Įkraunama...
Įkraunama...

Žemas kraujo spaudimas, aukštas pulsas

Sveikos,
nzn gal kam yra taip buve, tiesiog spaudimas zemas labai 91 ir 63, o pulsas 95-103.
siaip del zemo spaudimo tai nesijauciu labai prastai,bet tas vis pulsas..
Buvau apsilankius pas seimos daktare,tai prirase siuntimu tirtis, plaucius persisvieciau,tai viskas gerai ir sirdis sake nepadidejus. dabar laukiu kitu tyrimu rezultatu. Ir del savijautos buna kartais tamsu akyse pasidaro,silpnoka,sirdy kazkoks drebulys,nerimas kazkoks,net nemoku to ivardyti.
Jei Jums taip yra,noreciau suzinoti ka nustate.
Atsakyti
QUOTE(majux @ 2009 11 12, 21:27)
Sveikos,
nzn gal kam yra taip buve, tiesiog spaudimas zemas labai 91 ir 63, o pulsas 95-103.
siaip del zemo spaudimo tai nesijauciu labai prastai,bet tas vis pulsas..
Buvau apsilankius pas seimos daktare,tai prirase siuntimu tirtis, plaucius persisvieciau,tai viskas gerai ir sirdis sake nepadidejus. dabar laukiu kitu tyrimu rezultatu. Ir del savijautos buna kartais tamsu akyse pasidaro,silpnoka,sirdy kazkoks drebulys,nerimas kazkoks,net nemoku to ivardyti.
Jei Jums taip yra,noreciau suzinoti ka nustate.


sveika 4u.gif
man taip ir yra buve doh.gif nustate skydliauke ir nerimo sutrikima,panikos priepuolius doh.gif pageriau pulsa mazinanciu ir antidepresantu ir viskas thumbup.gif .sekmes 4u.gif sveikit drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveika,

ir as turiu tokia problema, bet man taip yra nuo vaistu.. Sergu astma, naudoju Symbicort'a, o jo salutinis poveikis yra padidejes pulsas... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina R. @ 2009 11 12, 22:25)
sveika 4u.gif
man taip ir yra buve doh.gif nustate skydliauke ir nerimo sutrikima,panikos priepuolius doh.gif pageriau pulsa mazinanciu  ir antidepresantu ir viskas  thumbup.gif .sekmes 4u.gif sveikit drinks_cheers.gif

o as va pamirsau paminet,kad skydliaukes tyrimai mano geri.. g.gif
tik va,kad nerimo sutrikimas tai tikrai gali buti doh.gif
siaip jokiom rimtom ligom nesu sirgus,astmos taip pat neturiu.. Na bus matyt kas cia bus,bet tikrai is slapimo ir bendro kraujo tyrimo man jauciu nieko nenustatys schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo majux: 13 lapkričio 2009 - 20:06
QUOTE(Lina R. @ 2009 11 12, 21:25)
sveika 4u.gif
man taip ir yra buve doh.gif nustate skydliauke ir nerimo sutrikima,panikos priepuolius doh.gif pageriau pulsa mazinanciu  ir antidepresantu ir viskas  thumbup.gif .sekmes 4u.gif sveikit drinks_cheers.gif


Man tas pats pulsas dažnas, spaudimas žemas, dėl skydliaukės nežinau, bent jau anksčiau tai normoj viskas buvo, o dėl to nerimo tai tikrai reikėtų gal ką pagerti, teks eiti tirtis, o taip nemėgstu pas tuos daktarus eiti schmoll.gif (nors aišku, mėgstančių eiti pas gydytojus vienetai ir tie turintys tam tikrus sutrikimus, t.y. norą ieškotis ligų)
Atsakyti
QUOTE(majux @ 2009 11 12, 21:27)
Sveikos,
nzn gal kam yra taip buve, tiesiog spaudimas zemas labai 91 ir 63, o pulsas 95-103.
siaip del zemo spaudimo tai nesijauciu labai prastai,bet tas vis pulsas..
Buvau apsilankius pas seimos daktare,tai prirase siuntimu tirtis, plaucius persisvieciau,tai viskas gerai ir sirdis sake nepadidejus. dabar laukiu kitu tyrimu rezultatu. Ir del savijautos buna kartais tamsu akyse pasidaro,silpnoka,sirdy kazkoks drebulys,nerimas kazkoks,net nemoku to ivardyti.
Jei Jums taip yra,noreciau suzinoti ka nustate.

Negaliu patiketi! Toks jausmas,kad mano beda aprasete doh.gif Kuri tesiasi jau savaite,vis dar neislipu is lovos doh.gif Jau du kartus net greitaja buvau issikvietusi is tos baimes,nerimo ir blogos savijautos verysad.gif Mano visi tyrimai ir plauciai,ir skydliauke ir kraujas geri thumbup.gif Tad gydytojai apsistoja ties itampa ir streso padariniu verysad.gif O sakykit jums nera sirdies plote ir kaire ranka tarsi aptirpe? Nejauciate uzgulimo ant sirdeles? Tarsi kazkas butu uzdeta? Turbut jauciate ir kaip sirdele kartas nuo karto tabalojasi?
Atsakyti
QUOTE(deimi @ 2009 11 14, 22:30)
Negaliu patiketi! Toks jausmas,kad mano beda aprasete  doh.gif Kuri tesiasi jau savaite,vis dar neislipu is lovos  doh.gif  Jau du kartus net greitaja buvau issikvietusi is tos baimes,nerimo ir blogos savijautos  verysad.gif Mano visi tyrimai ir plauciai,ir skydliauke ir kraujas geri  thumbup.gif Tad gydytojai apsistoja ties itampa ir streso padariniu  verysad.gif O sakykit jums nera sirdies plote ir kaire ranka tarsi aptirpe? Nejauciate uzgulimo ant sirdeles? Tarsi kazkas butu uzdeta? Turbut jauciate ir kaip sirdele kartas nuo karto tabalojasi?

Jums savaite,o man jau kaip min 3men blush2.gif kol pagaliau nusprendziau ieskoti galu,kame cia reikalas g.gif
Skydliaukes tyrimai sake geri,nepadidejus. Israse pagert cordisol tableciu ir gudobeles lasu,jau geriu trecia savaite,o pulsas nemazeja,aisku suprantu,kad per tiek laiko niekas negali pasikeisti,taciau vis tiek,jau ir pati pradejau nerimauti... blink.gif
Siaip rankos tai man netirpsta,o kad kazkas "guli" ant sirdies tai seniai jauciu ir vis nerimauju,toks keistas jausmas,neskauda sirdies,bet toks nemalonumas jauciasi, nemoku apsakyti schmoll.gif o kad sirdis tabalojasi tai kazkaip nejauciu,arba pati to nesuprantu,zodziu,pati saves nesuprantu,esu ne nuotaikoj,vis pagaunu save liudesy huh.gif
Ir siaip dar kai sviete plaucius,tai sake stuburas iskrypes,puikiai matosi nuotraukoj,bet abejoju,kad cia viskas del jo biggrin.gif
Nezinau,jokiom depresijom gyvenime nesiskundziau,bet jau pradedu manyt,kad ji kaltininke...
Atsakyti
QUOTE(majux @ 2009 11 14, 23:46)
Jums savaite,o man jau kaip min 3men blush2.gif  kol pagaliau nusprendziau ieskoti galu,kame cia reikalas g.gif
Skydliaukes tyrimai sake geri,nepadidejus. Israse pagert cordisol tableciu ir gudobeles lasu,jau geriu trecia savaite,o pulsas nemazeja,aisku suprantu,kad per tiek laiko niekas negali pasikeisti,taciau vis tiek,jau ir pati pradejau nerimauti... blink.gif
Siaip rankos tai man netirpsta,o kad kazkas "guli" ant sirdies tai seniai jauciu ir vis nerimauju,toks keistas jausmas,neskauda sirdies,bet toks nemalonumas jauciasi, nemoku apsakyti schmoll.gif o kad sirdis tabalojasi tai kazkaip nejauciu,arba pati to nesuprantu,zodziu,pati saves nesuprantu,esu ne nuotaikoj,vis pagaunu save liudesy huh.gif
Ir siaip dar kai sviete plaucius,tai sake stuburas iskrypes,puikiai matosi nuotraukoj,bet abejoju,kad cia viskas del jo biggrin.gif
Nezinau,jokiom depresijom gyvenime nesiskundziau,bet jau pradedu manyt,kad ji kaltininke...

Mano stuburas irgi iskrypes,antra stadija,bande del jo sia savijauta kaltinti,bet as netikiu ne per nago juodima,kad jis cia kazkuo detas. Slabna ziauriai ir tas uzgulimas ant sirdies toks nemalonus jausmas tiesiog i nevilti varo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Hoffnung @ 2009 11 15, 11:40)
Mano stuburas irgi iskrypes,antra stadija,bande del jo sia savijauta kaltinti,bet as netikiu ne per nago juodima,kad jis cia kazkuo detas. Slabna ziauriai ir tas uzgulimas ant sirdies toks nemalonus jausmas tiesiog i nevilti varo  verysad.gif

ta prasme,nieko nerado,bet kadangi stuburas buvo iskrypes,tai padare isvadas ,kad del jo blink.gif nieko gero,daktarai dirba atmestinai,mano nuomone.. g.gif
Atsakyti
o ko eiti pas gydytoja, jei Jus pacios geriau zinote kas Jums yra ir kaip gydytis...
nesuprantu - nuejai pas gydytoja, pasake kas yra, nepatikejai, pasikonsultavai dar su 2 - pasake ta pati, vis tiek netiki. Na, visi daktarai blogi, tik pacientai geri.
Ir nesvarbu visai kad eikvojat brangu gydytoju laika po keliolika kartu per metus del tos pacios priezasties eidamos pas juos?
o visi tie simptomai, kuriuos Jus cia pasakojat - patys tipiskiausi somatoformines autonomines disfunkcijos, kitaip vegetodistonija vadinamos. Yra tokia tema - pasiskaitykit, lengviau nebus, bet bent jau nesijausit vienisos.
Atsakyti
nu man net pasake kad pilva gali skaudet del iskrypusio stuburo...
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2009 11 15, 16:37)
o ko eiti pas gydytoja, jei Jus pacios geriau zinote kas Jums yra ir kaip gydytis...
nesuprantu - nuejai pas gydytoja, pasake kas yra, nepatikejai, pasikonsultavai dar su 2 - pasake ta pati, vis tiek netiki. Na, visi daktarai blogi, tik pacientai geri.
Ir nesvarbu visai kad eikvojat brangu gydytoju laika po keliolika kartu per metus del tos pacios priezasties eidamos pas juos?
o visi tie simptomai, kuriuos Jus cia pasakojat - patys tipiskiausi somatoformines autonomines disfunkcijos, kitaip vegetodistonija vadinamos. Yra tokia tema - pasiskaitykit, lengviau nebus, bet bent jau nesijausit vienisos.

Visu pirma tikrai nesijauciu vienisa, o visu antra as nezinau kas man yra ir kaip gydytis,paprasciausiai iskeliau hipoteze,galbut tai galetu buti nervu sutrikimas,bet tiksliai nezinau,nes dar nenustate.
Ir patikekit manim,gerbiamoji,pas daktarus ne taip jau ir malonu eiti,ieskoti sau ligu. Jei pas Jus eina isvien tie patys keliolika kartu per metus,tai Jie turbut ir jauciasi labai vienisi.
Atsakyti