Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie interjerą

Sveiki visi entuziastai ir jaukių namų fanai (manau ir aš esu tokia rolleyes.gif ), nes kai namai gražūs - tai ir mes gražesni ir nuotaika geresnė. Tad jei domitės savo (ir ne tik) namų interjero dizainu, turite klausimų - pasistengsiu atsakyti ir patarti.
Atsakyti
Labai labai malonu, kad parašėte, kad padėsite mums, nes manau kad daug kam reikės patarimų, bent mums tai tikrai thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, Gal ne visai i tema, bet noriu patarimo. Pas mus lauko durys yra sujungtos su langu. Kad butu aiskiau, idedu foto. Langai bus medzio spalvos. Kokias duris patartumete deti? Man grazios su stiklu per viduri, bet kai salia langas, gal visai neapsimoka deti duru su stiklu? g.gif kai manot? Norim mediniu duru, nors langai bus plastikiniai.Ar nesipjaus skirtingos fakturos?
user posted image
Atsakyti
man tai gražu, kai langai ir durys dera... rolleyes.gif Plastikas su medžiu nelabai.... rolleyes.gif O kodėl nenorit plastikinių durų, kad derėtų prie langų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 08 birželio 2009 - 18:35
QUOTE(rytorasa @ 2009 06 08, 19:35)
man tai gražu, kai langai ir durys dera...  rolleyes.gif Plastikas su medžiu nelabai....  rolleyes.gif O kodėl nenorit plastikinių durų, kad derėtų prie langų?

Prisiskaiciau forume, kad nelabai g.gif Kazkaip medis atrodo ir tvirciau ir saugiau
Atsakyti
na , dėl saugumo tai nežinau, bet dėl tvirtumo, tai išsikraipo ir tos, ir kitos.. rolleyes.gif
Pati suku galvą, kokias lauko duris geriau dėti... smile.gif Greitai prireiks.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena,
Jusu angos (langas+durys) konfiguracijai geriausiai deretu durys su pusiniu stiklu. Taip, kad duru apacia butu uzdara, o lango aukstyje butu stiklas (su skirstymu ar be). Darykite vienos medziagos ir langa ir duris, nes tokio tipo anga uzpildyta dviem skirtingom medziagom atrodys keistokai g.gif .
Del saugumo ,tai jei salia duru yra langas - tai praktiskai jokio skirtumo ka deti.... tokiu atveju geriausia sudeti langines ar nuleidziamas apsaugines zaliuzes.
Atsakyti
QUOTE(digma.lt @ 2009 06 09, 09:50)
Laba diena,
Jusu angos (langas+durys) konfiguracijai geriausiai deretu durys su pusiniu stiklu. Taip, kad duru apacia butu uzdara, o lango aukstyje butu stiklas (su skirstymu ar be). Darykite vienos medziagos ir langa ir duris, nes tokio tipo anga uzpildyta dviem skirtingom medziagom atrodys keistokai  g.gif .
Del saugumo ,tai jei salia duru yra langas - tai praktiskai jokio skirtumo ka deti.... tokiu atveju geriausia sudeti langines ar nuleidziamas apsaugines zaliuzes.

Dekui bigsmile.gif Va, cia ideja. Del stiklu vienodame aukstyje duryse ir lange. thumbup.gif Ir del langiniu ideja thumbup.gif mastau, gal is viso si langa ir duris darytis kitoje firmoje, nei viso namo langus, daryt viska is medzio, ar kitos fakturos, bet vienodos g.gif Ir langines tada reikia sugalvoti rolleyes.gif
LABAI ACIU digma.lt 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Ačių digma.lt, kad reklamuojate savo paslaugas, ačių... tik Jūs digma.lt man geriausias patarėjas visais interjero (gal net gyvenimo klausimais?) Dar kartą ačių digma.lt ... ir telaimina Jus digma.lt...
Atsakyti
Beje, radau stai tokias duris, tik as daryciau medzio spalvos
user posted image
Jei dar langa padarytume dviguba, gal visai nieko atrodytu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Antika38 @ 2009 06 09, 19:15)
Ačių digma.lt, kad reklamuojate savo paslaugas, ačių... tik Jūs digma.lt man geriausias patarėjas visais interjero (gal net gyvenimo klausimais?) Dar kartą ačių digma.lt ... ir telaimina Jus digma.lt...


Ko čia širstat jei žmogui padėjo? Ne savo produkciją pirkt liepė, o mestelėjo idėją, kuri prisidėjo prie naujų minčių generavimo doh.gif Ot tai jau baisu... Ačiū Dievui, kad dar yra, kas idėjomis dalijasi nemokamai 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Antika38 @ 2009 06 09, 20:15)
Ačių digma.lt, kad reklamuojate savo paslaugas, ačių... tik Jūs digma.lt man geriausias patarėjas visais interjero (gal net gyvenimo klausimais?) Dar kartą ačių digma.lt ... ir telaimina Jus digma.lt...

Beje, tikrai nuosirdziai padekojau, nes pasidziaugiau puikia ideja wub.gif jei nepatinka, juk niekas neliepia eiti i sia tema ax.gif
Atsakyti