Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų virtuvės

senoji tema čia

forumiečių virtuvių nuotraukytės

mano, tikiuosi naudingi, patarimai Jums 4u.gif :
patarimai, projektuojančioms virtuvę
virtuvės prietaisų instaliacijų rekomendacijos
virtuvinių stalviršių palyginimo lentelė


tai tęsiam toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tadūnas @ 2009 06 02, 21:34)
O kodel i kampines neideti stalcius? g.gif
Kazkaip man tas 1200 stalcius be rysio, jau 900 atrode atominis

Tai ,kad jie kainuoja nemazai doh.gif Eina sau, visai susimakalavau. Laikas bega, o as vis guma tempiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2009 06 02, 22:51)
Tai ,kad jie kainuoja nemazai doh.gif Eina sau, visai susimakalavau. Laikas bega, o as vis guma tempiu doh.gif

jus zinokit ir man tas pats doh.gif , tik kad va nors jau sioki toki virtuvini susiprojektavau, nu va dabar technika doh.gif tamsus miskas.....
Atsakyti
QUOTE(edituke @ 2009 06 02, 20:57)
o jus jei turetumet pinigini limita, ar sau pirktumete Nardi?
ir dar (is kart atsiprasau jei klausymai cia mano jau pasikartoja blush2.gif ) - kuri kaitlente geriau indukcine ir stiklo keramika  g.gif

kadangi stengiuosi būti natūralistė, sveikuolė ir t.t. ir pan, tai indukcinės nė už ką nesirinkčiau.
užtenka vien to fakto, kad ja negalima naudotis žmonėms, nešiojantiems širdies stimuliatorių. indukcinės veikimo metu susidaro labai didelis elektromagnetinis laukas, kas tikrai kenkia sveikatai.
bet - kiekvienam savo 4u.gif

o dėl buitinės technikos - panaršykite internete, daug akcijų dabar, galima ir papildomai pasiderėti, rašė merginos, kad vos ne pusę kainos nuderėjo.
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2009 06 02, 21:51)
Tai ,kad jie kainuoja nemazai doh.gif Eina sau, visai susimakalavau. Laikas bega, o as vis guma tempiu doh.gif


na, jei numatytas Egger, tada mano siulytas variantas netinka, storis per mazas (nors Thermopal jau turi 60 mm storio stalvirsi), ir tavasis variantas sunkiai gausis, jei nori nuleisti zemyn stalvirsio gabala, juk kitoje puseje jo yra paprastas popierius, tada reikia kazkaip suktis is padeties, ar tai tokio pacio dekoro plokste dviguba pasirinkti (bet vistiek siek tiek skirtumas bus matyt), ar tai stalvirsio virsutinio nupjauti uzapvalintas briaunas ir klijuoti PVC stora briauna (bet užapvalinimas tai praktiškiau g.gif ), kad su ta koja graziai ziuretusi (supranti, ka turiu omenyje? smile.gif). ir gal marmuro nedek, jau toks jis lenkiskas lenkiskas ax.gif siaip tai sugalvojau viena minti, bet jei pasirinkti mano siulyta varianta, na, jei bus idomu, parasysiu..

del stalciu - manau, kad vis delto geriau nei 1200 butu daryti po 600, nes tokio plocio stalcius jau butinai reikia daryti su Blum ar Hettich guoliniais mechanizmais, niekas kitas neatlaikytu, ir apskritai virtuve daug graziau atrodo ir tvarkingiau ziurisi, kai joje kuo maziau spinteliu plociu primaisyta - "zingsniu" vadinamu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2009 06 02, 22:51)
Tai ,kad jie kainuoja nemazai doh.gif Eina sau, visai susimakalavau. Laikas bega, o as vis guma tempiu doh.gif

kad kainuoja tai zinau, bet net BLUM'o atstovai nesugebejo paaiskinti kaip sureguliuoti lotuliukas.gif va cia man buvo pats idomumas, sedejom keturiese ir spoksojom beveik diena, kos sureguliavom, bat siaip, man kazkokie jie neidomus, na tai mano asmenine nuomone, gal del to, kad montazas buvo sudetingas g.gif
Papildyta:
O tai jai kelis stalvirsius sudeti Uzbaigimams tiktai, o jai nera pasirinkimo, tai per visa) kad ir tris ir is sono uzdeti HPL, tai jie sugeba labai kokybiskai, gal toks variantas yra iseitis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tadūnas @ 2009 06 02, 22:12)
O tai jai kelis stalvirsius sudeti Uzbaigimams tiktai, o jai nera pasirinkimo, tai per visa) kad ir tris ir is sono uzdeti HPL, tai jie sugeba labai kokybiskai, gal toks variantas yra iseitis g.gif


nelabai supratau, kaip cia taip?.. tris po 39 mm? ta prasme, kojos nuleidimui?
Atsakyti
QUOTE(Lillita @ 2009 06 02, 23:14)
nelabai supratau, kaip cia taip?.. tris po 39 mm? ta prasme, kojos nuleidimui?

Butent.
Sudublinti plokste.
Arba du 60mm
Atsakyti
QUOTE(Tadūnas @ 2009 06 02, 22:22)
Butent.
Sudublinti plokste.
Arba du 60mm


o kaip spresti stalvirsio uzapvalintas briaunas, jei laminatas, juk koja bus su HPL ar PVC briauna (t.y. tiesia)? negrazu.. g.gif

mes jau cia ir be Dovis diskutuojam biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lillita: 02 birželio 2009 - 22:26
QUOTE(Lillita @ 2009 06 02, 22:06)
na, jei numatytas Egger, tada mano siulytas variantas netinka, storis per mazas (nors Thermopal jau turi 60 mm storio stalvirsi), ir tavasis variantas sunkiai gausis, jei nori nuleisti zemyn stalvirsio gabala, juk kitoje puseje jo yra paprastas popierius, tada reikia kazkaip suktis is padeties, ar tai tokio pacio dekoro plokste dviguba pasirinkti (bet vistiek siek tiek skirtumas bus matyt), ar tai stalvirsio virsutinio nupjauti uzapvalintas briaunas ir klijuoti PVC stora briauna (bet užapvalinimas tai praktiškiau  g.gif ), kad su ta koja graziai ziuretusi (supranti, ka turiu omenyje? smile.gif). ir gal marmuro nedek, jau toks jis lenkiskas lenkiskas  ax.gif siaip tai sugalvojau viena minti, bet jei pasirinkti mano siulyta varianta, na, jei bus idomu, parasysiu..

del stalciu - manau, kad vis delto geriau nei 1200 butu daryti po 600, nes tokio plocio stalcius jau butinai reikia daryti su Blum ar Hettich guoliniais mechanizmais, niekas kitas neatlaikytu, ir apskritai virtuve daug graziau atrodo ir tvarkingiau ziurisi, kai joje kuo maziau spinteliu plociu primaisyta -  "zingsniu" vadinamu smile.gif

Kai baldinikui parodziau ta "marmurini", tai jo pirmi zozdziai ir lenkiskas vaizdelis biggrin.gif Prisiminem senus laikus, kai pas visus tokie virtuviniai buvo. O kita irgi is Egerio ziuriu, toki sviesu, bet ne balta, su mazyciais taskuciais. O gal apie sidabrini galvot? Nors mano galvoj ryzas virtuvinis su sviesiu stalvirsiu. Koja storintu is dvieju daliu ir ji butu storesne uz stalvirsi. Techniniu dalyku nezinau. Cia jau jus man galit pakomentuot kas ir kaip ten butu daroma smile.gif
Destyk destyk ta minti. O gal bus pati paciausia biggrin.gif
O tie guoliniai mechanizmai daug brangesni?
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2009 06 02, 22:28)
Kai baldinikui parodziau ta "marmurini", tai jo pirmi zozdziai ir lenkiskas vaizdelis biggrin.gif Prisiminem senus laikus, kai pas visus tokie virtuviniai buvo. O kita irgi is Egerio ziuriu, toki sviesu, bet ne balta, su mazyciais taskuciais. O gal apie sidabrini  galvot? Nors mano galvoj ryzas virtuvinis su sviesiu stalvirsiu. Koja storintu is dvieju daliu ir ji butu storesne uz stalvirsi. Techniniu dalyku nezinau. Cia jau jus man galit pakomentuot kas ir kaip ten butu daroma smile.gif
Destyk destyk ta minti. O gal bus pati paciausia biggrin.gif
O tie guoliniai mechanizmai daug brangesni?


na tie guoliniai ir yra tie Blum tandembox, tik gal ju taip niekas nevadina smile.gif na, pilno istraukimo su pritraukimo funkcija. jei rinkaisi paprastus begelius, tai tikrai daugiau 600 mm plocio stalciu nerekomenduojama su jais daryti. o kaip jus sprendete va tu uzapvalinimu klausima? smile.gif
Atsakyti
Tai ok, diskutuokit. Tik kai "keikiates" savo terminais nepamirskit isversti biggrin.gif Busiu protingesne kai su baldininku derinsiu toliau biggrin.gif
Perziurejau visas virtuvytes forumieciu, tai tiek chaoso pas visas. Rankeneles ir stacios ir gulscios. Stalciai, tai du, tai visa kruva. Tokios idealios ir neradau ax.gif Visuma, tai grazi, bet as va dabar kabinejuosi prie visko ir kitom akim ziuriu biggrin.gif
O pati rankeneliu nenoriu. Darysim siek tiek nupjauta krasta,kad butu kur pirstus uzkisti. Rygoj viena toki virtuvini ciupinau, tai labai patiko. O va kur buvo ileistos metalines rankenos, tai fe, visai nepatiko.
Atsakyti