Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip auginti vėdrynus?

Labai patinka vėdrynai, jie man kelia nostalgiją...Bet nežinau ,kaip tuos dekoratyvinius auginti g.gif Dabar mačiau jų šaknelių pardavime, bet taip ir nesupratau, kada juos sodinti?Dabar ar pavasarį?
Ant pakučio lyg ir nurodyta, kad juos reikia žiemai iškasti, bet vėl gi nurodyta, kad sodinti rudenį... Ar per žiemą jie neperdžius nepasodinti? Ar jiems reikalinga drėgna vieta, kaip ir jų laukiniams broliams? unsure.gif
Atsakyti
Tu vedrynu yra kelios rusys.As auginu paprastus,pilnavidurius geltonus,tad sie jokiu kaprizu neturi.Apsodinus viena balos krasta.Suzydi geguzes men,sudarydami zydincia pieva.Uzsuk siuo adresu i mano sudaryta albuma,ar apie tuos pacius kalbam:
http://pg.photos.yah...m/ph//my_photos
Jei siuos,ju turiu ir parduoti.Jei sudomins,uzrasyk savo el pasto adresa ar ji atsiusk i Tu-tis@one.lt atsiusiu turimu augalu sarasus,kainas.Tam mano albume gali issirinkti pagal foto norima augaliuka(cia parduodamu nuotraukeles).
O kas del sodinimo,sis metas dar visiems augalams tinkamas.Pavasari beliks sulaukti augimo ir ziedu..
Atsakyti
Aha, ir šitie labai nuostabūs, primena tuos ,vaikystės pievose skintus...Bet aš kalbu apie tuos įvairiaspalvius didžiažiedžius... Bet turbūt ir jiems panašios sąlygos, kaip ir tiems paprastiems?
Regila, gal ir labai sudomintų Jūsų augaliukai,bet kaip gi aš juos atsiimčiau iš Jūsų?
Atsakyti
Aš irgi nusipirkau vėdrynų. tai kaip suprantu galiu sodinti dabar? Aš auginsiu balkone.
Atsakyti
Ir man patinka vedrynai, tik siais metais ju niekaip nebeisigyjau...
Atsakyti
man padovanojo dabar vazonelyje vedrynus.o kazi ar nepervelu butu dabar juos sode ir pasodinti?
Atsakyti
Sveiki,

prekybos centruose parsiduoda vedrynai , o juos siuo metu galima sodinti ?
Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2009 09 17, 21:31)
Sveiki,

prekybos centruose parsiduoda vedrynai , o juos siuo metu galima sodinti ?



nejau nieks neaugina ju
Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2009 09 18, 20:44)
nejau nieks neaugina ju

Sveikos as auginu, bet to didelio grozio nesulaukiau, jei atvirai jie mane nuvyle, vos ne vos sudygo, lyg ir parode minetiurinius ziedus, ir viskas nunyko, nepatiko kazkas turbut. Sakiau daugiau neauginsiu. blush2.gif schmoll.gif
Atsakyti
Negi niekas neaugina šių nuostabių, į rožytes panašių gėlių? g.gif

user posted image
Atsakyti
Šiandien mugėje mačiau nuostabius vėdrynus wub.gif , bet taip ir nepirkau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 03 28, 17:57)
Negi niekas neaugina šių nuostabių, į rožytes panašių gėlių? g.gif



Šiemet aš bandysiu auginti,tikiuosi kad sulauksiu žiedų rolleyes.gif
Atsakyti