Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita.........

Viskas dėl to, kad būtume stipresni...
Tai kas mūsų nesužlugdo, padaro stipresniais...
Tikėk tuo ko nėra, tam kad būtų...
Viskas, kas atsitinka, turi priežastį...
Mes tik žmonės, nereikia norėti pajėgti daugiau nei galime.... [gatti]
LAUKIAME kaledu:))))) user posted image
Papildyta:
Pratesiau mergytes musu temute,prasom i ratuka wub.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikutes...Gaila kad per Kaledas dauguma priryja ir po to skrandis streikuoja , taigi ka zadat valgyt per sventes doh.gif "?
Atsakyti
Sveikos, ar as ka sumaiciau, bet lyg maciau sukurta nauja tema smile.gif
Mano sveikatele lyg pagerejo, gydausi liaudiskomis priemonemis geriau bulviu sultys, linu semenu alieju tai siuo metu ir ka nors skanesnio pavalgau ax.gif
Atsakyti
Kazkada buvau Raganiuketuke,tai persiverciau forumo deka i Redauta sad.gif(((Nebepripazysta tos senos,na ir nesigilinau:)Sventes geras metas,valgau viska,bet po truputy,kol geriu Parieta savijauta puiki,tik kartais naktimis jauciu ta stemple,skrandy nors tu ka,ar Jums tokiu atveju buna???? blush2.gif
Atsakyti
Taip,aš ypač ir jausdavau stemplę, skausmas atsimušdavo ir nugaroje,jokio rūgščių ėdimo pas mane nebuvo.Mečiau gert vaistus, nes jie labai nežymiai padėjo.Ir pradėjau gerti kopūstų sultis.Jau po savaitės pajutau pagerėjimą po dviejų sav.-sveikiausias žmogus thumbup.gif Tik kopūstų sultis reikia gerti 3-6 stiklines per dieną .Be to nuo sulčių ir veido oda pagražėjo.Tikrai mergaitės nepatingėkite pasigaminti sulčių jos labai veiksmingos thumbup.gif Sėkmės.
Atsakyti
QUOTE(Redauta @ 2009 11 21, 04:03)
Sventes geras metas,valgau viska,bet po truputy,kol geriu Parieta savijauta puiki,tik kartais naktimis jauciu ta stemple,skrandy nors tu ka,ar Jums tokiu atveju buna???? blush2.gif

Man naktimis taip pat juntamas skrandzio negerumas, jeigu verciuosi ant pilvo kartais atsirugstu rugstim. Stengiuosi priprasti prie aukstesnes pagalves, tada ir skarndziui geriau buna.

O kopustu sultys rekomenduojama gerti kai yra sumazejes skrandzio rugstingumas.
Atsakyti
sveikos naujoja temikėja...man tai super bulviu sultys budavo...ir vitaminu gaudavau ir rugšti sumažindavau...niu man lyg ir gerai sveikatikė nieko nenaudoju...bet vat norėjau labai nuo gripo apsisaugot suvalgiau česnako tai jau skranduka antra diena paskaudena...
Atsakyti
QUOTE(daliuk @ 2009 11 23, 19:29)
sveikos naujoja temikėja...man tai super bulviu sultys budavo...ir vitaminu gaudavau ir rugšti sumažindavau...niu man lyg ir gerai sveikatikė nieko nenaudoju...bet vat norėjau labai nuo gripo apsisaugot  suvalgiau česnako tai jau skranduka antra diena paskaudena...

As bandziau gerti bulviu sultys, bet skonis man ju nekoks schmoll.gif Per viena tv laida maciau tai patare bulviu sultys maisyti su cukuniju, sake malonesnio skonio.
Su cesnaku man ta pati beda tai kelias dienas skrandis vel suirzes buvo. Pradzioje bandziau po trecdali skilteles, paskui suvalgiau visa tai skrandziui labai nepatiko. Bet pageriau arbatu dabar jau lyg susitvarke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2009 11 24, 12:16)
As bandziau gerti bulviu sultys, bet skonis man ju nekoks schmoll.gif Per viena tv laida maciau tai patare bulviu sultys maisyti su cukuniju, sake malonesnio skonio.
Su cesnaku man ta pati beda tai kelias dienas skrandis vel suirzes buvo. Pradzioje bandziau po trecdali skilteles, paskui suvalgiau visa tai skrandziui labai nepatiko. Bet pageriau arbatu dabar jau lyg susitvarke smile.gif

man ir jau šiandien jau lyg nieko su skrandžiu...o žinok man bulviu sultys visai skanios pripratus buvau...aš iš šviežiu dariau tai tikrai nieko...o va kopustu kažkada šeimynai dariau tai paragavau nėjo net praryt...kaip idomiai su tais skonio receptoriais kiekvienam žmogui vis kitaip... g.gif
Atsakyti
sveikutes
man bulviu sultys ziauriai netiko, vos ne vemdavau nuo ju ir skrandis toks sunkus budavo doh.gif o va morku puikiai tiko, skaiciau kad ju poveikis toks pats kaip bulviu ir gerias skaniau, o del kopusto nesu nieko girdejus, tai jos mazina ar didina rugsti g.gif
Papildyta:
QUOTE(Redauta @ 2009 11 21, 03:03)
Sventes geras metas,valgau viska,bet po truputy,kol geriu Parieta savijauta puiki,tik kartais naktimis jauciu ta stemple,skrandy nors tu ka,ar Jums tokiu atveju buna???? blush2.gif


jo kai vaistukus geriu buna visai gerai, negeri ir vel doh.gif
Atsakyti
mergaites o ka nuo kosulio naudojat, visokie tie zoliniai, pertusinai turbut netinka dar tik daugiau dirgina doh.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mano viena drauge skrandzio refliuksa issigyde lankydama JOGA ... gal kas dar bandet? as ieskausi dbr uzsiemimu, bandysiu ... o jei gydytojas patare ... sake iki sioliai nejaucia nieko blogo, nebent jei ka laaaabai netinkamo uzvalgo ar uzgeria, pvz kavos, bet skausmo nera ir po nakties rugsciu nera smile.gif Tai va gal verta pabandyti .. Esu girdejusi,kad Joga daug ka pagydo smile.gif
Atsakyti