Įkraunama...
Įkraunama...

Alijošius

Tikriausiai ne vienos namuose gyvena alijošius smile.gif neitin išvaizdus augalėlis (bent jau man), bet kiek apie jį gerų žodžių pasakyta...
Iš nuogirdų žinau, kad jis gydo daug negalavimų, bet konkrečiai kaip jį paruošti ir naudoti gaila nežinau.
Tikiuosi, kad atsiras žinančių apie šį namų daktarą ir pasidalins savo patirtimi wub.gif
Atsakyti
Na sakyčiau alijošiaus sultys praskiedus su vandenuku, nepamainomas vaistas nuo sogos. Dar sako, nors pati nebadžiau, kas alijošiaus mėsa labai gerai nuo nudegimų.
Atsakyti
Geras vaistas nuo gerkles skausmo ir kosulio. Reikia supjaustyti, sumaisyti su medumi ir palaikyti kelias valandas. O tada vartoti... nelabai skanus, bet padeda...
Atsakyti
vat vat, tuo su medum ir mane mažą tručydavo cry.gif supjausto, užpila medaus ir kai atsiranda sulčių girdyudavo po valgomą šaukštą gal tris gal daugiau kartų g.gif per dieną-maža būdama plaučių uždegimais pastoviai sirgdavau... skinis tai toks-saldus-kartus.... doh.gif paskui esu dėjusi alijošių ant nudaužytų supūliavusių kelių-irgi neblogai būdavo.. tik berods naudojant jį vaistams lyg tai odelę reik nulupt? doh.gif
Atsakyti
Aš kaip tik turiu didžiulį alijošių (iki pažastų). Negražus jis man, tai ir norėčiau nukirsti ir kokį vaistą pasigaminti.
Yra aplink jį daug "vaikų" priaugę. Toki jau nemaži. Gal kam reikia?
Atsakyti
man tai labai alijosius padedavo nuo igelimu...
mano mociute turi visokiausiu receptu, reiks paklausineti smile.gif
Atsakyti
apskabiau savo alijosiu, galeciau pasigaminti vaistuku ax.gif tik nezinau, kiek jie galioja g.gif gal kuri zinot? mirksiukas.gif
Atsakyti
Alijošių kelis kartus esu dėjusi ant supūliavusių žaizdų - labai padėjo. Tiesiog nuskindavau lapelį, perpjaudavau ir šlapiąja puse dėdavau ant žaizdos.
Atsakyti
Nulauzkite alijosiaus sakele, plonai nupjaukite virsutine jo odele ir juo issitrinkite plaukus ( pries galvos plovima), palaikykite kiek jums iseis (ne maziau 20min.) ir po to plaukite galva kaip iprastai su sampunu smile.gif
Super atstato plaukus, skatina ju augima, gerina plauku struktura, daro juos grazius ir sveikus smile.gif
Atsakyti
Štai ką radau:

"Organizmo valymas

0,5 litro 96 laipsnių spirito, 0,5 litro medicininio spirito, 0,5 litro alijošiaus sulčių, 1 stiklinės kedro riešutų su kevalais, 1 arbatinio šaukštelio beržo deguto, 1 arbatinio šaukštelio 5% jodo. Paruošti alijošiaus sultis (atminkite, kad alijošiaus medis turi buti kuo senesnis ir dieną prieš nukerpant lapus, nelaistytas), kedro riešutus su kevalais sumalti mėsmale (prieš tai juos nuplaukite ir nusausinkite ant rankšluosčio). Viską sudėti į stiklinį indą, gerai išmaišyti ir stiklainį apsukti tamsia medžiaga. Palikti stovėti 3 savaites. Nukošti,gerai nuspausti košę ir dar kartą perkošti. Gerti rytą ir vakare ant tuščio skrandžio po 1 arbatinį šaukštelį. Rytą - 30 min. iki valgio, vakare - praėjus 3 val. po paskutinio valgymo. Po dviejų savaičių pajusite, kad gyventi liko smagiau, atsiras nuotaika, pagerės savijauta, sustiprės imunitetas. Organizmo valymas rudens sezonu."

Gal kuri išbandysit biggrin.gif
Atsakyti
O as naudoji alijosiaus geli, pirkta vaistine 99,9% grynumo, nes tingiu terliotis su gyvu ax.gif
Tai labai liuks :
1. uzsitepti po depiliacijos, tiek po depiliacijos vasku, skustuvu ar kremu - is kart nuima sudirgima
2. tepu vyrui ant spuogu - labai gerai uzgydo
3. tepu sau ant veido - is ryto pabundu kaip bulkute, na ta prasme veidelis labai grazus
4. itrinu siek tiek i plaukus po plovimo - nu pasaka, ne plaukai

Bet anksciau visus tuos bajerius atlikdavau su gyvu alijosium, tai poveikis toks pats, tik terliones biski daugiau, kol ten ji susipjaustai, kol ka......
Bet super dalykas mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2005 11 08, 15:30)
O as naudoji alijosiaus geli, pirkta vaistine 99,9% grynumo, nes tingiu terliotis su gyvu  ax.gif
4. itrinu siek tiek i plaukus po plovimo - nu pasaka, ne plaukai


Išsamiau, prašyčiau 4u.gif .
Alijošių įtrini į jau šampūnu išplautus plaukus ir jo nabeperskalauji ar kaip?? Juo ištrini visus plaukus iki galiukų ar tik jų šaknis?

p.s. net nebučiau pagalvojus, kad plaukams galėtų tikt alijošiaus gelis , kažkodėl įsivaizdavau, kad turėtų būt koks skystis g.gif
Atsakyti