Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 19

user posted image


Neklausk vėjo, kodėl tave atnešė čia,kur esi. Net jei patekai tarp cemento nuolaužų, išleisk šaknis ir gyvenk. Nes kažkam tu esi Žinia.
Bruno Ferrero

____________

Mergaitės mielosios, būkime toliau kartu... user posted image

Senoji tema čia:
http://www.supermama...?...3003&st=588 heart.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 30 rugsėjo 2009 - 07:54
user posted image

Aš įžadus daviau ir jų laikausi,
Nors kartais blaškoma esu audrų,
Į šventą irklą įsikibus - į rožančių,
Aš išsigelbėju iš karmos sūkurių.
Gyvenimas - likimo akademija,
Tai pamokų... neišmoktų šalis.
Džiaugsmu ir meile pradėti ir užbaigti dieną
Aukščiausias pažymys.
Aš įžadus daviau ir jų laikausi,
Nors vis dar tenka nusivilti savimi,
Į šventą tiesą įsikibus, į tikėjimą,
Prisikeliu gyva iš pelenų,
Ir vėl, ir vėl aš gyvenu,
Tikiuosi vis, kad dar ne paskutinį kartą,
Kad šį kart , sudegusi kūnu,
Pajausiu savo sielą laisvą.

Irena Bartvydė
Atsakyti
Aciu uz nauja grazia tema 4u.gif

Del mano operacijos vis dar neaisku. Pasirodo, kad mano onkologas dar neperdave mano KT nuotrauku operuosianciam gydytojui doh.gif Dabar gailiuosi, kad tiek ilgai laukiau, neskambinau, gal greiciau viskas butu pajudeje. Bet nieko, tiek laiko pralaukiau, palauksiu ir dar siek tiek smile.gif Speju, kad operacija bus ne anksciau nei po menesio, nes kai gaus KT nuotraukas, reikes uzsakyti implanta, o ji daro apie savaite-dvi, dar reikes surinkti gydytoju komanda (turbut vel bus nemazesne, kaip praejusi karta, tada mane operavo du traumatologai, angio, pilvo chirurgai).
Operuos ten pat, kur ir praejusi karta - Vilniaus greitosios pagalbos, dar vadinamoje lazdynu, ligonineje. Klaipedoje net nenoreciau dabar operuotis, cia neapsiima retesniu atveju gydyti.

Pries pora dienu mama skambino, pasirodo jos bendradarbes sunus irgi serga sarkoma, kaulu veziu, pries 3 m operuotas kelis, irgi zadejo visa koja amputuoti, bet jie nesutiko. Isoperavo keli, idejo implanta, dabar vaikinas darbuojasi po truputi. Tik mane kiek nuliudino, kad tas vaikinas nenori per daug zinoti apie savo liga, nenori bendrauti su kitais, kalbeti apie ja. Blogiausia tai, kad vezys vel atsinaujino - pirmaji karta jis buvo nepiktybinis, o dabar jau piktybinis sad.gif Pasirodo, kad jis gere kazka is tu alternatyviu preparatu, tik nezinau, ka butent. Noretusi su juo pabendrauti, bet jis nelabai nori. Sunku net pagalvoti, kaip turetu jis jaustis, o juk viska savyje laiko sad.gif
Atsakyti
Ačiū Arūne,

primena man tie kaštonai viskiškose rankose vaikystę - būdavo einam namo, o pakeliui 2 kaštonai. Tai kol visų nuo žemės nesurinkdavom, į kuprines kol nesusikraudavom, neidavom namo....Visi tokie pat dideli - pradinukai, rungtyaudavom. Be vis tiek labai smagu...

Mamai dar ir nugarą paskaudinėja. Visokių minčių negerų kyla. Rytoj tikrai būsim klinikose - kraujai geri, lašinsimės....
Atsakyti
Be viso kito, sužinojau, kad mūsų tyrimas dėl KRAS neigaimas - genas mutavęs (čia analogiškai kaip prie krūtų HER). Atkrenta dar viena gydymo galimybė. verysad.gif O jų ir taip vos 2-3...Kažkaip labai sunku ant širdies. Mama labai laukė, tikėjosi šitos galimybės. Net neturiu variantų, kaip jai tą pasakyti. Vis dėlto nemielas dėl tyrimų rezultatų mūsų šeimai rugsėjis.... cray.gif
Atsakyti
shaiba, popiete tikrai buvo labai miela, tu tokia siluma ir ramybe dvelki, gera buti salia smile.gif

romantike, linkiu greiciau atsikratyti virusu 4u.gif

sveta, aciu, kad klausi. vakar tik pridaviau anksciau darytus tyrimus (echoskopijas), pasikalbejom del tolesnio stebesenos plano ir pasidariau CEA markeri (jis normos ribose). zodziu, viskas puikiai smile.gif jei niekas nesikeis, tai CEA reikia daryti kas 3 men., echo - kas 3 men, KT - pavasariop, kai bus praeje metai nuo gydymo...

klausiau gydytojos del aspirino vartojimo. sake, kad dabar tokios bendrai priimtos nuostatos, kad pabaigus chemija visiems kolorektalini vezi turejusiems pacientams reiketu skirti aspirina, nera. na, nieko blogo nuo jo nebutu, bet ir ypatingas poveikis abejotinas g.gif reikes del to dar pamastyti:)

kas klause del kataraktos operacijos. siandien buvau pas oftalmologe pasitikrinti regejimo. zodziu, akys is esmes tvarkoj, tik sutrikusi akomodacija - tai yra, akiu raumuo, kuris keicia lesiuko forma ziurint i toli ir is arti, nusilpes, todel skaityti, dirbti su kompiuteriu israse kitus akinius.
na, ir ji kaip tik man pasakojo apie kataraktos gydyma - kad siais laikais tai paprasta operacija, trunkanti 15-20 min., gali buti atliekama ambulatoriskai. susidrumstes lesiukas tiesiog pakeiciamas nauju dirbtiniu ir pacientas isleidziamas namo. skamba labai optimistiskai smile.gif


kastonu pilni namai - vaikai kasdiena pareina pilnom kisenem smile.gif jauciu reik susiimti ir paorganizuoti kokius rankdarbius namie - gal kokiu zaisliuku, papuosaliuku kaledoms sukurpsim ar ka smile.gif siais metais kilo noras kaledoms namus puosti tik ranku darbo is naturaliu medziagu padarytais papuosalais - siaudiniais sodais, paukstukais... cukruotais obuoliais, popierinem girliandom. pats laikas rinktis medziaga smile.gif



ifauru 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 30 rugsėjo 2009 - 12:48
Ačiū mergaitės, jog rūpinatės. Man viskas gerai, tiesiog nespėju atsigauti, jau kita chemija. Daug miegu, daug guliu lovoje, nėra jėgų, tai vienos rankos uždegimas, tai kitos. Vargina temperatūrų svyravimai. Gydymas jau įpusėjo, bet rezultatų nėra. Gydytoja ruošiasi įvesti papildomą medikamentą Avastiną. kai naujienos tokios, nelabai jomis norisi dalintis. Rytoj, jei leis kraujas, punktuos plaučius...
Atsakyti
arune, saulelydi, del kataraktos

mano mamai ka tik padare, pries tris savaites, viskas kaip ragnez ir rase, bijoti tikrai nera ko. Daro su pilna narkoze, po 2 val. atsibudus paleidzia namo, kita diena reikia nuvaziuoti nuimti tvarsti ir net is karto yra rezultatas (mamai nuo 10 proc. pagerejo regejimas iki 60). Po to menesi dar reikes lasintis vaistus 3 kart dienoj ir kazkiek laiko negalima lenktis.
Dar vienas niuansas - yra keli lesiukai: kietas ir minkstas. Ligoniu kasos kompensuoja tik kieta, nes pigesnis. Bet manau verta statytis minksta, damokant skirtuma, jei finansai leidzia - mazesnes komplikacijos. Beje, jei kieno tevai zada daryti tokias operacijas Vilniuje parasysiu veliau, paklaususi mamos, gydytojo pavarde, pas kuri ji labai rekomenduoja prasytis operacijai.
Taip pat Vilniuje galima ta operacija pasidaryti ir Grybo g. - jie sudare sutarti su ligoniu kasa, reikia tik primoketi skirtuma "uz komforta", kaip jie vadina. Tas pats chirurgas irgi ten operuoja.

adis, laikykis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Julija-: 30 rugsėjo 2009 - 14:11
adis, aciu, kad parasei. laikykis heart.gif


julija, kaip tu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 30 rugsėjo 2009 - 14:29
adis ,aciu kad parasei,laikykis user posted image

ragnez ,nu super viskas clap.gif

ifauru user posted image

arune ,aciu uz tema,mes irgi su mazaja renkam kastonus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 30 rugsėjo 2009 - 15:15
user posted image

Skiriama ADIS
Kai už lango siaučia audra,



Tu išeini,o aš lieku viena.



Vilties paukštė išnirs iš debesų



Ir neš paguodą ant savo sparnų.



Kai aplink šalta ir tamsu…



Kai aš dvejoju ir man baisu…



Iš tamsos išnyra paukštė balta,



Ant jos sparnų-viltis mana.



Kai į duris vėl beldžiasi naktis,



O žvaigždės slepiasi už skausmo debesies,



Žinau-išnyks tamsa.



Širdy vėl įsižiebs vilties ugnis maža.

Atsakyti
Adis, mieloji,
daug žodžių nereikia, tiesiog ačiū, kad parašei...Visada žinok, kad mes jaudinamės, mes palaikome tave, tikime tavimi. Ooo, jei galėtume kuo padėti, bet galime tik maldele, šviesiomis mintimis,švelniu apkabinimu mintyse. Laikykis. Mylime tave.
user posted image
Atsakyti