Įkraunama...
Įkraunama...

Ar tikrai blogai gyventi Lietuvoje? 2

Ankstesnė tema biggrin.gif


QUOTE(burbanti @ 2009 10 04, 18:42)
Nezinai kiek?O laikas butu pasidometi .Ne veltui Londono ziniose" buvo isspausdintas straipsnis,kur Lietuviu Bendruomenes Pirmininkas pasake,kai Vyriausybe buvo sugalvojusi  apmokestint uzsienin isvykusius,:"Mes jums ne melziamos karves" ir skaiciais buvo parasyta ,kiek inesa griztantys,perkantys nekilnojama turta,atostogaujantys,palike seimas ir vaikus Lietuvoje,lietuviai.


Aš tik norėjau sužinoti, kiek konkrečiai tu įneši į Lietuvą. Smalsumas ir tiek, bet gali nerašyti tiksliai, bent apytiksliai rolleyes.gif
Atsakyti
... ir dar liko neatsakytas klausimas burbanciai: ka konkreciai gauna jos trys Lietuvoje palikti vaikai? burbanti rase, kad jie labai aprupinti. Kas ieina i "aprupinimo komplekta"?
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2009 10 04, 18:33)
Visur tu skandalu milijonai,bet jus paminejot musulmonus-as jum panosen pakisaui lietuvius .Viskas

Bet šie palyginimai - nelygiaverčiai.
Bet jau sakiau.
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 10 04, 20:00)
... ir dar liko neatsakytas klausimas burbanciai: ka konkreciai gauna jos trys Lietuvoje palikti vaikai? burbanti rase, kad jie labai aprupinti. Kas ieina i "aprupinimo komplekta"?


Vat būtent, tas konkretumas. Nes rašyti apie mistinius milijonus, kuriuos priskiriama emigrantams, ir į juos save klijuoti tai labai abstaktu biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif Kokia man garbe ,tiek uzklausimu mano asmeniui biggrin.gif Kazkam parupo kiek as turiu pinigu ?Turiu tiek ,kad galiu duona uzsitepti sviestu ir dar ikros uzsideti biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ūla @ 2009 10 04, 20:06)
Bet šie palyginimai - nelygiaverčiai.
Bet jau sakiau.

Ka?Tau maziau gaila prievartaujamu leliuku? blink.gif blink.gif blink.gif
Papildyta:
QUOTE(alfa159 @ 2009 10 04, 20:00)
... ir dar liko neatsakytas klausimas burbanciai: ka konkreciai gauna jos trys Lietuvoje palikti vaikai? burbanti rase, kad jie labai aprupinti. Kas ieina i "aprupinimo komplekta"?

Koks ciekavumas?Cia jau bandoma ilysti i mano asmenini gyvenima.As ,gi ,jusu nepklausiu kada pas jus mm biggrin.gif biggrin.gif tai jus ir neklauskit ka as perku savo paliktiems vaikams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 04 spalio 2009 - 19:33
QUOTE(burbanti @ 2009 10 04, 20:33)
As ,gi ,jusu nepklausiu  kada pas jus mm  biggrin.gif  biggrin.gif  tai jus ir neklauskit ka as perku savo paliktiems vaikams.


Bet galit paklausti, kas ieina i mano vaiku "aprupinimo komplekta". smile.gif O man tiesiog cekava buvo, kiek brangiai-pigiai zmones vertina buvima su vaiku? Kuo galima pakeisti vaiko apkabinima, bucki pries miega... Kiek kainuoja klausimas "kaip sekesi siandien mokykloje?", "vaikai, ko noretumet ryt pietums?"... Ar brangiai verinamas gyvas siltas kasdienis "mama, as tave labai myliu" ...
Atsakyti
QUOTE(suntea @ 2009 10 04, 18:30)
Gal ir įkyresnė, bet ar gali būt didesnė idiotė, abejoju.

nekreipkite demesio, jai siandien PMS:

QUOTE(burbanti @ 2009 10 04, 15:25)

Nesikabinek prie manes,nes man-PMS .taip ,kad nieko gero is manes neisgirsi  biggrin.gif  biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 10 04, 20:44)
Bet galit paklausti, kas ieina i mano vaiku "aprupinimo komplekta".  smile.gif  O man tiesiog cekava buvo, kiek brangiai-pigiai zmones vertina buvima su vaiku? Kuo galima pakeisti vaiko apkabinima, bucki pries miega... Kiek kainuoja klausimas "kaip sekesi siandien mokykloje?", "vaikai, ko noretumet ryt pietums?"... Ar brangiai verinamas gyvas siltas kasdienis "mama, as tave labai myliu" ...

Kokia tu patikli lotuliukas.gif Maziau tu klausyk ,ka as kalbu butent apie save ...nezinai tu kiek as vaiku turiu ir kur jie yra... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(SIMPL @ 2009 10 04, 20:48)
nekreipkite demesio, jai siandien PMS:
lotuliukas.gif As tau jau sakiau-ismok buti "vyru",o ne skuduru biggrin.gif Atitysti sau skirta posta is kitos temos lotuliukas.gif tai tikro vyriskumo pozymis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2009 10 04, 19:49)
1.Kokia tu patikli  lotuliukas.gif  Maziau tu klausyk ,ka as kalbu butent apie save ...nezinai tu kiek as vaiku turiu ir kur jie yra... biggrin.gif
Papildyta:
2. lotuliukas.gif  As tau jau sakiau-ismok buti "vyru",o ne skuduru  biggrin.gif
3. Atitysti sau skirta posta is kitos temos  lotuliukas.gif     tai tikro vyriskumo pozymis  lotuliukas.gif

1. kodel manai, kad nezinome? turi sunu
2. Aciu uz pastaba
3. Na Jus tikrai nesuprantate, tiesiog Jus uzjauciu ir suprantu, Jums tai tikriausiai nesuprantama, nes viska sprendziate tik pagal savo vyra.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SIMPL: 04 spalio 2009 - 19:58
QUOTE(SIMPL @ 2009 10 04, 20:56)
1. kodel manai, kad nezinome? turi sunu
2. Aciu uz pastaba
3. Na Jus tikrai nesuprantate, tiesiog Jus uzjauciu ir suprantu, Jums tai tikriausiai nesuprantama, nes viska sprendziate tik pagal savo vyra.....

Taip ,as lyginu visus kitus pagal savo vyra.Palyginti net nera su kuo is daugumos cia apsilankanciu mamkose vyru .Dauguma is jusu cia-kazkoks nesusipratimas biggrin.gif biggrin.gif is kur tu zinai ,jog as turiu sunu,tau to nebuvau sakiusi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 04 spalio 2009 - 20:02
QUOTE(SIMPL @ 2009 10 04, 20:48)
nekreipkite demesio, jai siandien PMS:


Ar gali PMS trukti visą gyvenimą?
Atsakyti
QUOTE(suntea @ 2009 10 04, 21:02)
Ar gali PMS trukti visą gyvenimą?

Taip nebuna. A gal pas tave taip yra,nes susraukus ,tai jopsmat kokia esi ? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 04 spalio 2009 - 20:04