Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

user posted image

1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema
6 tema
7 tema
8 tema
9 tema
10 tema
11 tema
12 tema
13 tema

Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti papuoštus, manau paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, nes pagrinde tai yra medutis, o jam turim atskirą temą. Bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.
Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kievienam naujokui ir ne tik būtų aišku ir suprantoma.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tukstantinis beze/grietinele puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.


Taip pat norėčiau priminti, kad konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašau pasilikti sau.

Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais!
Atsakyti
mergytes pasakykit , nusipirkau torto forma ir ja plaunant pamaciau kad per ta sudurima kur segasi vanduo bega, tai kai ipilsiu tesla ji neisbegs? ar cia ji kokia brokuota? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2009 07 15, 22:27)
mergytes pasakykit , nusipirkau torto forma ir ja plaunant pamaciau kad per ta sudurima kur segasi vanduo bega, tai kai ipilsiu tesla ji neisbegs? ar cia ji kokia brokuota?  g.gif

na vanduo pas mane negaliu sakyt kad labai bega bet siektiek teka vos vos,tai tesla manau neistekes,nes gi ji nebus tokia skysta kaip vanduo smile.gif
Atsakyti
visiškai sutinku 4u.gif tešla tirštesnė nei vanduo ir tikrai niekur neišbėgs 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, mergaitės, už šiltus žodžius wub.gif

QUOTE(Vaidulyteee @ 2009 07 14, 23:34)
nesakyk kad pirma karta dengiai jau taip profeionaliai atrodo 4u.gif

Nemeluoju, tortą mase dengiau pirmą kartą. Daug skaičiau apie padengimą, surinkau daugybę patarimų, kuriais ir pasinaudojau. Aišku, klaidų neišvengta schmoll.gif Gal jos nelabai matomos, bet jų yra. Tikiuosi kitą kartą bus geriau.

Be to kažkur skaičiau, kad nelygų tortą lengviau dengti, nei apvalų ar stačiakampį bigsmile.gif

QUOTE(S.N.A.S @ 2009 07 14, 23:41)
o kokio dydžio tie tortai? nes i pirmo žvilgsnio, pamaniau kad čia mkokie pyragaičiai, nes tei braškių lapai.. ar ten ne lapai, kad tokie dideli? g.gif  biški sutrikau...

Čia tortas, ne pyragaičiai. Sunku pasakyti dydį, na tortas tilptų ant A4 formato lapo. O lapai ne iš masės, jie tikri (iš sodo lotuliukas.gif ).

QUOTE(wiwi @ 2009 07 14, 23:47)
Kokia mase dengei?

Dengiau mase iš saldainių.

QUOTE(ingriduska @ 2009 07 15, 07:25)
Ir kauip čia tas sėklytes padarei. Žiūrėjau žiūrėjau, galvpjau saulėgražos, o gal kmynai lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Akys neapgavo, sėklytės - tai kmynai mirksiukas.gif Neturėjau laiko jas daryti iš masės, tai sugalvojau tokį variantą. Mano vyras iš viso nevalgo padengimo masės, tai kmynai jam nesutrukdė. Kiti svečiai valgė su viskuo. Kadangi masė yra labai saldi, kmynai skonio nepagadino.

secondsun, gera pradžia 4u.gif

meduolytee, na ir prikepei tortų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 07 15, 16:25)
Puikus debiutas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif gražutis torčiukas gavosi  wub.gif taip ir toliau  lotuliukas.gif Dar papasakok, kaip tau šis kokosinis biskvitas ar patiko  ax.gif rusaičių puslapyje (kukinge, Mišelės temoje) jis buvo labai giriamas, o kokie tavo įspūdžiai  blush2.gif ir pats tortas ar skanus  blush2.gif aš vis žiūrėdavau žiūrėdavau į šį torčiuką, bet taip ir nesusiruošiau išmėginti blush2.gif


Biskvitas laabai skanus ir labai dera prie citrininio kremo wub.gif nors darant pagal recepta man kremo pritruko papuošimui...tai uždėjau daugiau grietinėlės blush2.gif
Ir man atrodo kad i biskvitine tešla reikėtu dėti kepimo miltelių, nors recepte neparašyta g.gif
Atsakyti
QUOTE(secondsun @ 2009 07 16, 00:06)
Biskvitas laabai skanus ir labai dera prie citrininio kremo wub.gif  nors darant pagal recepta man kremo pritruko papuošimui...tai uždėjau daugiau grietinėlės blush2.gif
Ir man atrodo kad i biskvitine tešla reikėtu dėti kepimo miltelių, nors recepte neparašyta g.gif


Labai ačiū už atsakymą ir patarimus aciuks.gif Ateis ir šio torčiuko dienelė kada nors lotuliukas.gif
Dar turiu prašymuką blush2.gif nunešk šį komentarą su torčiuko nuotrauka į Mišelės receptus štai čia blush2.gif nes kiek pamenu dar niekas nekepė šito torčiuko, o tavo patarimai gali praversti kitoms merginoms mirksiukas.gif
Atsakyti

Mergaites, visu tortukai labai zavus, bet jau BRASKES
Migle, KOOOOOOOOKIOS braskes, nu jau tikrai niekad nepasakysi, kad pirma karta dengei. Superinis darbas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 16 liepos 2009 - 01:09
Mama savo dukrai 18 gimtadienio proga pas dizaineri uzsake vardinius batelius "Agnetes Style" . Mergaite, kaip ir visos tokio amziaus mergaites, neiskentejo, ir nesulaukius gimtadienio pradare deze. Tik, ziuriu, deze siek tiek apdulkejus, matyt ilgai mama slepe spintoje tongue.gif

user posted image
user posted image
user posted image


Viduje tortas su bananais, batelis ir dangtis - pastilazas, Batelio dydis mazdaug 36
Atsakyti
Asseni, tobulas tortas wub.gif
Atsakyti
asseni-žaviuosi tavimi-šitokius tortus kepi blink.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif tobula 4u.gif
Atsakyti
Asseni
TOBULA. Tris kart perskaičiau, dar 10 karįt žiūrėjau....aš tikrai esu apakusi, apšalusi, pritrenkta ir....nesuprantu kaip galima taip tobulai, idealiai..pradedant pačia idėja, baigiant jos įgyvendinimu tai padaryti:)
AŠ TAVE GIRIU IŠ ŠIRDIES...
NUOSTABU
Atsakyti