Įkraunama...
Įkraunama...

Kreditinė kortelė UK

Sveikos 4u.gif
Man iskilo toks klausimas, o frm info neradau, todel atidarau nauja temyte, del kreditines korteles gavimo Anglijoje. Gal kas zinote kaip ja gauti? kokios salygos? nes as noreciau pasidaryti tokia kortele, siuo metu esu dekretinese, tad gaunu maziau nei kad dirbciau, ar bankas del to nk nesakytu, kad mazai vaikst pinigu?Siaip sask turiu jau metai virs laiko banke. Mane domintu tokia info: kokios salygos norint pasiimt kortele? kokia suma maziausiai duoda?ir per kiek laiko reiketu razinti ta suma?;]
Buciau labai dekinga uz atsakymus;]
Atsakyti
QUOTE(Uuoga @ 2009 07 19, 19:36)
Sveikos  4u.gif
Man iskilo toks klausimas, o frm info neradau, todel atidarau nauja temyte, del kreditines korteles gavimo Anglijoje. Gal kas zinote kaip ja gauti? kokios salygos? nes as noreciau pasidaryti tokia kortele, siuo metu esu dekretinese, tad gaunu maziau nei kad dirbciau, ar bankas del to nk nesakytu, kad mazai vaikst pinigu?Siaip sask turiu jau metai virs laiko banke. Mane domintu tokia info: kokios salygos norint pasiimt kortele? kokia suma maziausiai duoda?ir per kiek laiko reiketu razinti ta suma?;]
Buciau labai dekinga uz atsakymus;]


Sveika. i situos klausimus tik bankas ir atsakys nes kiekvieno juk skirtinga sužituacija ir pajamos. mums bankas jau seniai bruka ta kreditine bet mums siuo metu jos nereikia. beto nemegstu pirkti daiktu uz pinigus, kuriu neturiu unsure.gif nueik i savo banko artimiausia filiala ir uzsisakyk appointmenta. ten tau viska is isaiskins mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Uuoga @ 2009 07 19, 19:36)
Sveikos  4u.gif
Man iskilo toks klausimas, o frm info neradau, todel atidarau nauja temyte, del kreditines korteles gavimo Anglijoje. Gal kas zinote kaip ja gauti? kokios salygos? nes as noreciau pasidaryti tokia kortele, siuo metu esu dekretinese, tad gaunu maziau nei kad dirbciau, ar bankas del to nk nesakytu, kad mazai vaikst pinigu?Siaip sask turiu jau metai virs laiko banke. Mane domintu tokia info: kokios salygos norint pasiimt kortele? kokia suma maziausiai duoda?ir per kiek laiko reiketu razinti ta suma?;]
Buciau labai dekinga uz atsakymus;]

as tai turiu HSBC kreditine, limitas £500, tai cia turbut pats maziausias g.gif o grazint turi po menesio, tau atsius laiska i namus su saskaita, kiek isleidai, ir iki nurodytos laiske datos turi sumoketi-grazinti atgal i kreditine kortele.siaip jei perki daiktus, tai sumoki tiek kiek isleidai, o jeigu nori issiimti is bankomato grynais, tai jau ten reiks mokesti moketi.
siaip zinau, kad kai kurie bankai duoda ir £2000-£3000, bet turbut reik but ilgai to banko klientu, kad gaut, o ir iplaukas pastovias nemazas turet g.gif
Atsakyti
QUOTE(Uuoga @ 2009 07 19, 19:36)
Sveikos  4u.gif
Man iskilo toks klausimas, o frm info neradau, todel atidarau nauja temyte, del kreditines korteles gavimo Anglijoje. Gal kas zinote kaip ja gauti? kokios salygos? nes as noreciau pasidaryti tokia kortele, siuo metu esu dekretinese, tad gaunu maziau nei kad dirbciau, ar bankas del to nk nesakytu, kad mazai vaikst pinigu?Siaip sask turiu jau metai virs laiko banke. Mane domintu tokia info: kokios salygos norint pasiimt kortele? kokia suma maziausiai duoda?ir per kiek laiko reiketu razinti ta suma?;]
Buciau labai dekinga uz atsakymus;]

sveikute
jeigu labai reikia cc o bankas tavo neduoda ieik i supermarket.co.uk puslapi tenai supildysi duomenis savo ir jie ismes bankus kurie tau gali duoti korteles atsakymai visur is karto buna parasyti ir tai uztrunka apie 5 min smile.gif
Atsakyti
Pabandyk Halifax kreditine! as gavau pakankamai lengvai:) kiek atsimenu tik uzpildziau viska internete ir atsiunte kortele uz mazdaug savaites smile.gif be to 9 menesiai buvo su 0% palukanom!
Atsakyti
nu dar nesutikau nei vieno zmogaus, kuris nebutu gaves kreditines korteles, jei jos norejo...kreditines korteles sitoj sali bankai ir ne tik dalina i kaire ir i desine... tik imk ir po kelias...va su debetinem jau problema, reik irodinet pajamas ir t.t.
Atsakyti
Sveikos, aciu uz patarimus;] 4u.gif man bankas Lloyds, neduoda kreditines todel, kad turiu minusa 1 svara doh.gif biggrin.gif pasake gales duoti tik rugpjucio pradzioje, o man db reik nes norim su draugu pirkt masina, ir siektiek truksta pinigu doh.gif bandysiu kitam banke, nes dar turiu nationwide banke kortele, gal ten duos.. ;]
Papildyta:
QUOTE(Jurgita0428 @ 2009 07 21, 15:47)
nu dar nesutikau nei vieno zmogaus, kuris nebutu gaves kreditines korteles, jei jos norejo...kreditines korteles sitoj sali bankai ir ne tik dalina i kaire ir i desine... tik imk ir po kelias...va su debetinem jau problema, reik irodinet pajamas ir t.t.



tai as su tokia pat mintim ir ejau i bana, tikedamasi lengvai gauti kortele;] bet.. ax.gif neduoda;D bandysiu kitame banke ;]
Atsakyti
QUOTE(Uuoga @ 2009 07 21, 12:52)
Sveikos, aciu uz patarimus;]  4u.gif  man bankas Lloyds, neduoda kreditines todel, kad turiu minusa 1 svara doh.gif  biggrin.gif  pasake gales duoti tik rugpjucio pradzioje, o man db reik nes norim su draugu pirkt masina, ir siektiek truksta pinigu doh.gif bandysiu kitam banke, nes dar turiu nationwide banke kortele, gal ten duos.. ;]
Papildyta:
tai as su tokia pat mintim ir ejau i bana, tikedamasi lengvai gauti kortele;] bet.. ax.gif  neduoda;D bandysiu kitame banke ;]

Geriause pildyti internetu, uzpildai forma ir iskart paraso ar duoda ar ne mirksiukas.gif nereike nei vaikscioti po bankus nei gaisti laiko....
Kiek zinau lengvai douda Ryanair, virgin, egg...na tos taprines tarp banku...
O limita kiekvienas duoda pagal save, tik paskui beproto vis kele doh.gif kur ju protas duoti £6000/£8000 limitus.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(uk-girl @ 2009 07 21, 16:51)
Geriause pildyti internetu, uzpildai forma ir iskart paraso ar duoda ar ne  mirksiukas.gif  nereike nei vaikscioti po bankus nei gaisti laiko....
Kiek zinau lengvai douda Ryanair, virgin, egg...na tos taprines tarp banku...
O limita kiekvienas duoda pagal save, tik paskui beproto vis kele  doh.gif kur ju protas duoti £6000/£8000 limitus.... unsure.gif




O gal galit adresa duoti kur ten nueiti reik ka uzpildyti?Buciau dekinga 4u.gif nes as nzn kur ;]
Atsakyti
QUOTE(Uuoga @ 2009 07 21, 13:54)
O gal galit adresa duoti kur ten nueiti reik ka uzpildyti?Buciau dekinga 4u.gif  nes as nzn kur ;]

Stai parsom
http://uk.virginmone...redit-cards-v1/
http://new.egg.com/v...ew_1763,00.html
http://www.mbna.co.uk/
http://www.ryanair.c...=276&gemid1=276
Na ju yra labai daug....ir beje niekada nepildyk platinium, gold kortelem nes siu buna dideli limitai todel dazniausei kaip pirma credit card neduoda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uk-girl @ 2009 07 21, 17:22)
Stai parsom
http://uk.virginmone...redit-cards-v1/
http://new.egg.com/v...ew_1763,00.html
http://www.mbna.co.uk/
http://www.ryanair.c...=276&gemid1=276
Na ju yra labai daug....ir beje niekada nepildyk platinium, gold kortelem nes siu buna dideli limitai todel dazniausei kaip pirma credit card neduoda  ax.gif

aiskutis, lb Tau dekui 4u.gif
Atsakyti
Labukas!

Turiu 2 kreditines korteles kiekviena apie £5,000.00 ir man tas dalykas labai patinka (i skolas imti niekas nemegsta, bet kai mane paliesavo is darbo, tai mano kreditine kortele LABAI padejo prasideti menesi nemie). Viena gavau senai is barclaycard (gal po metu kai atidariau saskaita - bet tada dave tik £1000 o po to didino, nes mate, kad as nesiruosiu pabegti su ju pinigais ir saziningai moku), o kita per interneta is Virgino (virsui buvo linkas)..... Norejau pasakyti kad jeigu pirki su ta kortele, tai visos sumos kita menesi ismoketi nereikes.... Va taip as paskambinau Virginui ir padariau Balance Transfer i debitine kortele - kada pirkau masina..... Ir iki siol ismokineju. Kada ateina staitmentas tai ten yra parasytas minimum payment kuri turi sumoketi ta menesi. Pavyzdziui pas mane dabar -£1,700. ir minimalia suma kuria turi sumoketi man atrodo apie £40, nu zinoma visi norime kuo anksciau ismoketi skola tai pervedu daugiau.

O siaip viskas priklauso nuo tavo Credit History ir jeigu jie nieko apie tave nezino tai ir kreditines korteles neduos iki tol kol nepagyvensi trupuciuka salyje ir nepaimsi kokio loano ir ji issimokesi arba issimokejimuj ka nors paimsi. Jie nemegsta rizikuoti schmoll.gif
Atsakyti