Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 47 tema

user posted image
Ankstesnių temų nuorodos:

Namo aplinka 1
Namo aplinka 2
Namo aplinka 3
Namo aplinka 4
Namo aplinka 5
Namo aplinka 6
Namo aplinka 7
Namo aplinka 8
Namo aplinka 9
Namo aplinka 10
Namo aplinka 11
Namo aplinka 12
Namo aplinka 13
Namo aplinka 14
Namo aplinka 15
Namo aplinka 16
Namo aplinka 17
Namo aplinka 18
Namo aplinka 19
Namo aplinka 20
Namo aplinka 21
Namo aplinka 22
Namo aplinka 23
Namo aplinka 24
Namo aplinka 25
Namp aplinka 26
Namo aplinka 27
Namo aplinka 28
Namo aplinka 29
Namo aplinka 30
Namo aplinka 31
Namo aplinka 32
Namo aplinka 33
Namo aplinka 34
Namo aplinka 35
Namo aplinka 36
Namo aplinka 37
Namo aplinka 38
Namo aplinka 39
Namo aplinka 40
Namo aplinka 41
Namo aplinka 42
Namo aplinka 43
Namo aplinka 44
Namo aplinka 45
Namo aplinka 46

Kuriančios svajonių sodus, arba bendraminčių plepsėjimai ''ne į temą"

Sodai-atgaiva akims - vaizdelių nuorodos be plepesių

Internetiniai fotoalbumai, kaip ir kur susikurt smile.gif - paaiškinimai, kaip šiame forume skelbti nuotraukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 23 birželio 2009 - 13:55
As pirma, as pirma !!! bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=apzeldintoja diplomante,2009 06 23, 12:50]
[quote=Srove,2009 06 19, 19:50]

user posted image
srove......vat sitas..............matau kad tiltelis o po juo veja.......var sicia pasidare idomu kaip padaryta......
[/quote]
nugi tikrai ten nera jokio tiltelio... kur melyna - petuniju ar surfiniju vazonas su "koja", pastatytas ant vejos, o aplinkui juoda gelyno zeme.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 23 birželio 2009 - 18:29
QUOTE(Tina* @ 2009 06 23, 17:44)
As pirma, as pirma !!!  bigsmile.gif

aš jau galvojau,kad praleidau kokią sukurtą temą,kad nieks neateina bigsmile.gif ,bet paskui pagalvojau,kad geri orai tai gėlynuos visos tupi bigsmile.gif

QUOTE(vida777 @ 2009 06 23, 19:28)
nugi tikrai ten nera jokio tiltelio... kur melyna - petuniju ar surfiniju vazonas su "koja", pastatytas ant vejos, o aplinkui juoda gelyno zeme.

nėra,bet kai parašė tai ir aš grįžau pažiūrėti,tai iš pirmo žvilgsnio yra tiltelio efektas biggrin.gif
Atsakyti
Spėju, kad tiesiog a_d nepasididino nuotraukos, mažytėj gal ir galima kažkokį tiltelį įžiūrėt. Pasididinus - tampa vysks aišku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2009 06 23, 18:49)
aš jau galvojau,kad praleidau kokią sukurtą temą,kad nieks neateina  bigsmile.gif ,bet paskui pagalvojau,kad geri orai tai gėlynuos visos tupi  bigsmile.gif
nėra,bet kai parašė tai ir aš grįžau pažiūrėti,tai iš pirmo žvilgsnio yra tiltelio efektas  biggrin.gif

Ko gero ne gėlynuose tupi, o Jonus su Janinom sveikina. O gal paparčio žiedo ieško ???
Atsakyti
Sveikos, jei priimsit, bandysiu ir as prie jusu prisijungti, o tai vis ksaitineju, skaitineju ir bandau pati viska daryti, bet, kad o taciau ......... jauciu padarysiu betvarke.... ryt sukelsiu nuotraukas gal kas patars, ka kur sodint, ka persodint, bandau formuot 2 alpinariumus, viena su prudeliu ir kaskada, bet neturiu aiskios vizijos, o tik supiltus 2 kalnelius ir iv, primetytu augaliuku is turgaus, medelynu ar kaimynu ax.gif
Atsakyti
Galbūt tai vaikiška.. bet šiand ypatingai susižavėjau pas tėvus augančia veigėla.. štai jos žiedų foto
user posted image

mama gavo dovanų prieš 8 metus mažutį krūmelį. Dabar jau krūmas apie 2 metrų aukščio. Ir žydi žydi žiedais apsipylęs.
Kai kuriom žiemom apšaldavo šakelės. Šiais metais gal neapšalo, gal todėl taip džiugiai žydi.
Atsakyti
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Tikrai visos Jonines svente, nes vos kelios zinutes beparasytos smile.gif
Papildyta:
smėlio smiltelė, grazus katileliai wub.gif
Papildyta:
O pas mane turetu but idomus derinys: pradejo zydet keliu melynu atspalviu pentiniai ir gaure ilgom geltonom uodegom netrukus pasipuos. Laukiu labai kaip atrodys.
Atsakyti
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 06 22, 06:21)
kas iš daugiamečių gėlių tinka šalia jazminų?

sunkus klausimas smile.gif - daug kas.
juk zydi baltai, o paskui paprasta zaluma - neutralus krumas atrodo.
panasiu metu, vos veliau prazysta karpatiniai, didziaziedziai, tankiazziedziai katileliai [sie visai nusipjauna] - gali pabandyti.
geles-kupstai ilgais lapais,
zemei uzdengti pvz silinis gvazdikas [buna ir pilkais,ir tamsiais lapais], prazys iskart po jazmino,
avizuole baltais dryziais [cia man labai tinkama atrodo blush2.gif ]


QUOTE(muminukas @ 2009 06 22, 07:34)
merginos, o ką galėčiau pasodinti dar į šitą eilę? norėtųsi nelepių žydinčių daugiamečių

pasodinta skirtingų spalvų bijūnų (kokių brolis davė, tokius ir ėmiau) ir ciklameninių primulių (raktažolių), tik gal ne visos prigijo, papildysiu kitais metais. ta juosta apie pusmetrio pločio, o ilgio kiek matosi, visai nedidukai kampukai netilpo.

man Tinos mintis patiko del viszalumo ir vienmeciu.

jei labai nori ten bijunu,ir siaip - gelynelio ilgo, stai kaip:
i tarpus prie zoles kisk aukstas lelijas - zydes po bijunu [ar veliau siek tiek, nelygu rusis], o nuzydejus nesimatys [uzstos bijunu lapai] ju baisiu stiiebu kol nudzius ir nupjausi.
i tarpus tarp paciu bujunu - didziosios margutes. zydes ir bujos pavasari tada, kai bijunu lapai tik zelia, o paskui suzele uzdengs/uzgos marguciu ''šieną", kol ji galesi nupjauti.
[sie du patarimai is mano gelyno - liuks isejo]
priekyje paeiliui sodinti anksti zydincias svogunines [krokai, hiacintai pvz] ir veliau vasara-rudeni zydincias zemas gelytes, augancias kupteliais [pvz serencius, arba zemaugius daugiamecius astrus]
4u.gif

QUOTE(kice @ 2009 06 22, 13:12)
  Pas mane salia tvoros, neplaciame zoles ruoze auga jaunos kolonines tujos.. Beda, kad MB labai tingi pjauti skysta zolyte po tujomis, o jei nepjauna - negrazu buna.. Galvoju, kokiu neaukstu augaliuku pasodinti, kad uzdengtu zeme ir augtu po tujomis..

sliauziantis [ir mindomas - toks labai jau smulkus tankus] ciobrelis
paronichija
sagina subulata - jei nera labai sauleta ir sausa [nords pas mane po kadagiu tokioj vietoj gerai augo]
Sroves ryskus pvz - sliauzianti silinge [pati as dregnoj vietoj po spiraline tuja pakisau]



Atsakyti
Ir aš prašausi į būrį smile.gif
Štai dalelė mūsų namuko aplinkos: čia
Atsakyti