Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninė cigaretė

Elektronine cigarete naujas būdas uždirbt pinigų ar tikrai gera priemonė mest rūkyt? Mano vyras rūko , bet gal nuo tokios bus mažiau žalos ir ilgainiui visai atsisakyt? ar teko naudot? ką manot? planuoju įsigyt... kaip paskutini šiaudą biggrin.gif
Papildyta:

Aprašymas :
Sveika elektroninė cigaretė su pakrovėju ir 10 papildymo vienetų:
*Pakuotėje viena cigaretė
*Elektroninė cigaretė leidžia organizmui pasisavinti tam tikrą nikotino dozę, tačiau tuo metu mažina rūkymo keliamą neigiamą poveikį
*Mažas baltas pagaliukas, kuris atrodo kaip tikra cigaretė, viduje turi tam tikrą erdvę, kurioje yra kaupiamas skystas grynas nikotinas, vėliau pavirstantis garais. Rūkaliai gali įkvėpti garus kaip ir įprastus cigaretės dūmus, jiems taip pat gali apsisukti galva ir viskas - be jokio žalingo poveikio
*Nikotinas yra vienintelė šių cigarečių sudedamoji dalis, jose nėra jokio tabako, kuriame įprastai būna daugiau nei 4000 chemikalų ir dervos.
*Elektrinę cigaretę galima pakrauti naudojant baterijas, ji turi raudoną švytintį galiuką ir yra tokio pat skonio kaip tikros cigaretės.
*Gamintojai tikina, kad tokios cigaretės gali būti naudojamos kavinėse, nepaisant nacionalinio draudimo rūkyti viešuose įstaigose. Šios cigaretės neturi liepsnos ir negamina dūmų. Jie taip pat teigia, kad naujieji „pagaliukai“ negali sukelti plaučių vėžio, kadangi savyje turi tik nikotiną.
*Taip pat parduodame papildymo vienetus
*Vienas papildymo vienetas prilygsta 20 tradiciniu cigarečių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 26 spalio 2009 - 19:10
niu žmogai pasisakykit kas nors biggrin.gif
Atsakyti
idomu ar veikia.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kycca @ 2009 10 26, 21:34)
idomu ar veikia.. smile.gif

žinau kad yra visokiu kvapu tie dūmai , kavos mentolio , natūralaus kaip cigarečių, vyšnių ir pan... yra su nikotinu ir be ... bliamba tap noriu vyrui be nikotino nupirkt... gal pagaliau mestu ta įprotį verysad.gif ir jam šį ideja visai nieko ... vat tik norėtųsi realiu pasakojimu kas bandė ... mačiau daug skelbimuose jų yra bet norėčiau orginalo g.gif ten duoda net 30 dienų pabandymui jei nepatiks gali gražint...
Atsakyti
Mielai naudociau ilgo skrydzio metu,vietoj nikotino pleistro.O siaip uztenka iprastiniu cigareciu brunette.gif
Atsakyti
aš norėčiau kad mb vietoj įprastiniu šias gal trauktu? nu negaliu kai jis rūko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 10 26, 23:08)
aš norėčiau kad mb vietoj įprastiniu šias gal trauktu? nu negaliu kai jis rūko doh.gif

bet ir sitos su nikotinu unsure.gif ar tik dumai erzina?
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 10 26, 22:08)
aš norėčiau kad mb vietoj įprastiniu šias gal trauktu? nu negaliu kai jis rūko doh.gif

Čia pigiau
O šiaip tai tas pats, kas plastmasinė Kalėdų eglutė, bealkoholinis alus ar pripučiama moteris.
turiu namie jau gal metus. nenaudoju.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 10 27, 01:14)
Čia pigiau
O šiaip tai tas pats, kas plastmasinė Kalėdų eglutė, bealkoholinis alus ar pripučiama moteris.
turiu namie jau gal metus. nenaudoju.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Geriau vyrui tą knygą nupirk, daugiau šansų, kad mes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2009 10 27, 00:07)
bet ir sitos su nikotinu unsure.gif ar tik dumai erzina?

yra ir su nikotinu ir be .. gali pasirinkt ir stiprumą super light , light ir pan...

QUOTE(***Žaltvykslė @ 2009 10 27, 10:53)
Geriau vyrui  tą knygą nupirk, daugiau šansų, kad mes mirksiukas.gif

turim ta knygą ... bet aš neprašau padėt mano vyrui mest rūkyt man reikia tik atsiliepimu kad bandė..
Atsakyti
Turiu tokią. Pagrindinis minusas - sunku gauti tu papildymu, teko matyt tik vienam saite, kur gali parsisiųst papildymo kapsules pagal savo poreikį, o užsakant Lietuvoje - siunčia maždaug tris savaites ir nežinai kokią gausi - vieną kartą gavau be nikotino visai - tai net nesijaučia nieko, tik susierzini. Kitą kartą gavau pačių stipriausių. Nors prašiau vidutinio stiprumo. Kitas dalykas - tie garai nėr jau toks nekaltas reikalas mano nuomone, kiek žinau jie turi šių medžiagų: Propylene glycol, Nicotine, Glycerol, Tobacco essence, Organic acid,Anti-oxidation agent, Butyl valerate, Isopentyl hexonate, Lauryl laurate, Benzyl benzoate, Methyl octynicate, Ethyl heptylate, Hexyl hexanoate, Geranyl butyrate, Menthol, Citric acid, Water, Alcohol. Nors ir mažais kiekiais labai, nors ir teigiama, kad sveikatai nekenksminga, bet ai...
Aš tai spjoviau į visas technologijas ir prie tabako perėjau. Ir nesmirda, ir chemijos mažiau nei cigaretėse, ir daug pigiau gaunasi - pokelis 15 Lt, man užtenka maždaug 1,5 - 2 savaitėm, nors ir rūkau nemažai. Mano nerūkantis vyras, kuris negali pakęsti cigarečių kvapo, tabaką toleruoja ir sako, kad jam nesmirdi. Nebeburba net kai mašinoj rūkau. O cigaretės ir man pačiai dvokia ir neskanios pasidarė kai prie tabako perėjau. Dar rūkant tabaką gali rinktis popierėlius, nes nuo popierėlių kvapas irgi priklauso - kuo storesnis popierius, tuo labiau smirdi. Cigarečių popierius yra pačios storiausios rūšies.
Šiaip aš tavo vietoj vyrą prie tabako pratinčiau, jei jau negali pakęst cigarečių. Nes ta e-cigaretė tai tik pinigų mėtymas. Na, bet čia mano nuomonė ir mano patirtis mirksiukas.gif
Atsakyti