Įkraunama...
Įkraunama...

Uteniškės gelininkės paplepėkime

4u.gif
Papildyta:
Sveikutes Utenos ir ne tik gal ir aplinkyniu miestu geliu myletojos kodel gi mes negalime susiburti i bureli ir pasidalinti savo ziedeliais, ar savo patirtimi , bei pasikonsultuoti iskylusiais klausymais , o gal net ir susitiksi apsimainyti gelemis .
KVIECIU VISAS I NUOSTABIA DRAUGIJA wub.gif

Atsakyti
verysad.gif cry.gif
Atsakyti
Labukas ko tais čia labai tuščia
ax.gif
Atsakyti
Sveikute Latinut vel musu keliai susikirto nestukes budamos bendraudavom ir vel cia susitikom thumbup.gif tik gaila kad nieko is musu krasto nedomina si temuke verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2009 10 10, 11:30)
Sveikute  Latinut vel musu keliai susikirto nestukes budamos bendraudavom ir vel cia susitikom thumbup.gif  tik gaila kad nieko is musu krasto nedomina si temuke verysad.gif

Gėlių keliai suveda, kažkaip litopsais susidomėjau tiai ir ieškojau ar kokių bendraminčių atsiras ir radau šią temukę... Sakau, gal po truputį pliurpdamos pritrauksims ir kitas... pasirodyks savo grožybes, ką gražaus turi, ryt prisėsiu ir savo kambarinį darželį pasirodysiu...

Kaip tavo lelius auga?
Atsakyti
http://public.fotki.com/kemeja/geles/

Siek tiek cia mano gelyciu yra tik pradzioje ir velesnio augimo , bet mano gelytes lauko
Atsakyti
sveikos ir aš prisidėsiu prie jūsų, nors gyvenu Vilniuje, bet augau Utenoje, tai ar priimsit mane, beja, nuo gegužės men. labiausia stogas pradėjo važiuoti, dėl orchidėjų visų noriu, tik kur jas dėti, nes jau dabar pilnos palangės gėlių, turiu jų 11 ir dar visokių kt.
pinigų mdį auginu
stapeliją, ruošiasi žydėti labai labai gražus žiedas bus, laimės medelį, paprtį vienu žodžiu daug pagal mane blush2.gif
Atsakyti
Labas vakaras, ir aš Uteniškė. Vis tyliai forumus vakarais skaitau... Sergu kaktusais. Daug turiu (gal 100) niekada neskaičiavau, bet namuose jiems skirtas visas verandos dydžio kambarys. Nauja liga - orchidėjos. Myliu gėles, pailsiu jas prižiūrėdama. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(latinute @ 2009 10 10, 19:36)
Gėlių keliai suveda, kažkaip litopsais susidomėjau tiai ir ieškojau ar kokių bendraminčių atsiras ir radau šią temukę... Sakau, gal po truputį pliurpdamos pritrauksims ir kitas... pasirodyks savo grožybes, ką gražaus turi, ryt prisėsiu ir savo kambarinį darželį pasirodysiu...

Kaip tavo lelius auga?

Litopsai pas mane dabar žydi (tiksliau - tai vienas jau nužydėjęs, kitas pupmurą dar tik augina). 4u.gif
Ir aš turiu lelių biggrin.gif (2008 m. lapkrity gimė. Jau vaikšto. Turiu ir kitą jau ne visai lelių - 3 metukai vyresnėliui... biggrin.gif
Įdomu bus pasižiūrėti Jūsų kambarinį darželį.
Atsakyti
Kaip smagu kad gretos dydeja bet ziuriu visos augina gelytes namuose teks ir man vakare pafotkint ax.gif hmm kaktusai pas man kazko neauga nunyksta turejau daugybe bet po truputi nunyko sako kad kaktusai auga pas vienisus zmones tai godziuosi kad nesu vienisa lotuliukas.gif
Atsakyti
Džiugu, kad mūsų daugėja thumbup.gif
QUOTE(karalyste @ 2009 10 10, 19:08)
http://public.fotki.com/kemeja/geles/

Siek tiek cia mano gelyciu yra tik pradzioje ir velesnio augimo , bet mano gelytes lauko


Niu ir grožių pas tave, net užpavydėjau baltai, aš jau šiandien savo darželio neįmesiu, bet ir be kaktusų auginu orchidėjas, kurios man sunkiai prigijo, bet kol kas tfu tfu tfu auga ax.gif

QUOTE(Aistė S @ 2009 10 10, 21:19)
Litopsai pas mane dabar žydi (tiksliau - tai vienas jau nužydėjęs, kitas pupmurą dar tik augina).  4u.gif
Ir aš turiu lelių  biggrin.gif (2008 m. lapkrity gimė. Jau vaikšto. Turiu ir kitą jau ne visai lelių - 3 metukai vyresnėliui... biggrin.gif
Įdomu bus pasižiūrėti Jūsų kambarinį darželį.

Pas mane litopsas vienas žydi, bet net dviem žiedais... Aš dar juos tik antras mėnuo turiu, ir bandau rasti bendrą kalbą.... doh.gif
ogo, pas mane dama dar nevaikšto, bet jau laikydamasi pėdina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2009 10 10, 20:08)
http://public.fotki.com/kemeja/geles/

Siek tiek cia mano gelyciu yra tik pradzioje ir velesnio augimo , bet mano gelytes lauko

Labai gražu. Ir akvariumas wub.gif wub.gif wub.gif O jau augalai jame tiesiog bujoja(ne taip kaip pas mane g.gif ).
Aš tai nemoku nuotraukų įkelti. Kažkada bandžiau, bet nesigavo. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistė S @ 2009 10 11, 23:53)
Labai gražu. Ir akvariumas wub.gif  wub.gif  wub.gif O jau augalai jame tiesiog bujoja(ne taip kaip pas mane  g.gif ).
Aš tai nemoku nuotraukų įkelti. Kažkada bandžiau, bet nesigavo.  verysad.gif



KOKIO DYDIO AKVARIUMA TURI?
Atsakyti