Įkraunama...
Įkraunama...

Bankrotas!

Man toks klausimelis iskilo,net nzn kaip cia suformuluot. Tokia situacija,dirbu imoneje kurios kaip ir pagrindine bustine kitame mieste,mes tik parduotuve esanti kitame mieste, siuo metu labai suprastejo prekyba ir darbdavys nori uzdaryti musu mieste esancia parduotuve,be sio yra dar dviejuose miestuose,ka daryt? Kur pasideti? Kaip su motinystes atostogom. Kaip ir ne bankrotas imonei,bet nori uzdaryti viena is nepelningu tasku.
p.s . tikiuosi suprantamai isdesciau situacija,nelabai noriu minet kokia imone ir kuom uzsiima . Padekit,patarkit.
Atsakyti
Kaip ten bebutu, tik pareiskimo nerasykit , kad savo noru iseinat.tegul pagal etatu mazinima ar pan. atleidzia.O apie nestuma jei atnesit pazyma, tai atleisti is vis negali, na gal tik jei bankrotas .
Galiu ir klysti, nesu tikra g.gif
Atsakyti
tai sita zinau,kad negali atleist,bet jis nori isvis parduotuve panaikint,del manes vienos gi nedirbs parduotuve... g.gif
Atsakyti
tai gal but jis nori tik parduotuve uzdaryti, o imones bankroto neskelbs.
Bet vis tiek negerai gaunasi g.gif Nes darbdavys turi isleisti i gimdymo atostogas...

Papildyta:
bet jei pristatysit pazyma apie nestuma, tai jis atleist negales.
O jis tikriausiai tik uzdaro ta viena parduotuve, o kitas palieka? Tai, vadinasi nebankrutuoja. Tai kazka tures galvot ka su jumis daryt 4u.gif



Atsakyti
QUOTE(ramatukas @ 2009 06 04, 12:45)
tai sita zinau,kad negali atleist,bet jis nori isvis parduotuve panaikint,del manes vienos gi nedirbs parduotuve... g.gif

jus gali perkelti dirbti į kitą miestą. jūs teisi - dėl jūsų vienos parduotuvės gi nelaikys








Atsakyti
turi dar dvi parduotuves ir gamybos cecha,bet jie kituose miestuose,negi db man reiks kraustytis,***** nzn net,panika jau biski ima schmoll.gif
Atsakyti
gali leisti jus kasmetiniu atostogu, gali forminti prastova, gali pasiulyti "susirgti", bet nescios moters is darbo atleisti negali.
Atsakyti
Sveiki.
Niekaip neradau tokios temos, todėl išdrįsau sukurti.
Tema paprasta, kaip su besilaukiančiomis, kurios netenka darbo vietos dėl bankroto. Kas jas išleidžia vaiko priežiūros atostogų, kokiu būdų gaunamos nėštumo ir gimdymo atostogos, bei kokias išmokas gauna iš Sodros 4u.gif
Atsakyti
Man irgi aktualus sis klausimas.. Kadangi imone laikosi jau ant siuleliu, o mano NT parode II... ax.gif
Ir dar, jei pvz isidarbinciau kitoje imoneje puse etato, o si pagrindine bankrutuotu, kokios tada garantijos..? 4u.gif
Atsakyti
manau, kad tokiu atveju jus turetumete kreiptis i darbo birza, kur gautumete pasalpa, kuri veliau jums isitrauktu i motinystes pasalpos skaiciavima g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tian: 17 birželio 2009 - 19:56
Nėštumo ir gimdymo atostogos ir pašalpos šiuo laikotarpiu
Pagal Darbo kodekso 179 str. moterims suteikiamos nėštumo ir gimdymo atostogos – 70 kalendorinių dienų iki gimdymo ir 56 kalendorinės dienos po gimdymo (komplikuoto gimdymo atveju arba gimus dviem ir daugiau vaikų – 70 kalendorinių dienų). Šios atostogos apskaičiuojamos bendrai ir suteikiamos moteriai visos, nepaisant faktiškai iki gimdymo panaudotų dienų skaičiaus. Įvaikinimo atveju, įvaikinus naujagimius ar paskirtiems jų globėjais, suteikiamos atostogos už laiką nuo įvaikinimo ar globos nustatymo dienos, kol kūdikiui sueis 70 dienų.
Už tokias atostogas atostogas mokama Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatyme nustatyta motinystės pašalpa. Teisę į tokią pašalpą turi moterys, kurios:


-yra draudžiamos ligos ir motinystės socialiniu draudimu;

-įstatymų nustatyta tvarka išleista nėštumo ir gimdymo atostogų;

-iki pirmosios nėštumo ir gimdymo atostogų dienos turi ne trumpesnį kaip 3 mėnesių per paskutinius 12 mėnesių arba ne trumpesnį kaip 6 mėnesių per paskutinius 24 mėnesius ligos ir motinystės socialinio draudimo stažą.

Moteriai, atleistai iš darbo nėštumo metu arba nėštumo ir gimdymo atostogų metu dėl įmonės (įstaigos, organizacijos ir pan.) likvidavimo ar bankroto bylos iškėlimo, taip pat dėl to, kad pasibaigė terminuotos darbo sutarties terminas arba paskyrimo į pareigas terminas ar įgaliojimų laikas, ir turinčiai reikalaujamą ligos ir motinystės socialinio draudimo stažą, motinystės pašalpa mokama ta pačia tvarka kaip ir dirbančioms ir turinčioms nėštumo ir gimdymo atostogas moterims.
Taip pat pagal minėtą įstatymą yra mokama motinystės (tėvystės) pašalpa, kurią turi teisę gauti vienas iš tėvų, (įtėvių) arba globėjas, kuris yra draudžiamas ligos ir motinystės socialiniu draudimu ir:

-apdraustas ligos ir motinystės socialiniu draudimu;

-įstatymų nustatyta tvarka išleistas vaiko priežiūros atostogų iki vaikui sukaks vieneri metai;

-per paskutinius 24 mėnesius iki pirmos vaiko priežiūros atostogų dienos turi ne trumpesnį kaip 7 mėnesių ligos ir motinystės socialinio draudimo stažą.
Daugiau informacijos apie pašalpas galite rasti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos tinklapyje http://www.socmin.lt, skyrelyje Šeima ir vaikai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Butė: 17 birželio 2009 - 21:04
Sveikos mamytes.Gal galetu mane kas pakonsultuoti.Yra tokia situacija.Dabar esu vaiko auginimo atostogose iki dvieju metu.Per ta laikotarpi reorganizuojama mokykla(pertvarkoma is pagrindines i pradine) ir as kaip mokytoja ten nebetenku savo darbo vietos.Kas bus su manimi?Kur man reikes gristi, jei nebus mano darbo vietos?Ir ar man priklauso iseitine kompensacija?
Atsakyti