Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai, maisto papildai ir kita - 2

blush2.gif parasykit kas naudojate maisto papildus, mineralus mirksiukas.gif kokius
Atsakyti
sveika
as naudoju ir maisto papildus ir mineralus ivairius smile.gif
Atsakyti
Esu pamišusi nuo maisto papildų, vitaminų lotuliukas.gif
Vardinu ką dabar turiu:
Perfektil (odai, nagams, plaukams) buvo akcija euro vaistineje puse kainos pigiau kainavo negalėjau nenusipirkti doh.gif blush2.gif o dar viduje buvo veidrodelis thumbup.gif
Mėlynių uogų ekstraktas (akims) irgi akcija priviliojo doh.gif
Calcium 500, noriu, kad nagai sustiprėtu, nes bunu visad be nagų
Lieknėjimo formulė - 4 Vis nepradedu vartoti, laukiu gero oro ir kai bus daržovių (kad nenusilpint organizmą), o taip noriu but graži blush2.gif
Stress B (nuo streso ir be to daktarė liepė pagert B vitaminų) kadangi esu bedarbe ir del to atresuoju šie vitaminai labai padeda thumbup.gif pradėjau labai gerai miegot, visą dieną jaučiuosi tokia žvali ir energinga - Juos dabar naudoju (kad kas nepagalvotu, kad viską naudoju)
Dar vaikiški vitaminai robotukas ir malyš thumbup.gif
O kiek pas mane iš viso vaistų geriau neklauskit lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mutantė: 26 kovo 2008 - 14:16
Naudoju, bet saikingai - kai manau, kad reikia smile.gif
Va dabar darbo krūvis nežmoniškas, tai geriu "Neurozan" ir skystą "Gerimax".
Atsakyti
o man nuo daugelio vitaminu ar papildu, salutines reakcijos suveikia blush2.gif
ech, o taip jauciu trukumas vitaminu, matyt reikia tuomet kompleksus subalansuotus gerti g.gif
Atsakyti
QUOTE(3in1 @ 2008 03 26, 17:37)
o man nuo daugelio vitaminu ar papildu, salutines reakcijos suveikia blush2.gif
ech, o taip jauciu trukumas vitaminu, matyt reikia tuomet kompleksus subalansuotus gerti g.gif

Čia gal reikia su daktarais pasitarti, turėtum atrasti kažką sau kaip žuvies taukai
arba reikia žolelėm. Man išrašė imbiero arbatą nu, bet neskanu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(3in1 @ 2008 03 26, 17:37)
o man nuo daugelio vitaminu ar papildu, salutines reakcijos suveikia blush2.gif

Man šalutinis poveikis tik vienas - svorio augimas doh.gif Todėl labai saikingai ir vartoju ax.gif
Atsakyti
nagi merginos,kaip jus taip zavites tais papildais doh.gif as pripazistu tik vitamina C,vienintelis,kuris man rodos turi poveiki ax.gif o normalios,subalansuotos mitybos tikrai neatstos saujele tableciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2008 03 26, 19:18)
as pripazistu tik vitamina C,vienintelis,kuris man rodos turi poveiki ax.gif o normalios,subalansuotos mitybos tikrai neatstos saujele tableciu mirksiukas.gif

Man vitamino C poveikis - tai beprotiškas apetitas, kuriuo ir šiaip nesiskundžiu blush2.gif
Subalansuota mityba, aišku, kad Nr. 1, bet... bet... ne visada tas išeina ax.gif
Atsakyti
as tai bais nesvuota pasidarius, tai galvojau pagersiu vitamino B6, bet kol geriau dar nervingesne buvau rolleyes.gif
rankos, kojos tirpsta, tai magnio sako truksta, bet geriant magni man silpna budavo doh.gif
o siaip as kartais lasiukais vitamina c pageriu ir kalci

zuvu tauku nebandziau ilgai gerti, tik esu pabandziu (labai nepatiko blush2.gif )

beje nuo kontraceptiniu irgi budavo taip silpna ir visa nervuota, visokiu isbandziau, bet atsisakiau save kankinti tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 03 26, 20:23)
Man vitamino C poveikis - tai beprotiškas apetitas, kuriuo ir šiaip nesiskundžiu blush2.gif

Man irgi tas pat. Jei geriu vit C - norisi ir patį šaldytuvą suvalgyti, ne tik tai, kas jame yra... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2008 03 26, 20:12)
Man irgi tas pat. Jei geriu vit C - norisi ir patį šaldytuvą suvalgyti, ne tik tai, kas jame yra... doh.gif

Aplamai visi vitaminai labai didina apetitą mirksiukas.gif .
Papildyta:
QUOTE(marlen @ 2008 03 26, 19:18)
nagi merginos,kaip jus taip zavites tais papildais doh.gif as pripazistu tik vitamina C,vienintelis,kuris man rodos turi poveiki ax.gif o normalios,subalansuotos mitybos tikrai neatstos saujele tableciu mirksiukas.gif

Aš buvau prieš išvis nesupratau kam naudoti blink.gif vaisių ir daržovių yra, bet kai po gimdymo nusilpo labai organizmas (davariau), kad teko gultis ligoninėn lotuliukas.gif Dabar tikrai už mirksiukas.gif .
Atsakyti