Įkraunama...
Įkraunama...

Opel Meriva dyzelinė

Sveiki,
Gal kas turite ir vairuojate Opel Meriva dyzeliuka, gal galite parasyti atsiliepimus apie sita masiniuka? Ieskom vienaturio masiniuko ir kazkaip uzkibo sita, bet girdejau atsiliepimus, kad ji "barskaliukas", tai kazkaip keistai pasirode, nes blogu atsiliepimu internete neperskaiciau nei vieno, bet ir geru nera labai daug. Gal ji visai nepopuliari? g.gif
Patarkite, ka manote apie sita masiniuka. ACIU visiems is anksto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taikute: 04 lapkričio 2009 - 15:51
Negi niekas neturi is supermamyciu sios markes auto? Kaip noreciau , kad patartumete, nes kita savaite zadu vaziuoti viena ziureti wink.gif
Atsakyti
Na, va ir isigijau siandien Meriva, vaziavau pora simtu km tai rieda thumbup.gif ziuresim kaip toliau tarnaus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Taikute @ 2009 11 10, 20:18)
Na, va ir isigijau siandien Meriva, vaziavau pora simtu km tai rieda  thumbup.gif ziuresim kaip toliau tarnaus  rolleyes.gif

Teko važiuot su taksistu kuris dirba su Meriva ,sake kad labai geros ir patvarios ir ekonomiškos mažai saliaros valgo ax.gif ax.gif
Atsakyti
Po kol kas tikrai saliarkos labai mazai suvalge, ziuresim kaip bus toliau rolleyes.gif
Atsakyti
Aš galvoju pirkti OPEL MERIVĄ, o kelintų tavo metų ir kiek mokėjai? Ar patogu važinėtis?
Atsakyti
Manoji 2005 metu vidurio, mokejau 4900 euru, nes buvo be zieminiu padangu ir biskeli dureles ibreztos (bet zymiai nieko nesimato) siaip nusiderejau apie 400 euru, matyt zmogeliui pinigu reikejo wink.gif
Tikrai nesigailiu, kad isigyjau, viskas puikiai telpa i masina ir labai patogu vaziuoti, nes aukstai sedi ir viskas matosi thumbup.gif jauciuosi kaip dzipe tongue.gif Dabar paskaiciavau, kad manoji mieste suryja 6.6 dyzelio kai visi sildymai ijungti ir t.t. o trasoje kai vaziavom i kauna tai rijo kazkur apie 5 wink.gif
Atsakyti
Gal kas zino kiek siai dienai kainuoja isimontuoti parkinga i masina???
Atsakyti
QUOTE(Taikute @ 2009 11 04, 16:50)
Sveiki,
Gal kas turite ir vairuojate Opel Meriva dyzeliuka, gal galite parasyti atsiliepimus apie sita masiniuka? Ieskom vienaturio masiniuko ir kazkaip uzkibo sita, bet girdejau atsiliepimus, kad ji "barskaliukas", tai kazkaip keistai pasirode, nes blogu atsiliepimu internete neperskaiciau nei vieno, bet ir geru nera labai daug. Gal ji visai nepopuliari?  g.gif
Patarkite, ka manote apie sita masiniuka. ACIU visiems is anksto  4u.gif

Sveika turim vieną tokią, jau dvejus metus važinėjam, turi ir pliusų ir minusų.Labiausiai nepatinka kad iš tikrųjų barška, kuo toliau tuo labiau. Kai įsigijom šitą mašiną, supratau kodėl mašinas kibirais vadina biggrin.gif Šiaip labai ekonomiška, negenda, ir talpi, kaip tik šeimai. Dar posūkiuose man nelabai patinka tas lango kampas dešinėj, labai blogina matomumą blush2.gif

Atsakyti

Aga ir as tokios dairausi smile.gif ziurineju dabar nete kainas , metus visus plis ir minus. Reik kad partvari ir ekonomiskas. Barskaliuko nebijau nes musu dabartinis golfiukas ir toks pat smile.gif) O kur jus pirkot masiniukus ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evid: 12 gruodžio 2009 - 16:57
Na aš jau daugiau kaip 1.5 metų vairuoju Meriva, bet benzininę. Kaip pripratau, tai labai patinka, patogi, manevringa...
Tik va pasireiškė gamyklinis brokas - varva per stogą, nors mašiniukui tik virš 3 metų biggrin.gif
Bet gerai, kad čia firmos mašina, nereikia man galvos sukti smile.gif
Atsakyti
man labai grazi si masina. Bet girdejau, kad naujesnių merivų varikliai - silpnoji ju vieta. Kazin kaip istikruju? g.gif
Taikute, o koks Jusu variklio galingumas? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IevaZ: 21 vasario 2010 - 18:07