose gyvena koks nors gyvunelis.Mes turim triusiuka ir mano mergyte labai gerai su juo sutaria,zaidzia.Jei turetume didesnius namus,tai dar noreciau suniuko ax.gif
Atsakyti
Noriu ir as jusu patarimo 4u.gif
Siuo metu namuose neturime jokiu gyvuneliu, nors beveik visa mano gyvenima kazkoks padarelis buvo salia wub.gif . Siuo metu noreciau (labai noreciau) katino wub.gif , bet paprasto, neveislinio (uzteko doh.gif ), bet namiskiai nelabai man pritaria del musu dukrytes(jai 1 metukai). Atseit ji dar maza ir skariaus kaciuka, nesuprasdama kad juo reikes rupintis unsure.gif Ir siulo palaukti, bent metus. Kaip jus galvojate? Ar ne per anksti mums siuo metu imti kaciuka?
Atsakyti
mes turejome suniuka retriveri,bet dar mazas buvo tai labai puldinedavo ant vaiko,draskydavosi,todel turejome atiduoti doh.gif manau arba suns reikejo mazesnio arba dar palaukti kol vaikas paaugs smile.gif
Atsakyti
Jei jau šuniukas agresyviai puldinėdavo mažylę- čia jau kalta genetika (už nestabilią psichiką), o ne šuns ūgis. Na, o jei iš džiaugsmo šokinėdavo ir netyčia nagučiais įdrėksdavo- čia jau turėjote patys drausminti šuniuką smile.gif . Pas mus irgi laikinai nesenai buvo 2 mėn šuniukas (labai didelės veislės), tai irgi kartais smarkiai sudrausmint reikėdavo žaidimų įkaršty.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goshke: 17 gegužės 2009 - 15:57
QUOTE(zbara @ 2009 05 16, 15:30)
manau kad maniškaii dar maži šuniukam ir kitiem gyvūnam.  schmoll.gif kai patys galės jais pasirūpint tada ir auginsim  biggrin.gif

mano vaikas jauciu irgi taip pat .nes katina kai pamato tai iskart griebia uz uodegos doh.gif (nors sakyta kad taip negalima,skauda ir pan rolleyes.gif

turim papugele tai va su ja ir tai gal but nori pazaisti bet tas zaidimas iseina ne i gera ax.gif kai pradeda vaikytis ja po kambary biggrin.gif
Atsakyti
aš už didelius šunis. o kad puola ant vaiko, tai čia jau netinkamos priežiūros pasekmė. o jaunas šuniukas kaip ir vaikas mėgsta zbitkas krėst.
Atsakyti