Įkraunama...
Įkraunama...

Riebaliniai guziukai, nepiktybiniai augliukai

Sveikos mamytes uzvedu tema nes jokios info apie tai neradau.
Pas mano artima zmogu yra labai dug guzeliu ant kuno.As nekalbu apie skydliauke.Jam gyd.pasake kad tai nepavojinga .Keleta ju buvo pasalinta su vietine nejautra,tik del estetines priezasties.
O vienas mano draugas toki riebaliny guzeli turi galvoje.
Norejau paklausti gal kas yra susidure su sia problemel,ar sie guzeliai tikrai nera pavojingi?Ir nuo ko jie atsiranda? Nes issamios info negavom is mediku verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mamalopes @ 2009 06 12, 14:14)
Sveikos mamytes uzvedu tema nes jokios info apie tai neradau.
Pas mano artima zmogu yra labai dug guzeliu ant kuno.As nekalbu apie skydliauke.Jam gyd.pasake kad tai nepavojinga .Keleta ju buvo pasalinta su vietine nejautra,tik del estetines priezasties.
O vienas mano draugas toki riebaliny guzeli turi galvoje.
Norejau paklausti gal kas yra susidure su sia problemel,ar sie guzeliai tikrai nera pavojingi?Ir nuo ko jie atsiranda? Nes issamios info negavom is mediku verysad.gif

Turiu ju nemazai galvoj. Kai kaip reikiant padideja ir trukdo - pasalinu... Mane irgi uztikrino, kad jie nesupiktybeja rolleyes.gif
O nuo ko atsiranda - nezinau. Gal paveldima?
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2009 06 12, 17:33)
Turiu ju nemazai galvoj. Kai kaip reikiant padideja ir trukdo - pasalinu... Mane irgi uztikrino, kad jie nesupiktybeja rolleyes.gif
O nuo ko atsiranda - nezinau. Gal paveldima?

o kaip juos atskirti nuo pvz limfmazgiu ?
Atsakyti
QUOTE(jurgitele12 @ 2009 06 12, 16:43)
o kaip juos atskirti nuo pvz limfmazgiu ?

Is kur galvoj limfmazgiai?
Atsakyti
Klysti- galvoje yra limfmazgiu- jie yra pakausio srityje po skalpu. ax.gif
O atskirti nuo limfmazgiu galima padarius guziuko echoskopija ir pamacius kas yra viduje, o siaip uztenka patyrusio chirurgo akies ax.gif

Mano vyrui taip pat isoperuoti keli tokie guzeliai. Mediciniskai vadinamos LIPOMA- riebalini audinio guzelis. Jie nepiktybeja. Reikia pasiziureti ar cukraus kiekis kraujuje normalus. PAs vyra taip ir nerado priezasties- daznai pasitaiko keliems seimos nariams nors tiesioginio paveldimumo nera, tik polinkis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rence25: 12 birželio 2009 - 20:56
Na o kaip ant kuno g.gif Na man tai labai idomu kokia priezastis ju susiformavimo,na as nemanau kad tai limfazgiai.Nes pagal atliktus tyrimus pasake tai tas pats riebalinis darinys kaip ir ant galvos.
Bet labai keista kad ir info nelabai ka galim rasti.Na del paveldimimo tai as g.gif gal suabejociau,na bet gal????? Bet vat kas keisciausiai kad juos pasalinus jie po tam tikro laiko vel atsiranda.Ir vat kiek as esu skaicius tai kad dauguma vyru juos turi,o net kazkokem USA forume kad tipo atsiranda kai yra organizme susikaupe daug negeru medzegu ir organizmas nespeja pasalinti.Ir kad kad zmogus valgantis tam tikra maista kurio jam isvis organizmas netoleruoja ir irgi duoda pagrinduo atsirasti.Na visgi labai idomu g.gif
Papildyta:
QUOTE(rence25 @ 2009 06 12, 20:54)
Klysti- galvoje yra limfmazgiu- jie yra pakausio srityje po skalpu.  ax.gif
O atskirti nuo limfmazgiu galima padarius guziuko echoskopija ir pamacius kas yra viduje, o siaip uztenka patyrusio chirurgo akies ax.gif

Mano vyrui taip pat isoperuoti keli tokie guzeliai. Mediciniskai vadinamos LIPOMA- riebalini audinio guzelis. Jie nepiktybeja. Reikia pasiziureti ar cukraus kiekis kraujuje normalus. PAs vyra taip ir nerado priezasties- daznai pasitaiko keliems seimos nariams nors tiesioginio paveldimumo nera, tik polinkis.

Norejau taves paklausti, o tai ka cukraus kiekis turi kazkoke reiksme tiems guzeliams?
Atsakyti
[/b]

Norejau taves paklausti, o tai ka cukraus kiekis turi kazkoke reiksme tiems guzeliams?
[/quote]
sako kad turi,jei padidejes cukrus gali augt miezis ar sunvotes,gal tada ir tie guzeliai.Na pas mane tai ju pilna ant pilvo,po oda,as juos uzciuopiu,bet nesimato,Limfmazgiu gal tiek daug nebutu g.gif
Atsakyti
[quote=pukuotukassss,2009 06 30, 23:31]
[/b]

Norejau taves paklausti, o tai ka cukraus kiekis turi kazkoke reiksme tiems guzeliams?
[/quote]
sako kad turi,jei padidejes cukrus gali augt miezis ar sunvotes,gal tada ir tie guzeliai.Na pas mane tai ju pilna ant pilvo,po oda,as juos uzciuopiu,bet nesimato,Limfmazgiu gal tiek daug nebutu g.gif
[/quote]
Na tikrai mes kalbam ne apie lifmazgius,nes kaip pas tave ant pilvo tai pas mano pazystama ant viso kuno,nors jis daug ju ir pasaline.Man idomu o tu pati stambi ar kuda,nes mano draugas labai kudas ir cukrause kiekys lyg normalus,ceip padidejas cukrus daugiau stambesniems zmonems ar pagal paveldimuma.Na bet idomu .
Atsakyti
QUOTE(mamalopes @ 2009 06 12, 15:14)
Sveikos mamytes uzvedu tema nes jokios info apie tai neradau.
Pas mano artima zmogu yra labai dug guzeliu ant kuno.As nekalbu apie skydliauke.Jam gyd.pasake kad tai nepavojinga .Keleta ju buvo pasalinta su vietine nejautra,tik del estetines priezasties.
O vienas mano draugas toki riebaliny guzeli turi galvoje.
Norejau paklausti gal kas yra susidure su sia problemel,ar sie guzeliai tikrai nera pavojingi?Ir nuo ko jie atsiranda? Nes issamios info negavom is mediku verysad.gif


Turejau guzeli virsugalvyje,jau gal kokie 6metai kaip isoperavo. Kol nepradejo jis turkdyt man, augt ir matytis, tol neoperavau. Labai bijojau, nes siunte i onkologini ir ten operavo. Pradzioj galvojau, kad amen- vezys, bet gydytojas nuramino, kad cia tik riebalinis.Isoperavo ir toj vietoj plaukai ataugo, dabar viskas normaliai thumbup.gif
Atsakyti
TAi pas mano vyra ir cukraus kiekis normalus- jis vidutinio kuno sudejimo ax.gif
Padidejes cukraus kiekis gali tureti itakos visokioms odos ligoms, taip pat lipomoms ax.gif

Mediciniskas straipsniukas apie lipomas anglu kalba
http://emedicine.med...191233-overview
Atsakyti
Aciu tau uz info,tai visgi tai yra kaip genetine liga.Tos riebalines liaukos nieko blogo tik va vienur skaiciau kad jos buna ir ant organu.Ir minusas tas kad jie gali spasti kraujaysles,o blogeusei kai jos atsiranda ant stuburo.Na ir anglu specelistai linke juos ispjauti,nors neturi 100%pagrindo.Jie raso kad tai mokslo neistirta iki galo.
Atsakyti
QUOTE(mamalopes @ 2009 07 02, 00:14)
Aciu tau uz info,tai visgi tai yra kaip genetine liga.Tos riebalines liaukos nieko blogo tik va vienur skaiciau kad jos buna ir ant organu.Ir minusas tas kad jie gali spasti kraujaysles,o blogeusei kai jos atsiranda ant stuburo.Na ir anglu specelistai linke juos ispjauti,nors neturi 100%pagrindo.Jie raso kad tai mokslo neistirta iki galo.

na greiciausiai kad tai genetika turi ytakos,kadangi pas mus tai ir pas mama ir broli ir pas mane.
Atsakyti