Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir antidepresantai, raminamieji vaistai

gal kas esate naudojusios nestumo metu antidepresantus ir kokius jei jau pagimdete tai ar nebuvo pasekmiu labai jaudinuosi atsiliepkit
Atsakyti
QUOTE(Ausringa @ 2006 10 13, 14:40)
gal kas esate naudojusios nestumo metu antidepresantus ir kokius jei jau pagimdete tai ar nebuvo pasekmiu labai jaudinuosi atsiliepkit


Aš dar nepagimdžiau, bet antidepresantų naudojau. ne bet kokių, žinoma: išsipasakojimas artimam žmogui ar kolegai, katės glostymas, pasivaikščiojimas, raminantis ar juokinantis filmas, gera knyga, karštas virintas pienas, miegas. Mano mama dar sako, kad galima truputi valeriono. Bet jei vartosi lašelius, tai juos reikėtų skiesti vandeniu, mat jie spirituoti. tad geriau tabletė.

O aš, kol išėjau į dekretą, dirbau pas gana bjaurią bosę, tad stresų ir depresijų pakako.
Atsakyti
Man neteko, bet labai gera drauge visa nestuma vartojo raminanti vaista Valeradix'a. Ir net iki 6 tab per para. Kadangi visa nestuma pergyveno nerealiai dideli stresa ir depresija, tai visi mane, kad leliukas neramus bus. Bet gime nuostabus, sveikas ir didelis sunelis.
O del stipriu antidepresantu siulyciau konkreciu atveju su gydytoju konsultuotis. Nemazai antidepresantu vartoti nestumo metu kontraindikuotina.
Atsakyti
Mergaites as visa nestuma labai stresuoju.Problemos darbe,problemos namuose su tevais , problemos su vyru... Zodziu ne pyragai.Tai visa nestuma geriu vaistukus raminamuosius augalinius(nescioms galima) ir geriu melisu arbata. Ar nepakenks mano mazytei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylaniuks @ 2008 09 04, 12:38)
Mergaites as visa nestuma labai stresuoju.Problemos darbe,problemos namuose su tevais , problemos su vyru... Zodziu ne pyragai.Tai visa nestuma geriu vaistukus raminamuosius augalinius(nescioms galima) ir geriu melisu arbata. Ar nepakenks mano mazytei?  g.gif

jei vaistukai tinkami nestukems,tai nepakenks,bet va nervai rolleyes.gif na,mano gine sake,kad moksliskai nera patvirtinta,kad butinai tie nervai pakenkia leliukui,kad gims neramus ir pan.atseit greiciau stresas ir problemos gali isprovokuoti prieslaikini ar kazka panasaus,o gimusio kudikio dirglumas nezinia nuo ko priklauso smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes. turiu viena klausimuka. kuri is jusu gal naudoja vaistus nuo streso? as geriu vienus vadinasi regustress, kuriuos galima vartoti nestumo ir maitinimo metu. daktarui irgi rodziau, sake viskas gerai. nes jeigu neisgeriu vaistu bunu labai irzli, pikta ant viso pasaulio. tik esme tame, kai ju neisgeriu, mano vaikutis daug daugiau juda, o kai isgeriu jis tampa toks ramus, ir juda retai. tai as kaip ir mums iprasta jau nerimauti pradedu ar jie tikrai nekenkia? kaip jus manot? g.gif
Atsakyti
Na, tokių vaistų negirdėjau. Bet jei jau abejoji net gydytoju, tai galiu patart tikrai nekenksmingą vaistuką- valerijoną good.gif Jo daug nereikia ir pigiau kainuoja.
Atsakyti
manau kad tiktu zoliniai ir homeopatiniai vaistukai
Atsakyti
As vartoju hemopatinius Nervoheel N,ir retkarciais kai sirdele labiau paspurda valerijono smile.gif tai irgi vaikelis siek tiek ramesnis pasidaro blush2.gif
Atsakyti
As vartoju nes daktare irase,kai mano lelius buvo truputi apspaustas.nes sake kad as per mazai ilsiuosi.tai dabar retai bet naudoju SEDATIF PC (VARTOTI NUO NERVINES ITAMPOS,PADIDEJUSIO JAUTRUMO IR NEMIGOS) TAI YRA HOMEOPATINIS PREPARATAS IR nestuke.gif NEKENKIA.Pries tai dar nuo nemigos vartojau valerijono lasus,bet jie man nelabai padejo,nors zinau kad kai kurioms nestuke.gif jie padedavo.
Atsakyti
As manau,kad hemopatiniai vaistukai tada tinka visi..as taip pat Sedatif kai dideli stresa patyriau geriau, unsure.gif daktare patare ir atrodo tpfu tpfu tpfu viskas gerai..
Atsakyti
O cia tie visi jusu isvardyti vaistukai be recepto parduodami? g.gif As anglijoi gyvenu tai cia kaskaip nieko vaistinese be recepto nerandu,o stogas jau ne juokais pavazevo verysad.gif
Atsakyti