Įkraunama...
Įkraunama...

L-karnitinas

Jau kuris laikas lietuvoje atsirado Maisto papildai sportuojamties Amino star...
Norejau pakalbeti sia tema. Kaip kam padejo ar patiko mineti produktai.
Man pavyzdziui karnitinas super, pries sporta isgertijauciu kad dvigubai greiciau dega riebalai...
O beto ir sirdziai geriau smile.gif
Atsakyti
o piruvatas skatina medziagu virsma energija. Jis yra naturaliai randamas ir musu organizme...naturalus produktas. Sportuojant patartina juos naudoti..
Gal kas bandet ....kaip veike jums, patiko ar ne?
Atsakyti
QUOTE(meskiukasjau @ 2009 01 12, 17:41)
o piruvatas skatina medziagu virsma energija. Jis yra naturaliai randamas ir musu organizme...naturalus produktas. Sportuojant patartina juos naudooti..
Papildyta:
Gal kas bandet ....kaip veike jums, patiko ar ne?

dabar geriu ,jau baigiu buteliuką ,nu bet toks š ... ,nė vieno gramo nenumečiau ,nors sportavau po 2 val kas antrą dieną ,plius gėriau tą karnitiną su piruvatu schmoll.gif
Atsakyti
Karnitinas tai maisto papildas,kuris tik paspartina riebalu deginima,as L-karnitina naudoju kaip eergijos saltini,kiekviena diena pries treniruotes jo isgeriu,ir pora val pasportavus jauciuos kaip po 5val biggrin.gif As riebalu masei mazinti raumenyse esu vartojus Fatburner,tai skatina medziagu apykaita,ir isvysto liesa raumenu mase,esu girdejus,kad tai ypac gerai kurios nori numesti svori,info parasyta,kad galima per 4sav.numesti 10kg bigsmile.gif tikrai abejoju,bet.... cool.gif
Atsakyti
Pradejus vartoti abu siuos preparatus, poveikis pasireiskia ne iskarto, po kokiu 2 savaiciu organizmas atstato pirma ju trukuma organizme, ir tik jau antra men pradeda veikti pagal paskirti.....
Ir naudoti L-karnitina reiktu po 2,3 g per diena...kad pajausti jo poveiki...

Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 01 14, 13:06)
kiek parašyta ,20 ml.Yra ten matuoklis pridėtas .

Realiai reiktu daugiau....3g per diena...
Atsakyti
Dar nenusivilkite L- karnitinu....
Daugelis prof. sportininku tikrai vertina is maisto papilda, tik reikia gerti jo didesnes dozes, patartina pusval. pries treniruote, ar treniruotes metu...
Sirdziai lebgviau pernesti didesnius kruvius treniruociu metu....
tad tikrai pajausite efekta....
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 01 15, 09:08)
aš gerdavau apie valandą prieš treniruotę ,gal per anksti išgeriu?
O tą dieną kai nesportuoju tai negeriu ,o kaip iš tikro reiktų daryt?

Sveikute....si produkta gali gerti kiekviena diena....
Ir siaip pries sporta koki pusvald, taip suaktyvisnis jo poveiki...
Pabandyk rinkoj jau yra didesnio kiekio L karnitinas aminostar ten berods 35000
....greipfruktu skonio...
tai kiekviena diena as geriu po dideli gurksni tiesiai is buteliuko....
Zinai su vaiku net galiu daugiau dukti ir zaisti ir sirdziai pasidare lengviau..
o del svorio metimo net neabejoju kad pades....nes jis greitina riebalu virtima enrgija....ir vartojams kai tik pradedi mesti sukaupta svori smile.gif
Po to yra daug kitu vertingu maisto papildu, numetus svori...
Atsakyti
L-karnitinas yra super, aš geriu vieną ne sporto dieną iš ryto, ir sporto dieną dar prieš eidamas į treniruotę, plius dar fatburnerio paimu paprastom dienom po 2 sporto po 3. Tai patikėkit suvalgius obuolį atvanoju gerai, pora valandų treniruoklius ir anaerobiką energijos dar kitoms dviems valandoms yra ir apimtys ant akių kinta. Tik aišku nuo viso šito troškina kaip jautį ir dar prakaituoju kaip jūra.

L-karnitino tabletės po 1mg. Fatburneris universal. Norint maksimaliai išnaudot reikia palaikyt nemažą pulsą.

Bet jeigu prastai maitinatės geriau nemest pinigų į balą.

Sėkmės lieknėjant.
Atsakyti
norėčiau daugiau sužinoti apie šį papildą..
gal kas bandėte?
kokie rezultatai, nepakenkė? (esu girdėjusi, kad jis net į naudą sveikatai) 4u.gif
Atsakyti
L-karnitinas istikruju padeda mesti svori, bet tik tada kai sportuoji. Jei tik siaip ji gersi ne sportuodama--rezultato tikrai nebus.
As ji geriau pries treniruotes, man taip treneris rekomendavo. Rezultatai tikrai buvo geri thumbup.gif Bet as ir sportuodavau keturis kartus i savaite....
Sportininkai ji geria kai nori pries varzybas riebalini sluoksni apmazint.
Atsakyti
kad l-karnitinas padetu jo reikia isgerti 1000 mg i para ax.gif , kokteiliuose, ar siaip vitaminuose jo yra zymiai maziau, kai sportavau geriau skysta l karnitina, siuo metu kai neturiu galimybes sportuot geriu kapsules, kurias rekomendavo trenere, ir ka tikrai padeda, net ir nesportuojant intensyviai... siuo metu esu ne namie, tai tikslaus pavadinimo parasyt negaliu, taciau jei kam bus idomu, butinai parasysiu. pagimdziau pries 2 men, turiu 2 vaikus, o atrodau, kaip negimdzius, ir manau kad cia lkarnitino deka, nes daugiau kaip ir nieko nedariau...
Atsakyti