Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojam toliau 8 dalis

Kadangi buvusioji tema eina i pabaiga, nes prirasem jau visus 50 puslapiu, kvieciu testi toliau astuntojoje sapnu dalyje
ML
Atsakyti
Sveikos smile.gif mano tėtis miręs prieš daugiau nei 2 metus, bet pastaruoju metu pradėjau jį dažnai sapnuoti. Šiąnakt susapnavau, kad esu kažkur poliklinikoje ir būdama pas gydytoją matau pro langą, kad jis manęs apačioj laukia ir lyg mes turim su juo eiti kartu namo. Nors švietė saulė jis buvo apsirengęs ilgu pilku paltu ir užsidėjęs šiltą žieminę kepurę bei vis trypčiojo toj pačioj vietoj tai atsisukdamas veidu tai nugara. Tiksliai neatsimenu, bet atrodo, kad išėjus iš poliklinikos aš kažkur ėjau ne pas jį, bet vis galvojau, kad einu kažkur, o jis gi manęs ten stovi ir laukia... Gal kas galėtumėt paaiškinti tokį sapną, nes kažkodėl nelabai ramu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(careless_of_danger @ 2009 06 27, 12:58)
Sveikos  smile.gif  mano tėtis miręs prieš daugiau nei 2 metus, bet pastaruoju metu pradėjau jį dažnai sapnuoti. Šiąnakt susapnavau, kad esu kažkur poliklinikoje ir būdama pas gydytoją matau pro langą, kad jis manęs apačioj laukia ir lyg mes turim su juo eiti kartu namo. Nors švietė saulė jis buvo apsirengęs ilgu pilku paltu ir užsidėjęs šiltą žieminę kepurę bei vis trypčiojo toj pačioj vietoj tai atsisukdamas veidu tai nugara. Tiksliai neatsimenu, bet atrodo, kad išėjus iš poliklinikos aš kažkur ėjau ne pas jį, bet vis galvojau, kad einu kažkur, o jis gi manęs ten stovi ir laukia... Gal kas galėtumėt paaiškinti tokį sapną, nes kažkodėl nelabai ramu blush2.gif


O kas pacia neramina? Siuo atveju konkreciai uzsakykit misias uz jo vele ir viskas susitvarkys. Taip daznai nutinka, kad skesdami skausme, pamirstam melstis uz velias, ka jos ir pranesa simboliais sapnuose
Atsakyti
Labas rytas,

Nu ir sapnuoju as, jau baisu daros net eit miegot. Praeita nakti sapnavau kad dirbau kazkokioj imonej psilenkiau ir iskrito dirbtinis dantis jis buvo kazkaip priklijuotas su klijais, galvoju nu kaip db atrodysiu as be danties is kur gaut kliju vel prisiklijuot (Man tas dantis ir realybeje yra istatytas). doh.gif
Toliau kitas sapnas gryzo mano mama ir tetis. Tetis atsisedo ant lovos ir sako nu nebegaliu daugiau paeit prisifgeriau per daug, ziuriu i ji rimtai girtas, (siaip jis mazai geria). Paskui mama dave mano sunui kukuruzu ziedo formos, jis tuos kukuruzus valgo ir vaiksto po kambari.Sugalvojau ji nurengt nes buvo silta, pasiziuriu as po drabuziais visas isbertas tokiais pat ziedo formos berimais, jam isbere tik kojas ir rankas. po to atsibudau fui ir jauciausi negerai visa diena. Ka tai galetu reiksti, gal blogo ka nors?

Negana to sia nakti vel visokiu nesamoniu prisisapnavau, sapnavau, kad esame kaime pas mociute su visa seima, jie visi lauke geria alu, o mociute sedi namie viena( nors ji jau mirusi), as nuejau ir sakau: "jai einam i lauka prie visu nesedek cia viena", tada ji isejo.
Kitas sapnas: vaziuoju ziuriu policija visus stabdo ir kazka tikrina, sakau vyrui reik vaziuot aplinkui ka musu nesustabdytu, o tai dar ras ka nors negero.Veliau kazkaip atsiradau pas uosviene su vyro broliu skaitem kazkokia knygele jis laike rankoj meskiuka grazu balta, o as ta knygele su pasakom, o jo zmona labai pyko kodel mes skaitom, o ne namo einam. Po to atsibudau. Nu tikiuosi tie sapnai nereiskia labai blogai. Ka manot?
Atsakyti
QUOTE(dianux79 @ 2009 06 28, 08:24)
Labas  rytas,

Nu ir sapnuoju as, jau baisu daros net eit miegot. Praeita nakti sapnavau kad dirbau kazkokioj imonej psilenkiau ir iskrito dirbtinis dantis jis buvo kazkaip priklijuotas su klijais, galvoju nu kaip db atrodysiu as be danties is kur gaut kliju vel prisiklijuot (Man tas dantis ir realybeje yra istatytas).  doh.gif
Toliau kitas sapnas gryzo mano mama ir tetis. Tetis atsisedo ant lovos ir sako nu nebegaliu daugiau paeit prisifgeriau per daug, ziuriu i ji rimtai girtas, (siaip jis mazai geria). Paskui mama dave mano sunui kukuruzu ziedo formos, jis tuos kukuruzus valgo ir vaiksto po kambari.Sugalvojau ji nurengt nes buvo silta, pasiziuriu as po drabuziais visas isbertas tokiais pat ziedo formos berimais, jam isbere tik kojas ir rankas. po to atsibudau fui ir jauciausi negerai visa diena. Ka tai galetu reiksti, gal blogo ka nors?

Negana to sia nakti vel visokiu nesamoniu prisisapnavau, sapnavau, kad esame kaime pas mociute  su visa seima, jie visi lauke geria alu, o mociute sedi namie viena( nors ji jau mirusi), as nuejau ir sakau: "jai einam i lauka prie visu nesedek cia viena", tada ji isejo.
Kitas sapnas: vaziuoju ziuriu policija visus stabdo ir kazka tikrina, sakau vyrui reik vaziuot aplinkui ka musu nesustabdytu, o tai dar ras ka nors negero.Veliau kazkaip atsiradau pas uosviene su vyro broliu skaitem kazkokia knygele jis laike rankoj meskiuka grazu balta, o as ta knygele su pasakom, o jo zmona labai pyko kodel mes skaitom, o ne namo einam. Po to atsibudau. Nu tikiuosi tie sapnai nereiskia labai blogai. Ka manot?



Aprasysiu tavaji sapna svetaineje...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2009 06 28, 04:07)
O kas pacia neramina? Siuo atveju konkreciai uzsakykit misias uz jo vele ir viskas susitvarkys. Taip daznai nutinka, kad skesdami skausme, pamirstam melstis uz velias, ka jos ir pranesa simboliais sapnuose


Labai ačiū už atsakymą smile.gif anksčiau tikrai dažnai eidavau į bažnyčią, pasimelsdavau, pastatydavau žvakutę, nuvažiuodavau aplankyti kapo, o dabar jau senokai nesu to darius verysad.gif matyt todėl tevelis sapnuose mane lanko ir prašo jo atminimui skirti daugiau dėmesio... bijojau, kad tas sapnas nieko blogo nereikštų, tačiau Jūs tikrai labai nuraminot, už ką Jums dar kartą ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(careless_of_danger @ 2009 06 29, 00:33)
Labai ačiū už atsakymą smile.gif anksčiau tikrai dažnai eidavau į bažnyčią, pasimelsdavau, pastatydavau žvakutę, nuvažiuodavau aplankyti kapo, o dabar jau senokai nesu to darius verysad.gif  matyt todėl tevelis sapnuose mane lanko ir prašo jo atminimui skirti daugiau dėmesio... bijojau, kad tas sapnas nieko blogo nereikštų, tačiau Jūs tikrai labai nuraminot, už ką Jums dar kartą ačiū smile.gif


I sveikata saulele, i sveikata, taip ir padaryk, kaip parasiusi 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,mano mama sapnavo kiauliu banda.Ka tai galetu reiksti? smile.gif
Atsakyti
Paskutiniu metu daug kas keičiasi mano gyvenime, nusižudė draugė... paskui kažkas piktybiškai aapgadino turtą ir t.t.

šiąnakt sapnavau kažką neįprasto, nemoku paaiškinti bet gal lingulingu galėtumei pasakyti ką pati manai apie šį sapną(gal greičiau jo ištrauką nes viso nepamenu)
esu namuose savo kabrayje, pro praverta balkoną į kambarį įlekia pausktis o ji vejasi stipresnis ir vis bando suzaloti, kimba i spranda o ta kregzde skredna nuo jo tolyn ir taip per mano kambari - as pagavau kregzde ir isleidau pro langa i m\ kiema ( balkonas istiklintas) pakelusi akis pamaciau kad kaba lizdas nat mano balkono, lizde kita kregzde sedi, tas kitas pausktis vel kimba tai antrao kregzdei uz sprando ( o gal tai ta pati kregzde negaliu pasakyt tikslaii) o ta - vel pro langa i mano kambari ir suka ratus, ar ta kita pagavau - pro langa isleidau o ji atgal isskrido, rodos paemiau i ranaks ir pamaniau pati sau ar suzeista esi ar kas yra, kodel neskrendi... ko neskrendi tolyn o grizti pas man i namus...

gal tai beprasmis sapnas bet netikiu nes paskutines dvi savaites buvo be sapnu, uzmigdavau labai velai, kartais paryciais ir taip neramiai o paskutines dienos lyg geriau ir stai sis sapnas... unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(KaRiNooTeA @ 2009 06 29, 08:53)
Sveiki,mano mama sapnavo kiauliu banda.Ka tai galetu reiksti? smile.gif


Kazkur jau maciau sio sapno aprasa, tik nepamenu kur...?
Visumoje tai godumo, skupumo, nesvarumo simbolis...alternatyvos net nezinau, bet visumoje sapnas jauciu perspeja apie nemalonumus ir jie gali buti susyje butent su tomis savybemis, kurias isvardyjau auksciau.Dar - visa banda gali simbolizuoti issitraukima i kazka tokio kas susyje su barniais kylanciais is godumo, pavydo ir apkalbu.

Papildyta:
QUOTE(ingakalnis @ 2009 07 08, 18:47)
Paskutiniu metu daug kas keičiasi mano gyvenime, nusižudė draugė... paskui  kažkas piktybiškai aapgadino  turtą ir t.t.

šiąnakt sapnavau  kažką neįprasto, nemoku paaiškinti bet gal lingulingu galėtumei  pasakyti ką pati manai apie šį sapną(gal greičiau jo ištrauką nes viso nepamenu)
esu namuose savo kabrayje,  pro praverta balkoną į kambarį įlekia pausktis o ji vejasi  stipresnis ir vis bando suzaloti, kimba i spranda  o ta kregzde skredna nuo jo tolyn ir taip per mano kambari - as pagavau kregzde ir isleidau pro langa  i m\ kiema ( balkonas istiklintas) pakelusi akis pamaciau kad kaba lizdas nat mano balkono, lizde kita kregzde sedi, tas kitas pausktis vel kimba tai  antrao  kregzdei  uz sprando ( o gal tai ta pati kregzde negaliu pasakyt tikslaii)  o ta - vel  pro langa i mano kambari  ir suka ratus, ar ta kita pagavau - pro langa isleidau o ji atgal isskrido, rodos paemiau i ranaks ir pamaniau pati sau ar suzeista esi ar kas yra, kodel neskrendi... ko  neskrendi tolyn o grizti  pas man i namus...

gal tai beprasmis sapnas bet netikiu nes paskutines dvi savaites buvo be sapnu, uzmigdavau labai velai, kartais paryciais ir taip neramiai o paskutines dienos lyg geriau ir stai sis sapnas...  unsure.gif


Kregzde simbolizuoja laisve, pokycius,atsinaujinima.Vertetu isjausti kas tas agresyvus paukstis.Gal pavyks prisiminti koks tai paukstis? Nes pats sapnas akyvaizdziai apie tave pacia ir pokycius, kuriu tu greiciausiai vengi, bijai, todel ir ta kregzde isleidi pro langa...NEziurint kaip skausmingi isgyvenimai, bet jie musu atramos taskas, stimulas, judeti ir augti savyje.Dar - gal buvot labai prisirise viena prie kitos su jau isejusia drauge? Jei taip, tada vertetu ja paleisti ir melstis kol visiskai viskas issigrynins... turiu omenyje prisirisima bei netekti.

Atsakyti
ka reiskia sapnuoti gandra? as sedziu pievoj, jis atskrenda nusileidzia visai salia manes ir as jam glostau snapa?
Atsakyti
sveikos, Siandien mama paskambino man ir papasakojo ka sapnavo mano mociute, taigi: sianakt mociute sapnavo mane visa juoda suknele juodu veidu ir dar sydas juodas ir kad as isejau su savo tevu (jis mires). gal kas zinote ka reiskia, labai jau baisu man, kad kas blogo neatsitiktu verysad.gif labai jau tikiu sapnais, nes daznai pildosi viskas. cry.gif
Atsakyti