Įkraunama...
Įkraunama...

Gintariniai papuošalai

Ar turie gintarinių papuošalų? Ar jais puošiatės? Prie kokių drabužių derinate?
Papildyta:
Gavau dovanu grazia grandinele ir auskarus nezinau prie ko galiu derinti
Atsakyti
Aš asmeniškai nenešioju, nes neturiu, bet manau, kad gražiai atrodytų prie lininių ar baltų, vasariškai lengvų rūbų. Na bent jau vienas iš variantų ax.gif Nors to gintaro įvairiausio būna.. g.gif O taviškis šviesus ar tamsus?
Atsakyti
Turiu labai kuklią skirtingų spalvų ginteriukų apyrankę su sidabri intarpais, tai derinu prie visko ir visur nešioju. Ir prie džinsų, ir prie kostiumėlio man ji tinka.

Manyčiau, kad gintarą reikia derinti pagal tai, kokio stiliaus papuošalai su juo yra - ji senoviniai karoliai, tai tikrai tik prie lino suknios, bet jei pats papuošalas stilingas, tai ir prie darbinio kostiumėlio gerai atrodys. Man gintaras labai gražu ir tikrai nemanau, kad jį kažkaip kitaip reikia derinti, nei kitus akmenis - pagal spalvą ir stilistiką bendrą, o ne būtinai tik prie lino.
Atsakyti
as nenesioju, bet derint su lininiais rubais, tai man atrodo isvis blogas variantas - bus tokia folklorine rugiaveide. dar truksta nertos kepureles ant galvos doh.gif
jei jau man labai reiktu derint, tai derinciau kontrasto principu - kad ir prie nuplysusiu dzinsu
Atsakyti
QUOTE(Bittersweet @ 2009 06 21, 07:13)
as nenesioju, bet derint su lininiais rubais, tai man atrodo isvis blogas variantas - bus tokia folklorine rugiaveide. dar truksta nertos kepureles ant galvos doh.gif
jei jau man labai reiktu derint, tai derinciau kontrasto principu - kad ir prie nuplysusiu dzinsu

drinks_cheers.gif visiškai sutinku.
Jokio ypatingo derinimo, manau, nereikia. Man gražus akmuo. turiu tamsaus gintaro nušlifuotų apvalių nemažų kunkolų apyrankę. Man ji prie visko tinka, ir labai miela patapo.
Atsakyti
Kadangi esu susijusi su gintaru (juo prekiauju), man labai patinka. Gintarinius papuosalus deduosi ir ivairiom progom, ju buna ir labai prabangiu - pvz su auksu ir deimantais 4u.gif
Atsakyti
Turiu lengvučius įvairiaspalvius gintarinius karoliukus - tinka praktiškai prie visko bigsmile.gif
Atsakyti
Turiu auskarus, bet nenešioju, ne mano stilius kažkaip.. unsure.gif
Atsakyti
As neturiu gintariniu papuosalu ax.gif
Atsakyti
nemegstu gintaro schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(PinaColada85 @ 2009 06 21, 22:49)
nemegstu gintaro schmoll.gif



drinks_cheers.gif ant saves visiškai neįsivaizduoju jo. Geriausias iš blogiausių - geltonas matinis gintarai. o ryžas ar skaidrus - no way schmoll.gif

sutinku su Bittersweet, kad su suplyšusiais džinsais būtų daug geresnis derinys nei su nertais ar lininiais rūbais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lisik: 21 birželio 2009 - 21:56
nemegstu gintariniu papuosalu schmoll.gif
Atsakyti