Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės plaukų kaukės

Dalijames visos savo patirtimi mirksiukas.gif Kokias naudojat namines kaukes ,kokiu esate geru priemoniu atradusios savo plaukuciams wub.gif Ka naudojate kad jie augtu sveiki ir grazus tongue.gif flirt.gif flirt.gif Rasome viska ka zinome,taip pagelbedamos viena kitai 4u.gif thumbup.gif Klauskite viena kitos rupimus klausimus apie plaukus,gal atsiras ,tu kurios zinos atsakymus victory.gif victory.gif victory.gif

DISKUSIJOS PRADEDAMOS friends.gif
Papildyta:
Keletas naminiu plauku kaukiu mirksiukas.gif

Jeigu jums plaukų išlenka daugiau, išmėginkite tokias kaukes nuo plaukų slinkimo:

• Užpilkite 2 šaukštus džiovintų dilgėlės lapų stikline verdančio vandens ir palaikykite uždengusios 30 minučių. Tuomet perkoškite ir užpilkite visa tai puse litro šilto vandens. Gautu skysčiu išskalaukite plaukus.

• Sumaišykite pusės citrinos sultis su 2 šaukštais kefyro, 1 kiaušinio tryniu, 1 šaukštu medaus ir 2 šaukštais gero ir kokybiško brendžio. Gauta mase įtrinkite galvos odą, apvyniokite galvą polietileniniu maišeliu ir palaikykite 30 minučių. Po to išskalaukite plaukus šiltu vandeniu.

• Liaudies medicinos žinovai teigia, jog obuolių actas padeda sureguliuoti medžiagų apykaitą, stiprina plaukus ir skatina jų augimą, todėl pataria 6 – 8 savaites gerti kasdien po stiklinę virinto vandens, į kurį įpilta 2 šaukšteliai obuolių acto.

Jeigu norite pamatinti plaukus, ši kvapni maitinamoji plaukų kaukė jums puikiai tiks:

• Sumaišykite 50 ml migdolų aliejaus, 2 šaukstelius simondsijų aliejaus ir 20 lašų rozmarinų eterinio aliejaus. Gautu skysčiu įtrinkite galvos odą, apvyniokite polietileniniu maišeliu ir rankšluosčiu bei palaikykite 45 minutes. Po išplaukite galvą šampūnu.

Jeigu jūsų plaukai silpni ir labai lūžinėja, išmėginkite tokią kaukę:

• Į butelį ar kitą sandarų indą įberkite po 15 gramų džiovintų dilgėlių lapų, džiovintų čiobrelių lapų ir džiovintų rozmarinų lapų. Po to sumaišykite 40 ml ricinų aliejaus su 5 šaukšteliais alyvuogių aliejaus ir juos supilkite į butelį su žolelėmis. Užsukite butelį ir palaikykite 2 dienas. Po 2 dienų perkoškite ir įtrinkite gautu mišiniu galvos odą bei plaukus, ypač galiukus. Apvyniokite galvą polietileniniu maišeliu ir rankšluosčiu bei palaikykite 2 valandas. Po to išplaukite galvą šampūnu.

Jeigu jūsų plaukai praradę žvilgesį, išmėginkite tokią naminę plaukų kaukę:

• Sumaišykite šaukštą medaus, kiaušinio trynį, kelis šaukštus brendžio, kelis lašiukus ricinos aliejaus ir pusės citrinos sultis. Šia mase ištepkite plaukus, galvos odą švelniai pamasažuokite ir palaikykite porą valandų aprišę polietileniniu maišeliu bei rankšluosčiu. Po to išplaukite galvą šampūnu.

Plaukų kaukes patartina daryti kartą per savaitę arba kas 3 ar 4 plovimą.

yu.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo (Honey): 24 birželio 2009 - 16:19
Man geriausia natūrali-sava pasigamyta 4u.gif
kiaušinis,medus,brendi,ricina,citrina-tik laaabai smirdi blush-anim-cl.gif bet poveikis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Benė @ 2009 08 25, 14:53)
Man geriausia natūrali-sava pasigamyta  4u.gif
kiaušinis,medus,brendi,ricina,citrina-tik laaabai smirdi blush-anim-cl.gif bet poveikis thumbup.gif


Ar gerai issiplauna? Kiek laiko laikai ta kauke ant plauku? Vis noriu pabandyti sia kauke, bet niekaip brendzio nenusiperku... doh.gif O citrina nesausina plauku?
Atsakyti
QUOTE(Benė @ 2009 08 25, 18:53)
Man geriausia natūrali-sava pasigamyta  4u.gif
kiaušinis,medus,brendi,ricina,citrina-tik laaabai smirdi blush-anim-cl.gif bet poveikis thumbup.gif



O tiksliau (dalimis kiek ko dėti), būtų galima šios kaukės sudėtį? g.gif

Ačiū ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Scorp99: 25 rugpjūčio 2009 - 19:26
QUOTE(Benė @ 2009 08 25, 18:53)
Man geriausia natūrali-sava pasigamyta  4u.gif
kiaušinis,medus,brendi,ricina,citrina-tik laaabai smirdi blush-anim-cl.gif bet poveikis thumbup.gif



Citrina tai zinau kad sausina plauka, bet o ka brendis duoda plaukui? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgakoja @ 2009 08 25, 19:14)
Ar gerai issiplauna? Kiek laiko laikai ta kauke ant plauku?  Vis noriu pabandyti sia kauke, bet niekaip brendzio nenusiperku... doh.gif  O citrina nesausina plauku?

manau kažkiek pasausina smile.gif todėl aš kartais net nededu ,bet šiaip citrina šviesina plaukus 4u.gif smile.gif
Dedu vieną kiaušinį,medaus porą šaukštų,brendžio pusę stiklinės(gal mažiau truputį),ricinos 30 lašų.o citrinos jeigu diedu iš akies išspaudžiu sulčių .čia aš darausi ilgiems plaukams(Rusytė šios kaukės receptą buvo įdėjusi kažkuriam žurnale ,o jos plaukai wub.gif ). Ir sunku nupasakoti kiek ko tiksliai aš visada viską iš akies mirksiukas.gif
Laikau bent valandą ,o geriausia ir pusdienį .Tik kvapas tikrai nekoks blush-anim-cl.gif .Išplauti sunkiausia kiaušinį ir medų doh.gif biggrin.gif tenka pavargti bet rezultatas tikrai matosi thumbup.gif
Atsakyti
Man įdomu, o tą savadarbę kaukę reikia dėti ant išplautų plaukų? ir jei mano linkę greitai susiriebaluot citrina turbūt nepakenktų nes sausina? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_valkirija_ @ 2009 08 27, 18:54)
Man įdomu, o tą savadarbę kaukę reikia dėti ant išplautų plaukų? ir jei mano linkę greitai susiriebaluot citrina turbūt nepakenktų nes sausina?  blush2.gif

ant sušlapintų ax.gif
Atsakyti
Darausi tokia namine kauke- mano pusiilgiai plaukai, tai 2-3 kiausinio tryniai, 2 saukstai skysto medaus, 1 s. ricinos aliejaus, viska ismaisyti ir tepti ant plauku, laikyti kiek imanoma ilgiau. Po naudojimo plaukai blizga, minksti, purus. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginariukas: 24 rugsėjo 2009 - 09:38
QUOTE(ginariukas @ 2009 09 24, 10:32)
Darausi tokia namine kauke- mano pusiilgiai plaukai, tai 2-3 kiausinio tryniai, 2 saukstai skysto medaus, 1 s. ricinos aliejaus, viska ismaisyti ir tepti ant plauku, laikyti kiek imanoma ilgiau. Po naudojimo plaukai blizga, minksti, purus. wub.gif


o sita kaukyte naudot pries ar po plovimo galvos?
Atsakyti
QUOTE(Gintut77 @ 2009 09 24, 19:43)
o sita kaukyte naudot pries ar po plovimo galvos?

darau pries plovima, kai plaukai jau susiriebalave.
Atsakyti
Man labai patinka majonezo kauke- tikrai patiks. Plaukai zvilga, susitipreja.

Taip pat skalavimas po plovimo su alumi. Nebijokit, kai isdzius, jokio kvapo alaus nebus. Poveikis tikrai!
Atsakyti