Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis

Matau, tokia tema yra ir "Antruose patiekaluose", ir "Saldumynuose". Manau, neprošal tokia temelė ir čia g.gif Juk svečią pirmiausia vaišiname šaltais užkandžiais, juk jie puošia stalą?
Pasidalinkim įdėjom, kaip gražiai ir estetiškai patiekti net ir paprastų paprasčiausią patiekalą. Ir skanaus essen.gif
Atsakyti
Taigi, mano firminė silkutė ax.gif Silkė supjaustoma gabalėliais, klojama į vieną silkinės kraštą. Kitame krašte klojamas garnyras (kepinti svogūnai, kons.pupelės, pomidorų padažas, prieskoniai). Puošiama iš svogūno išpjauta lelija, petražolės šakelėmis.
Atsakyti
o kaip tą leliją išpjaut?
Atsakyti
QUOTE
o kaip tą leliją išpjaut?

Smeigi ilgą ploną peilį iki centro va taip /, paskui \ ir važiuoji aplinkui zigzagu /\/\/\ Puseles atskiri, pamerki į parūgštintą vandenį kokiai valandai, paskui pasuki kiekvieną sluoksnį, kad nesutaptų danteliai:P Nežinau, ar supratai ax.gif
Atsakyti
Na nejau niekas nieko įdomaus neturit? 4u.gif
Atsakyti
O taip aš patiekiu keptą žuvį
Atsakyti
QUOTE(Sandrelle @ 2005 10 06, 18:11)
O taip aš patiekiu keptą žuvį


O ta glazūra iš ko? a rten grietinė ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virdzinija: 06 spalio 2005 - 18:18
Majonezas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Per konditerinį maišelį siauru antgaliu
Atsakyti
O štai taip galite patiekti svečiams vaisius. Tikrai papuoš stalą netgi per vestuves mirksiukas.gif
Atsakyti
o į ką tuos vaisius sukaišioji g.gif
Atsakyti
apdailos medžiagų arba sodininkų parduotuvėse yra tokio žalio tankaus vielinio tinklo. Iš jo sussukamas cilindras, į langelius prikaišiojama žalumynų, o vaisiai tvirtinami ant vielos ir išlankstytų sąvaržėlių
Atsakyti
QUOTE(Sandrelle @ 2005 10 09, 15:40)
O štai taip galite patiekti svečiams vaisius. Tikrai papuoš stalą netgi per vestuves mirksiukas.gif

Viską gadina tas bliūdas su vaisiais viršuj.Manau jam ten ne vieta,reiktų kažkaip kitaip tą vietą uždekoruot ax.gif
Atsakyti